Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:06 pm



Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
 Вестник "Славия" отново е на ръба... 
Автор Съобщение
Администратор

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 11:29 pm
Мнения: 444
Местоположение: София
Мнение Вестник "Славия" отново е на ръба...
За съжаление отново надвиснаха черни облаци над вестника. Към януари 2010 година основният рекламодател на изданието се оттегли, отваряйки огромна пробойна в бюджета. Правят се опити тази дупка да бъде запълнена, но засега без особен успех. Публикуваме банковата сметка на Националния клуб на слависта, в която се събират средствата и за вестника с апел към всеки, на когото не му е безразлична съдбата на вестник "Славия", да помогне. Вече имаме първото постъпление от 500 лева от привърженик, който пожела да остане анонимен.

Банкова сметка на Национален клуб на слависта:

Уникредит Булбанк
IBAN: BG19UNCR76301051491150
BIC: UNCRBGSF

_________________
Стреми се да бъдеш, а не да изглеждаш.


Сря Яну 13, 2010 5:04 pm
Профил
Познат

Регистриран на: Пон Яну 28, 2008 9:04 pm
Мнения: 39
Мнение Недоумение
Как пък някой не написа нещо за вестника и за проблемите му? За поредните му трудности. За това как може да му се помогне.
Започвам да си мисля, че усилията и нервите, които хабим за списването и издаването му, нямат особен смисъл. След като няма никакъв отклик от страна на привържениците на "Славия"... Сигурно ще е по-добре вестникът да го няма. Със сигурност на мен ще ми е по-спокойно. Както и на Камен, Свободан и останалите.
Или може би когато спре тогава ще се усети липсата му. Защото всички са свикнали вече повече от 9 години той да си излиза...
Малко ми е тъжно и обидно....
Николай Кръстев


Сря Яну 20, 2010 2:29 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 2:55 pm
Мнения: 513
Мнение 
Всички оценяваме усилията ви и сме ви благодарни за добре свършената работа. Проблемът е, че коментарите тук едва ли могат да помогнат особено. Приемете искрените ми поздравления!


Сря Яну 20, 2010 4:58 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 2:27 pm
Мнения: 1722
Местоположение: BERN
Мнение 
Daite njakakvi idei kak da spasime vestnika?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xQx7NzUlpvk


Сря Яну 20, 2010 5:27 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 2:58 pm
Мнения: 515
Мнение 
Финансовия дефицит на вестника за 1 година, ако не се привлекат нови рекламодатели е около 5000 лв. Достоен славист вече дари 500 лв. Ако се отзоват на призива за помощ примерно 80 дарителя по 50 лева или 40 по 100 лева, вестника няма да е зависим от основния си рекламодател и ще продължим да му се радваме.


Сря Яну 20, 2010 6:10 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm
Мнения: 1171
Местоположение: у дОма
Мнение 
Вестникът е важен и харесван от всички нас. Това обаче се оказва недостатъчно. И не мисля, че тук можем да дадем кой знае какви оригинални идеи за спасението му. Ясно е, че тряват пари, но в този форум колко човека ще дадат по 50 лева за спасението му ? В момента хората, които дават от своя джоб за публиката на Славия са твърде малко и тези 50 лв. ще им дойдат в повече. И ако решим да събираме парите с волни пожертвования едва ли ще се съберат повече от 500 лв. Ако това ви устройва като идея-добре, още от първите домакински мачове можете да започнете да събирате пари, но смятам, че не това е решението. Най-удачно според мен е да се търсят известни и заможни слависти с идеята срещу реклама или безвъзмездно да подпомогнат вестника. Иначе големи уважения за всички, които правят нещо за Славия независимо под каква форма.


Сря Яну 20, 2010 9:38 pm
Профил
Познат

Регистриран на: Пон Яну 28, 2008 9:04 pm
Мнения: 39
Мнение Посочете заможни слависти
Със сигурност тук няма да го обърнем на просия или на събиране на волни пожертвувания. Нито пък някой иска благодарности, признание и т.н.
Тъжният факт е, че още не е осигурено финансирането на вестника за тази година. Или по-точно - осигурено е на 60 процента. Но докато не стане 100 % няма да се прави първия брой през февруари - защото няма да се излагаме като тръгваме и спираме. Добра идея е да е търсят по-заможни слависти, които биха помогнали на вестника. Чакаме предложения за имена, за да се свържем с тях.
Н. Кръстев

_________________
Бялата лавина мина


Сря Яну 20, 2010 10:45 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 2:55 pm
Мнения: 513
Мнение 
Гигов


Чет Яну 21, 2010 11:53 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 2:55 pm
Мнения: 513
Мнение 
Шегата на страна. Мисля, че е хубаво да се свържете с Благо Георгиев, Чавдар Янков, Рангелов. На тях няма да им коства нищо да дадат по 500 Евро, а съм сигурен,че ще се отзоват с радост.
Друга опция е да се пусне съобщение в групата във фейсбук и/или да се напише по едно съобщение на футболистите от клуба, които членуват в нея. Ако играчите съберта по 100, 200 лева ще е достатъчно. Тук не става въпрос футболистите да издържат вестника, а да се включат наравно с феновете в спасяването му. Мисля, че голяма част от тях ще направят такъв жест към привържениците.


Чет Яну 21, 2010 11:57 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 11:14 pm
Мнения: 707
Мнение 
Boris III написа:
Шегата на страна. Мисля, че е хубаво да се свържете с Благо Георгиев, Чавдар Янков, Рангелов. На тях няма да им коства нищо да дадат по 500 Евро, а съм сигурен,че ще се отзоват с радост.
Друга опция е да се пусне съобщение в групата във фейсбук и/или да се напише по едно съобщение на футболистите от клуба, които членуват в нея. Ако играчите съберта по 100, 200 лева ще е достатъчно. Тук не става въпрос футболистите да издържат вестника, а да се включат наравно с феновете в спасяването му. Мисля, че голяма част от тях ще направят такъв жест към привържениците.


добра идея

_________________
Изображение
ИСКАМЕ СИ КЛУБА ОБРАТНО!


Чет Яну 21, 2010 9:33 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 24 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.