Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Юни 16, 2024 9:10 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
 Кога ще се връчи наградата за футболист на полусезона? 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пет Окт 01, 2004 7:06 am
Мнения: 2045
Мнение Кога ще се връчи наградата за футболист на полусезона?
:?: :?: :?:


Пет Май 27, 2005 9:11 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12938
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Отговор на този въпрос можеш да откриеш ТУК. Това е първата анкета, където с Васко уточнихме кое как да бъде с купата.
Виждаш, че направихме всичко възможно да има ясен победител още за мача с Родопа ( в смисъл - тази тема я обявихме със срок до петък- някой да не измисли пак разни фалшификации, измами, манипулации и какво беше там...)... Но нямаме откъснал се с над 100 точки... Я си представи, че дадат утре купата на сегашния водач ( в случая Благо), а претендентът (в случая Чаво) вземе 100 точки за мача със смолянци?
Васко има на 100% думата тук, не мога да кажа кое, къде и как, но като администратор на анкетата моето становище е, че победителя ще е известен след гласуването за мача с Родопа.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Май 27, 2005 11:25 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 2:58 pm
Мнения: 515
Мнение 
ПОБЕДИТЕЛЯТ Е ЯСЕН, ЗАЩОТО НИЕ ЩЕ ИГРАЕМ С ЮНОШИТЕ, НО НЕ ЗНАМ ДАЛИ БЛАГО ЩЕ БЪДЕ НА СТАДИОНА, ЗАЩОТО ПЪРВИЯ ОТБОР Е ВЕЧЕ РАЗПУСНАТ.


Съб Май 28, 2005 8:39 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 19, 2005 8:21 am
Мнения: 1835
Местоположение: sofia
Мнение 
Auu az tova ne go znaeh 4e 6te igraem s yno6ite!Zna4i vqrno 6te zagubim i nqma da se razdelim s Blago i 4avo :( :? :evil: :( :oops: :cry: :cry:

_________________
Изображение
Изображение

BOYS SOFIA ULTRAS


Съб Май 28, 2005 8:42 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пет Окт 01, 2004 7:06 am
Мнения: 2045
Мнение 
Kakwo stana s nagradata?


Пет Юни 10, 2005 9:37 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 19, 2005 8:21 am
Мнения: 1835
Местоположение: sofia
Мнение 
Dam koga? Po vazmojnost po-barzo trqbva da e predi da sme go prodali i nego :oops:

_________________
Изображение
Изображение

BOYS SOFIA ULTRAS


Пет Юни 10, 2005 10:08 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12938
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Моят ангажимент беше да проведа ежеседмичното допитване- направих го, въпреки, че беше много трудно да пускам анкети след мачове като тези, които изиграхме през пролетта. Правих се на сляп, глух, ненормален- призовавах всички да гласуват, въпреки че ми беше много трудно с това калпаво представяне.
Васко и НКС се нагърбиха да направят наградата официална, купи да дават- ето им. Васко не е отговорил на въпроса, въпреки че е взел отношение по играта - значи е наясно, че чакаме отговор.
Ако нищо не направи, аз от следващия сезон ще осигуря предметгна награда за футболиста на годината. Сега всеки да си изпълни ангаяжимента. Не ми пречи, но не съм обещал. Оттук нататък няма да взимам отношение по тазгодишното награждаване.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Юни 10, 2005 2:23 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 3:55 pm
Мнения: 1012
Мнение 
Разбирам вашето желание час по-бързо да видите наградата и награждаването и въпреки огромната си ангажираност напоследък, работя по въпроса. Иска ми се наградата да е доста по-оригинална отколкото една купа и съм сигурен, че ще я харесате, стига да успеем да направим нещата така, както съм ги замислил! Ако успея може да има и приятна изненада за вас - феновете от нета. Не знам дали ще имате търпение, защото и следващата седмица няма да съм тук, но то със сигурност и Благо го няма, а за да му я връчим трябва да е тука нали.
Предполагам че ще гризете нокти в догадки, но ми се иска да ви кажа когато наистина знам че ще стане факт идеята ми за наградата, а не сега да ви кажа някой чудесен замисъл, който в последствие да се окаже нереализируем.
Все пак за най-нетърпеливите от вас:
Разгледайте добре брой 4 на вестника и съм сигурен, че ще се досетите какво имам предвид! :D

_________________
КОГАТО БЪЛГАРИЯ СТАНЕ
КАТО БЕЛИТЕ СТРАНИ

СЛАВИЯ ЩЕ ПРЕБЪДЕ


Съб Юни 11, 2005 12:19 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12938
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Както виждате Васко е сериозен човек. Получихме отговор на въпроса своевременно.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Юни 11, 2005 4:38 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пет Окт 01, 2004 7:06 am
Мнения: 2045
Мнение 
...Ииииии какво стана?


Пет Юни 24, 2005 12:32 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 22 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.