Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Май 17, 2024 4:00 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 14 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 novata kniga za SLAVIA?? 
Автор Съобщение
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 4:14 pm
Мнения: 238
Мнение novata kniga za SLAVIA??
zdraveite.mojete li da kajete kqde moje da se nameri novata kniga za SLAVIA.razbrah ot vestnika ni, 4e ve4e i izliazla ot pe4at.

_________________
punk, cici i narkotici


Нед Окт 31, 2004 10:42 am
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение 
Браво много хубав въпрос :) И аз много ви моля да ми кажете от къде мога да си купя книгата??????? САМО СЛАВИЯ :D

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Нед Окт 31, 2004 5:55 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 4:14 pm
Мнения: 238
Мнение 
i 6te ne6to.4eta vqv vestnika ni otkqsi ot kniga za Shalamanov.otkqde moje 4obek da si e nabavi i neia? vqob6te otkqde 4ovek moje da se snabdi s niakakva literatura za SLAVIA? blagodaria predvaritelno za va6ite otgovori.

_________________
punk, cici i narkotici


Нед Окт 31, 2004 6:01 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 4:14 pm
Мнения: 238
Мнение 
dobre de,ima li NKS ili niama? ako ima 6te e dobre da namirame otgovorite na na6ite vqprosi tuk.ako niama neka se zakrie tazi sektsia na foruma i da sprem da mislim, 4e ima NKS, v koito dori i 4lenuvame ot gore na vsi4koto.

_________________
punk, cici i narkotici


Пон Ное 01, 2004 7:06 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение 
dvutsvetko написа:
dobre de,ima li NKS ili niama? ako ima 6te e dobre da namirame otgovorite na na6ite vqprosi tuk.ako niama neka se zakrie tazi sektsia na foruma i da sprem da mislim, 4e ima NKS, v koito dori i 4lenuvame ot gore na vsi4koto.
Не се учудвай винаги е така!!! :evil: За наше най-голямо съжаление! Аз също искам отговор!!!

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Вто Ное 02, 2004 9:53 am
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 4:14 pm
Мнения: 238
Мнение 
e ne stava taka rabotata. a posle se 4udim 6to ima 200 4oveka na stadiona. ami taka e kato elementarni usilia ne se polagat za populizirane na bialata idea.

_________________
punk, cici i narkotici


Вто Ное 02, 2004 10:22 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 3:55 pm
Мнения: 1012
Мнение 
Винаги искате всичко да става на минутата! Не може толкова бързо, НКС няма щатни служители, които да се занимават само с проблемите в клуба!
Утре е промоцията на книгата, до края на седмицата ще гледаме да я има на Алабин, преговаряме с разпостранителски къщи, но искат много голям процент за разпространение и ако не го намалят ще се продава на ограничени места! Книгата е много евтина благодарение точно на НКС! Само 10лв, при реална цена поне 30-35, ако струваше толкова, щеше да я има навсякъде, но нали все пак целта е да е максимално достъпна за нашите привърженици! Все още не е отпечатан и целият тираж, всеки който желае, ще може да се снабди с нея! Ще има възможност и на домакинските мачове да се намира, така че недейте да прибързвате с заключенията, а още по-малко да намесвате броя на зрителите на стадиона с НКС!
Извинявай dvutsvetko, но ако издаването на книга и вестник не са повече от "елементарни" усилия за популяризиране на бялата идея от НКС, то здраве му кажи! Ти какво по-добро би направил и можеш ли да ми дадеш пример в който привърженици на "Славия", че дори и на други отбори да са създали такива издания?
Не искам да влизам в полемика с никой от вас, но не мислите ли, че е много лесно да се критикува и пита, а доста по-трудно да се гради и отговаря?
Колкото до книгата за Шами, не мога да дам отговор! Аз не съм я виждал, а за публикуването трябва да сме благодарни на някогашния вестник "Трудово дело", където е публикувана преди години!

_________________
КОГАТО БЪЛГАРИЯ СТАНЕ
КАТО БЕЛИТЕ СТРАНИ

СЛАВИЯ ЩЕ ПРЕБЪДЕ


Вто Ное 02, 2004 11:42 am
Профил
Мнение za knigata
Привет от най северния север на Родината-Силистра!!!

Здравей Васко,аз съм Борис. Би ли ми казал,ако направим списък и преведем пари,бихте ли ни изпратили книгата за членовете на нашия фен-клуб във Силистра ?

Само Славия !!!


Вто Ное 02, 2004 2:46 pm
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
whiteman,
zashto ne se registrira6?


Вто Ное 02, 2004 3:47 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 4:14 pm
Мнения: 238
Мнение 
Васко написа:
Извинявай dvutsvetko, но ако издаването на книга и вестник не са повече от "елементарни" усилия за популяризиране на бялата идея от НКС, то здраве му кажи! Ти какво по-добро би направил и можеш ли да ми дадеш пример в който привърженици на "Славия", че дори и на други отбори да са създали такива издания?

vzimam si dumite nazad. popresilih malko ne6tata moje bi nai-ve4e, za6toto imam silno jelanie vseki da e ima tazi kniga kolkotosi moje po-skoro, za6toto otdavna se govori za neia. poniakoga na vqprosi kqm NKS v tozi forum po dosta vreme niama otgovori i se ostavia vpe4atlenieto, 4e ne se reagira dostatq4no bqrzo. neka vsi4ko tova se prieme kato gradivna kritika, a ne opit za drebno zaiajdane. slavia e na vseki ot nas! samo beli!

_________________
punk, cici i narkotici


Вто Ное 02, 2004 6:00 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 14 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.