Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Апр 28, 2024 3:35 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 Играч на мача "Славия" - "Литекс" 
Автор Съобщение
Пристрастен

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 8:29 pm
Мнения: 200
Местоположение: софия
Мнение 
гласувам за ради рангелов...още от миналия сезон прави добри игри, време е да го отбележа:)


Чет Авг 31, 2006 9:31 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 3:55 pm
Мнения: 1012
Мнение 
Не мога да разбера какво сте се прехласнали по Стойков само, след като на 95% заради него загубихме победата... ако не беше неговата грешка за първия гол на Литекс и ние бяхме удържали двата гола преднина до полувремето, щяхме да спечелим мача?!?!? :evil:
Гласувам за Рангелов разбира се, не само заради красивия гол, а най вече заради раздаването му на терена, но мисля че смяната беше належаща с оглед на изразходването на силите му! Важното е че той се раздаде, както обичаше да казва Благо На 100% :D

_________________
КОГАТО БЪЛГАРИЯ СТАНЕ
КАТО БЕЛИТЕ СТРАНИ

СЛАВИЯ ЩЕ ПРЕБЪДЕ


Пет Сеп 01, 2006 9:11 am
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 05, 2006 9:49 pm
Мнения: 95
Местоположение: случайно минаващ
Мнение 
Васко написа:
Не мога да разбера какво сте се прехласнали по Стойков само, ...


Васко, явно не си прегледал добре темата - гласовете за Стойков до момента са 3, а за Рангелов - 13 (заедно с твоя) - така че аз пък не разбирам за какво прехласване говориш в конкретния случай? А и начинът по който е формулирано недоумението ти, звучи като упрек към хората, които са изразили мнение различно от твоето и това е леко дразнещо :?

_________________
Фен на градския транспорт 8)
Защото, скъпи Моти, когато посочиш обвинително с пръст към някого, останалите три пръста сочат към теб.
http://www.save-darina.org


Пет Сеп 01, 2006 5:46 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 3:55 pm
Мнения: 1012
Мнение 
Елени написа:
Васко написа:
Не мога да разбера какво сте се прехласнали по Стойков само, ...


Васко, явно не си прегледал добре темата - гласовете за Стойков до момента са 3, а за Рангелов - 13 (заедно с твоя) - така че аз пък не разбирам за какво прехласване говориш в конкретния случай? А и начинът по който е формулирано недоумението ти, звучи като упрек към хората, които са изразили мнение различно от твоето и това е леко дразнещо :?


Мисля че демагогстваш, нямам нищо против чуждото мнение, напротив зачитам го и се вглеждам още по внимателно, да не би аз да греша, но не мога да не се възмутя, според моите разбирания естествено /и това си е мое мнение, макар и не само мое - относно играта на мумията/ как някои хора обявяват за играч на мача футболиста заради който изгубихме победата?!? Вярно е че той заигра маааааааалко по-добре от предишните години, но пак си остава най-голямата дупка в отбора с най-фаталните грешки! Ако сравняваш Стойков 2004 с Стойков2006, да, Стойков2006 е доста по-добър от другия и на фона на подобрената му игра ти се струва добър, но съгласи се че и теб да те налагат нонстоп три години и ти ще играеш по-добре на третата година, отколкото предишните???

_________________
КОГАТО БЪЛГАРИЯ СТАНЕ
КАТО БЕЛИТЕ СТРАНИ

СЛАВИЯ ЩЕ ПРЕБЪДЕ


Съб Сеп 02, 2006 10:30 am
Профил
Администратор

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 11:29 pm
Мнения: 444
Местоположение: София
Мнение 
Ради Рангелов, не само заради гола, но и за цялостното му представяне.

_________________
Стреми се да бъдеш, а не да изглеждаш.


Съб Сеп 02, 2006 10:41 am
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 02, 2003 12:24 pm
Мнения: 161
Мнение 
ради рангелов


Съб Сеп 02, 2006 1:31 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 12, 2006 6:28 pm
Мнения: 497
Мнение 
Костадин Джамбазов

_________________
Изображение


Нед Сеп 03, 2006 11:37 am
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 7:33 pm
Мнения: 2637
Местоположение: Sofia, Geo Milev
Мнение 
В анкетата се получиха цели 30 гласа :) За играч на мача Славия - Литекс бе определен Радослав Рангелов.
1. Радослав Рангелов - 15 (50 т.)
2. Илия Илиев - 4 (13 т.)
3. Георги Мечечиев - 3 (10 т.)
3. Ангел Стойков - 3 (10 т.)
5. Саша Симонович - 2 (7 т.)
6. Костадин Джамбазов - 1 (3 т.)
6. Емил Петров - 1 (3 т.)
6. Николай Петров - 1 (3 т.)

_________________
Изображение
http://www.metal-archives.com/users/Lureno


Нед Сеп 03, 2006 1:02 pm
Профил ICQ YIM WWW
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 05, 2006 9:49 pm
Мнения: 95
Местоположение: случайно минаващ
Мнение 
Васко написа:
Елени написа:
Васко написа:
Не мога да разбера какво сте се прехласнали по Стойков само, ...


Васко, явно не си прегледал добре темата - гласовете за Стойков до момента са 3, а за Рангелов - 13 (заедно с твоя) - така че аз пък не разбирам за какво прехласване говориш в конкретния случай? А и начинът по който е формулирано недоумението ти, звучи като упрек към хората, които са изразили мнение различно от твоето и това е леко дразнещо :?


Мисля че демагогстваш, нямам нищо против чуждото мнение, напротив зачитам го и се вглеждам още по внимателно, да не би аз да греша, но не мога да не се възмутя, според моите разбирания естествено /и това си е мое мнение, макар и не само мое - относно играта на мумията/ как някои хора обявяват за играч на мача футболиста заради който изгубихме победата?!? Вярно е че той заигра маааааааалко по-добре от предишните години, но пак си остава най-голямата дупка в отбора с най-фаталните грешки! Ако сравняваш Стойков 2004 с Стойков2006, да, Стойков2006 е доста по-добър от другия и на фона на подобрената му игра ти се струва добър, но съгласи се че и теб да те налагат нонстоп три години и ти ще играеш по-добре на третата година, отколкото предишните???


Уффф, не си се опитал да разбереш позицията ми - ама карай ...

А що се отнася до това "как някои хора обявяват за играч на мача футболиста заради който изгубихме победата?!? ", мисля, че всеки има право да изрази мнението си. Естествено и всеки останал има правото да изрази своето несъгласие с него. Единственият дразнещ момент е този с упрека. Ами да, добре, твоето мнение е различно, но следва ли да упрекваш другиго, за това, че не го споделя?! Просто всеки си има виждания по даден въпрос. Не би трябвало да има място за упреци. Това ми беше идеята. А на теб, ако ти харесва, наричай го демагогия - нищо лично :lol:

_________________
Фен на градския транспорт 8)
Защото, скъпи Моти, когато посочиш обвинително с пръст към някого, останалите три пръста сочат към теб.
http://www.save-darina.org


Нед Сеп 03, 2006 2:01 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Елени,
поправи ме, ако греша, но мисля, че ти в този форум търсиш само и единствено конфронтация, при това на теми, които са най-малко спортни.
И не ме разбирай погрешно, просто ми е странно.


Нед Сеп 03, 2006 3:15 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 164 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.