Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:40 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
 Играта 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Отговори с цитат
Мнение Играта
Писах в първата тема с прогнози за сезона, че lureno19 вероятно има някакви проблеми и отдавна не е влизал във форума. Изпратих му съобщение в понеделник с молба да каже какво става с него и класирането, защото имах обаждания от в."Славия" с искане за обявяване на победителя, за да бъде направен материал за крайното класиране. Така или иначе това съобщение не е прочетено. Затова се наех да направя статистиката за 14-те липсващи мача и да обявя крайното класиране. Изпуснахме този брой на вестника, но вече и новото първенство започна, даваме и прогнози и някак не вървеше да не сме приключили старото издание на играта.
Виждате в кои часове съм правил нещата, възможно е да има някоя грешка, но тя в никакъв случай не променя класирането в първата десетка. Дали някой е 20 или 30 все тая, след като не е първи :). Но не ми се вярва да изобилства от грешки. Не съм проследил и "картоните", защото това означаваше да направя статистика от началото, а просто не е нужно. Не съм правил и вечното класиране, защото то търпи отлагане във времето.
Молбата ми към lureno19 е в скоро време да каже дали проблемите му с влизането ще продължат дълго и ако е така да му намерим колега, който да му помага с администрирането на играта. Той е дал много на форума и на играта специално, така че не искам някой да има негативни отношения и пр. към него, понякога така се случва. Но играта си изисква внимание и грижи, защото много хора участват и им е интересно какво се случва.
Предлагам от новия сезон точкуването да си остане както е досега, както и правилото за десетте срещи и последно мнение. Не разбирам смисъла на тези Б групи, плейофи, плейаути. Но вие ще кажете какво правим с тях. Само бъдете експедитивни, защото играта започна и буквално имаме 2-3 дни за да уточним нещата.
Тук можете да видите сега действащите правила.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Юли 20, 2013 1:56 am
Докладвай
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.