Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Юни 16, 2024 7:43 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща
 Новият треньор Александър Тарханов 
Автор Съобщение
Луд за връзване

Регистриран на: Съб Мар 01, 2014 6:00 pm
Мнения: 378
Мнение Re: Новият треньор Александър Тарханов
Не знам защо е това чесане на езици, дали ще играят Пеев и Сасъдов при нас решава само и единствено дебелия шопар.
Тарханов го каза в прав текст - от него нищо независи.Както е било с треньорите през последните 10 години(частично изключение е БГ Моуриньо).Ако ще са само за 10 мача без да е ясно в какво функционално състояние са, няма особен смисъл. Нямаме нужда от поредното решение на парче за месец и половина време.
Ако ще са поне за сезон и половина и с някаква визия (явно още вярвам в Дядо Коледа), тогава нещата се променят.
Лично на мен няма да ми е никак приятно, ако помогнат(дали могат в момента е друг въпрос) за класиране в ЕКТ, а после ги няма в отбора и още в първия кръг някакви потомствени дърводелци ни набият канчето само за да си начесем крастата с евромачове.
Аз лично си спомням мачовете с Фейенорд и предпочитам подобно отпадане пред такава перспектива.Защото ще ме боли повече от отпадането от Партизан!


Пон Мар 21, 2016 7:50 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 05, 2012 4:59 pm
Мнения: 767
Мнение Re: Новият треньор Александър Тарханов
Ми тогава да махаме представителния отбор и да играем само в юношеските групи по твоята логика. Да си играем с юношките всяка година и края на първенството, кой от къде е и пак...и пак.
Коментирам ги въпросните двама, защото е видно, че имаме нужда от тях, а Дебелия се е запънал незнайно защо. Ние да се класираме, пък ще видим, до където стигнем до там. Вижда се, че Дебелия е твърдо против, това е жалката истина. А , че Тарханов е Господин Никой, беше ясно още след първата му пресконференция.


Пон Мар 21, 2016 8:21 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12938
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Новият треньор Александър Тарханов
С едно класиране за Европа страховете на Дебелия от овътряне и пр. ще отпаднат. Във всеки от предварителните кръгове се взимат над 200 000 евро само за участието. Ако докараме до плейофи ще се подсигури бюджет за цяла година. Плюс, че няма да се прави дълга лятна подготовка, няма да се уреждат толкова контроли, ще се навлезе в ритъм преди мачовете в А група и първите кръгове ще мачкаме само защото имаме вече официални срещи.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Мар 21, 2016 9:02 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Новият треньор Александър Тарханов
Днес между другото по случайност слушах от 17:00 спортно шоу "Гонг". И доста време отделиха на Славия. Естествено, с тънка злоба към нас и по-скоро към Венци, който често им сипва. Но двамата тъмносини и единият тъмночервен бяха прави за едно - не може да нямаш цели и да говориш все как играеш мач за мач. Не може винаги да казваш, че ще играеш в Европа само ако имаш отбор и винаги да бягаш от евротурнири. Не може да знаеш как ще се развие едно ново нещо, без да го опиташ и пробваш. Та в тази връзка - да, твърде е вероятно дори и да играем в Европа, да отпаднем рано-рано от някои дървосекачи и да ни се смеят всички, би имало хиляди причини за това - ниският ни коефицент, липсата на европейски турнири от 20 години и т.н. Само че трябва поне да се опитаме и дори и да се провалим, да се поучим от грешките си и да опитваме пак. Защото с това мислене как никога нямаме отбор и какво ще правим в Европа, губим фенове, губим пари, губим уважение, губим мястото си на футболната карта :wink:


Пон Мар 21, 2016 9:07 pm
Профил ICQ
Луд за връзване

Регистриран на: Съб Мар 01, 2014 6:00 pm
Мнения: 378
Мнение Re: Новият треньор Александър Тарханов
Вменяваш икономическа мисъл на Дебелия, която опасявам се липсва тотално. Неговото предприемачество се изчерпва само с правенето на далавари и схеми.Ако някой ми посочи точно какъв бизнес има той, ще съм му изключително благодарен.Неговото желание се изчерпва в това, някой да му дава пари, които той да не вади от джоба си.
Абсолютно споделям мнението, че от ЕКТ можем да имаме само финансови ползи, ако се подходи правилно, но на WC освен желание, явно му липсва и умение за това.
Като се има предвид какво се случи на отбори с доста по-добър кадрови потенциал от нашия съм по-скоро скептично настроен за преминаване на първи кръг, ако няма промяна в манталитета на ръководене на клуба.По-скоро подобно участие може да послужи за пример, който да ни дават през следващите 20 г без Европа или докато Венци още мърда!
Опитвам се да разсъждавам обективно.Чисто емоционално на мен също ми липсва тръпката от международни мачове и усещането за нещо различно и добро. Но неискам да оставам с излъгани надежди за пореден път.


Пон Мар 21, 2016 9:26 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 7:01 pm
Мнения: 1454
Местоположение: sofiq
Мнение Re: Новият треньор Александър Тарханов
Преди времена,доста хора от форума казваха ,че по-добре да играят юношите, отколкото тия бездушници.Сега много ни били младежите.Няма угодия.Аз съм за 11 юноши.

_________________
N 1


Пон Мар 21, 2016 9:30 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 8:16 pm
Мнения: 791
Мнение Re: Новият треньор Александър Тарханов
Най-се нервирам от пораженческо мислене -щели да ни бият дърводелци -а нима всяка година не отпадаме в купата на България от крайно непретенциозни отбори?Как да се привличат фенове като не се бориш за нищо....Ако не бях потомствен славист мисля ,че отбора на Венци щеше да ми е много противен-никога за нищо не се бори а се чуди с кой черно тото да завърти....Трябват цели и истински мачове за да дръпнем с фенове които да идват на стадиона-а това задължително минава през предно класиране и ЕКТ дори да отпаднем рано.


Пон Мар 21, 2016 9:35 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Новият треньор Александър Тарханов
yamata написа:
Преди времена,доста хора от форума казваха ,че по-добре да играят юношите, отколкото тия бездушници.Сега много ни били младежите.Няма угодия.Аз съм за 11 юноши.


С 11 юноши ще губим почти всеки мач и ще се борим за оцеляване. Не е нужно да се изпада в крайности. Няма лошо да имаме 3,4,5,6 юноши в състава, но да са готови и да са подготвени, а не да се тикат насила. Не виждам защо трябва едното да пречи на другото, за мен най-добре е да имаме и юноши, и няколко опитни състезатели, и чужденци - стига чужденците да вдигат нивото. :D

Не виждам какво толкова има да се разочароваме в Европа и да се правят трагедии при некласиране в групите, ако въобще се класираме за ЛЕ де. Никой няма да очаква от нас нищо кой знае какво в крайна сметка. Отпадали сме от "Спартак" (Плевен) 2 пъти, Рилски спортист, Чавдар (Етрополе), "Ботев" (Криводол), така че една загуба в Европа надали ще е по-унизителна. А и защо непременно трябва да гледаме песимистично ? Ами ако пък случайно вземем, че направим някакъв пробив ? Тимът на Кире Ристевски Работнички (Скопие) стигна бараж за влизане в групите срещу Рубин Казан, като по пътя си елиминира Трабзонспор. Едва ли имат някакви извънземни играчи и огромен бюджет. Така че всичко е много относително. Позитивите от едно евентуално участие многократно надвишават всякакви негативи. :roll:


Пон Мар 21, 2016 10:56 pm
Профил ICQ
Луд за връзване

Регистриран на: Съб Мар 01, 2014 6:00 pm
Мнения: 378
Мнение Re: Новият треньор Александър Тарханов
Така, не бъркайте реализъм с песимизъм, моля! Песимист за СЛАВИЯ ще бъда, когато всичко на тоя свеят ми е вече все едно.
За мен истинските мачове винаги си били на вън. А се опитвам да бъда реалист за да се радвам на всичко, което се постига през сезона.Но и на това достатачно хора плюят.
Самонадъхването е хубаво нещо и върши чудеса, но много лесно може да премине в тотално разочарование и негативизъм.
Тук, в последно време, палачинката се обръща ежедневно и примера с младите е много удачен. Никога не съм бил за отбор изцяло от юноши, но Плондира вижда в това единствената надежда да осъществи трансфер и не му пука за другото.
Лично на мен ми се струва, че доста хора вече приемат за абсолютна даденост класирането за ЕКТ предвид мястото ни и забравиха какви бяха нагласите преди началото на мачовете.
Преди шест месеца Косъма ставаше за национал, днес вече е неориентиран второразряден футболист. Не визирим никого конкретно с тези ми разсъждения, но мисля не трябва да забравяме да се радваме и на малките неща и победи.Колкото и да ни е трудно след 20 г безвремие.

И последно по темата: не трябва да съдим за Тарханов само по неговата националност.Нека като свърши сезона да теглим чертата и видим какво е направил с това което е разполагал. В най-лошия случай че има 169 серия на филма "Треньора си отива".


Пон Мар 21, 2016 11:36 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Re: Новият треньор Александър Тарханов
Viktor4o_Rs написа:

Не е вярно това за Дуде. Роден е на 16 септември 1994 г. и е посочен почти навсякъде така - в нашия сайт, в Уикипедия, в профила му във Фейсбук, в soccerway.com, в transfermarkt.


На много места е посочена и другата дата, някъде пък никакви данни няма. Проблемът е тези афроцветни е, че никога не знаеш дали е той, или десетото му по-малко братче. Още повече, че Славия му е първият професионален отбор и няма как да се проследи кариерата.

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Вто Мар 22, 2016 4:59 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 99 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.