Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Апр 24, 2024 10:26 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
 ЯПОНИЯ 2006 

Какво очаквате от нашите волейболисти?
Да вземат медал 65%  65%  [ 15 ]
Да влязат в шестицата 30%  30%  [ 7 ]
Да стигнат втората фаза 4%  4%  [ 1 ]
Ранно отпадане 0%  0%  [ 0 ]
Общо гласове : 23

 ЯПОНИЯ 2006 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:56 pm
Мнения: 2004
Местоположение: София
Мнение 
Аз по-скоро очаквам финал на два отбора, започващи с "Б" и победа.

_________________
1913


Чет Ное 30, 2006 3:33 am
Профил
Познат

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 9:33 pm
Мнения: 26
Мнение 
Само финална победа как! Но да не изпреварваме нещата, да мине и полуфинала първо...суеверна съм малко.


Чет Ное 30, 2006 8:51 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm
Мнения: 1935
Местоположение: На майната си!!!
Мнение 
За мен таво си е истински успех, просто нашите момчета са страхотни само можем да им се възхищаваме, всичко каквото направят оттук нататък ще е още по-голямо и невероятно..... БЪЛГАРИ ЮНАЦИ!

_________________
Изображение
Изображение
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда


Чет Ное 30, 2006 7:44 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 19, 2005 8:21 am
Мнения: 1835
Местоположение: sofia
Мнение 
1-3 padnahme po Polsha :(
Mnogo me e qd kato se ima predvid che v tretiq geim vodihme 23-21 napravo spechelen geim i povejdahme s 2-1 i shteshe da e savsem drug macha :x

VSE PAK SI OSTAVAT GEROI :!:
dano biem sarbite i da vzememe medali shtoto momchetata gi zaslujavat

_________________
Изображение
Изображение

BOYS SOFIA ULTRAS


Съб Дек 02, 2006 10:03 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm
Мнения: 1171
Местоположение: у дОма
Мнение 
За съжаление Полша се оказаха много по-организирани от нас и заслужено отиват на финал. Започнахме мача много заспало и първия гейм го изпуснахме ей така. Във втория нещата отиваха на още по-зле, но след силна серия успяхме по нашия си начин, винаги инфарктно, да вземем гейма. В третата част водехме до края и след това нещата се развиха по същия начин, както във втория, но в полза на Полша. В четвъртия нещата бяха на кантар, но отново си пролича неспокойствието и прибързаността в нашия отбор. Не ми хареса сервиса на нашите днес. Силната ни иначе блокада никаква я нямаше. Сега мога да кажа, че не съм очаквал в началото на първенството да стигнем до тук и много се гордея с момчетата, но всичко успокояващо, което кажем в този момен няма да е нищо друго освен самозалъгване. България имаше шанса да е на финал и го пропусна. Колкото до утрешния мач, аз не се съмнявам в карайния му изход: България-Сърбия 3:1. Но за жалост това не променя нищо.

_________________
100


Съб Дек 02, 2006 10:44 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:56 pm
Мнения: 2004
Местоположение: София
Мнение 
Полудях, скарах се с жената, счупих си слушалките и...пак паднахме.

_________________
1913


Съб Дек 02, 2006 10:51 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
Сами си изпуснахме мача особено 3тия гейм трябваше да го вземем ... в 4тия гейм съдията направи една голяма грешка според мене ...

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Съб Дек 02, 2006 10:52 am
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Ми да. Мани, че ние не успяхме да си вземем третия гейм, ами и тук си пролича колко фатална, колко важна може да е една съдийска грешка от психологическо естество.
Много жалко наистина... Съмнявам се да се преборим за бронза, дано все пак да се съвземат психически момчетата.
Боян Йорданов трябва да поработи над сервиса си, иначе отново беше на висота.


Съб Дек 02, 2006 12:01 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Според мен основният фактор, който предреши мача, е отпускането. Федерацията им постави за цел да влязат в първата шестица, самите играчи се прицелиха в полуфиналите. Любопитна подробност е, че федерацията въобще не е планирала заминаване в Токио за полуфиналите и дори билетите за връщане са били за 30.11. В последния момент са правили резервации за хотели и самолетни билети.
Постигането на целите стана факт преди мача с Бразилия, който задължително трябваше да вземем, за да избегнем силните поляци. Ние обаче решихме да излезем с резервите, при положение, че беше ясен проблемът с ниското точково съотношение, което се взема предвид при равенство в точките от мачовете.
Момчетата пропуснаха да влязат в историята, дано поне изравнят най - доброто ни постижение - неколкократно заемане на третото място на световни финали. Мисля, че е по силите ни. Сърбите са много добър отбор, но при тях разочарованието от загубения полуфинал е далеч по - голямо. Все пак те са олимпийски шампион от игрите в Сидни и беше естествено да се прицелят в титлата.


Съб Дек 02, 2006 4:37 pm
Профил WWW
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 28, 2006 1:08 am
Мнения: 312
Мнение 
Утре задължително трябва да бием сърбите, защото само първите три отбора от световното първенство получават квота за олимпийските игри в Пекин 2008 !


Съб Дек 02, 2006 6:22 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.