Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:07 am



Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
 Няколко козметични и не толкова козметични промени 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm
Мнения: 481
Местоположение: София
Мнение Няколко козметични и не толкова козметични промени
Ура, най-накрая поизчистих част от вирусите затрупали бедничкия ми компютър и отново мога да пиша на кирилица, а съответно и да си влизам с ника. Та... след кратка Ай Ер Си среща на администравния състав на форума (разбирай аз и Отенъка на Бялото:)) бяха взети решения да се направят няколко промени из форума, а именно:

1. Във форума вече ще могат да пишат само регистрирани прякори. Така вече няма да се налага да се сблъскваме с анонимноста на разни потребители и така дразнещите Гости ще изчезнат безвъзвратно, а и не на последно място транзитните доброжетални мнения на потребители от чифтокопитен произход ще се сведат до минимум :lol: Шегата на страна, форума се разрастна достатъчно много и мисля, че забраната на писане с нерегистрирани прякори е нещо задължително.
2. Някои форуми, които по всеобщо мнение бяха излишни, са изтрити, други пък бяха слети в един, а трети пък се ново създадоха.
3. Голяма част от темите бяха сортирани из новите форуми според предназначението им, а за останалите нямах грам повече нерви и енергия (погледни часът на пускане на темата), а и голяма част от тях са стари и отдавна изчерпани.
4. Ранговете относно броя на мненията бяха променени частично както по наименованието им така и по броя на мненията за получаване на даден ранг.

В идните дни/седмици най-вероятно ще има още някоя и друга промяна във форума, но всичко с времето си...

Уф, до тук с официалните тон и работните неща. Часа е 4:06, умирам за сън, пепелника пред мен направих връх от фасове, а гърбо ме боли та две не виждам. Време е да кажете най-накрая някоя и добра дума за администраторите, да ме затрупате с лаврови венци и безгранични благодарности :lol:

За вас тази нощ нощта си жертваха 50% от административния състав ЦК на КПСС (Красиви и Приятни Сподвижници на Спорта):
Изображение

П.П. И после продължавайте да питате защо пеем: Ние не сме добре... :lol: :lol: :lol:

_________________
Владо на краля
Гордо отговаря:
"Чуй бре, тиранино,
Мен ме изпрати
Ванчо Михайлов
Да изпълня присъдата.

Я стани, стани,
Шумадийско куче.
Тебе ке те утепам".
Пистолетът гръмна.
Кралят се обърна.
Да живее Македония!


Съб Дек 11, 2004 4:11 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm
Мнения: 481
Местоположение: София
Мнение 
Някои теми бяха безвъзвратно загубени при местенето, съжалявам за което...

_________________
Владо на краля
Гордо отговаря:
"Чуй бре, тиранино,
Мен ме изпрати
Ванчо Михайлов
Да изпълня присъдата.

Я стани, стани,
Шумадийско куче.
Тебе ке те утепам".
Пистолетът гръмна.
Кралят се обърна.
Да живее Македония!


Съб Дек 11, 2004 4:16 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Браво, Blackwind!


Съб Дек 11, 2004 5:35 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.