Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Апр 26, 2024 6:57 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Националите? 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm
Мнения: 1935
Местоположение: На майната си!!!
Мнение 
"Петлите" ни разпиляха! 0:3 ужасна игра особено при блокадата ни! Не знам какво стана, обаче това не беше отбора, който победи с 3:0 Бразилия, Сърбия и Италия! Много, много жалко... В мача за третото място ще играем с Русия!!!

_________________
Изображение
Изображение
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда


Съб Авг 26, 2006 8:57 pm
Профил WWW
Модератор
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am
Мнения: 3148
Местоположение: Гетото
Мнение 
Това днес не бе БГ национален отбор ! Жалко ! :cry: :cry: :cry:

_________________
Изображение

"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88


Съб Авг 26, 2006 9:12 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm
Мнения: 1935
Местоположение: На майната си!!!
Мнение 
България – Русия 0:3, останахме четвърти в Световната лига

Москва. Българският национален отбор по волейбол остана на четвърта позиция в крайното класиране на Световната лига. В среща за спечелването на бронзовите медали момчетата на Мартин Стоев отстъпиха на домакина Русия с 0:3 (20:25, 19:25, 19:25). В зала “Лужники” в Москва двата тима изиграха три идентични гейма. В тях руснаците влизаха с преднина от по 2-3 точки в първата и 4-5 във втората технически почивки. Националният селекционер на България Мартин Стоев се опита да промени развоя, като във втората част пусна Костадин Стойков на мястото на Владимир Николов, но и това не помогна. В последния гейм в игра се появиха и Красимир Гайдарски и Тодор Алексиев. Така след загубата България остана на четвърта позиция в крайното класиране на Световната лига по волейбол. Въпреки двете последователни поражения от Франция и Русия капитанът Пламен Константинов и съотборниците му оставиха прекрасни впечатления, след като в Москва изненадаха последователно считаните за фаворити Бразилия, Сърбия и Италия с чисти победи от по 3:0. За четвъртото си място българите ще си поделят 200 000 долара.

Изображение

Тези играчи може да са велики, но са лигльовци!!! Останалото без коментар....

_________________
Изображение
Изображение
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда


Нед Авг 27, 2006 10:47 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
mito00 написа:
Изображение

Тези играчи може да са велики, но са лигльовци!!! Останалото без коментар....


"Лигльовци"?
Кое според теб е "лигавото" в тях? Смазващите чисти победи с по 3:0? Неаргументиран глупав коментар. Матей ли е лигльо? Или Владо Николов? Или Пушката? Или Гибона? Такива са им възможностите. Четвъртото място е изключителен успех, при положение, че дори в групата с Куба бяхме предварително отписани...


Пон Авг 28, 2006 10:09 am
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am
Мнения: 3148
Местоположение: Гетото
Мнение 
Хич не е лошо да си 4 в света ! Както сториха нашите момчета през 94 ! Тогава пак бихме световен шампион ( Германия ) , но в крайна сметка останахме 4-ти ! Няма логика просто да ги критикуваме !

_________________
Изображение

"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88


Пон Авг 28, 2006 11:52 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm
Мнения: 1935
Местоположение: На майната си!!!
Мнение 
FeverNew написа:
mito00 написа:
Изображение

Тези играчи може да са велики, но са лигльовци!!! Останалото без коментар....


"Лигльовци"?
Кое според теб е "лигавото" в тях? Смазващите чисти победи с по 3:0? Неаргументиран глупав коментар. Матей ли е лигльо? Или Владо Николов? Или Пушката? Или Гибона? Такива са им възможностите. Четвъртото място е изключителен успех, при положение, че дори в групата с Куба бяхме предварително отписани...


Лигльовците в тях се показаха срещу Франция, много ама много вяла игра! Мача гледа ли го, това не беше отбора, който мачкаше, това бяха едни лигльовци, а французите въобще не са силен отбор, не е ли така????

_________________
Изображение
Изображение
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда


Пон Авг 28, 2006 12:22 pm
Профил WWW
Модератор
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 7:33 pm
Мнения: 2637
Местоположение: Sofia, Geo Milev
Мнение 
Абе изсраха се на метеното дет се вика. Много ме е яд, можеха да спечелят лигата.

_________________
Изображение
http://www.metal-archives.com/users/Lureno


Пон Авг 28, 2006 12:31 pm
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm
Мнения: 1935
Местоположение: На майната си!!!
Мнение 
lureno19 написа:
Абе изсраха се на метеното дет се вика. Много ме е яд, можеха да спечелят лигата.


Аааа е тва искам да кажа!!!

_________________
Изображение
Изображение
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда


Пон Авг 28, 2006 12:32 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 58 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.