Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Апр 29, 2024 7:26 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 Georgi Bachev kato analog na Blogoi Georgiev 

Zaslugava li Bachev da mu se dade poveche shans prez proletta?!
DA 63%  63%  [ 10 ]
NE 38%  38%  [ 6 ]
Общо гласове : 16

 Georgi Bachev kato analog na Blogoi Georgiev 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12901
Местоположение: SOFIA
Мнение 
osven tova kakyv analog moje da e ba4ev na blago?toi e na6,vinagi e igral za nas,i otklonqva ofertite na 4orbata ve4e 2 godini.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Яну 05, 2004 10:18 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
ba4ev e kato analog na konzo

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Пон Яну 05, 2004 10:29 pm
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12901
Местоположение: SOFIA
Мнение 
ako po4ne da vkarva-6te sym dovolen.no togava pak 6te ide na geiarena.toi si kaza,4e za nego sme rezerven variant.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Яну 06, 2004 11:14 pm
Профил WWW
Мнение 
ba4ev - futbolist.tezi dve poniatia ne6to ne mi se vrqzvat.za men ba4ev e edno nedorazumenie v na6ia otbor v sega6nia moment.da ne kazvam, 4e edno sme6no dupe i ni6to pove4e,a i otgore na vsi4ko, 4e igra za levski za nekoi lev pove4e me kara da mi se povrq6ta.


Сря Яну 07, 2004 6:34 pm
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 02, 2003 12:24 pm
Мнения: 161
Мнение 
V nachaloto, kogato Bachev probi v futbola s otbora na Slavia mu se kefeh strashno mnogo, no sled kato premina v levski i pochna da govori nekvi prostotii za slavia i kolko bil velik i t.n. mnogo me drazni!

Spomniam sio edno negovo interview misla che beshe sled kato se kontuzi, pitaha go dali misli che shte moje da se prebori za tituliarnoto miasto v levski i toi kaza "Izkliucheno e Bachev da ne e tituliar" i si trugna!!! I sichki znaem kvo stana sled tva!


Сря Яну 07, 2004 9:03 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2003 2:00 pm
Мнения: 160
Местоположение: Sofia
Мнение 
Edno vreme mi haresva6e i naistina ni radva6e no ve4e ne stava-sa kvo da go puskame da igrae za zaslugi...taka li...ako zapo4ne da igrae dobre da vliza,no sega e mnogo slab

_________________
!!!VSI4KI SRE6TU BUFERITE!!!


Чет Яну 08, 2004 1:19 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm
Мнения: 481
Местоположение: София
Мнение Re: Za vsi4k fenove
Laith написа:
Abe mom4eta,kak moge da govorite taka za igra4 koito predi vreme vi prave6e stastlivi?
Potresen sam ot ne6tata koito 4eta.Zna4i mnogo barzo zabravqte!

A otnosno prodagbata mu 6te vi kaza 4e ponqkoga igra4ite se prodavat bez da imat dumata.

Kushev da ne e oti6al v 6innik 6toto obi4a Rusiq.Otide i toi ne razbra to4no kak.

P.S.A pi4ove i ne si mislete 4e Bachev e razvalina.Mnogo barkate.


Няма да ти казвам колко ме зарадва след като показа среден пръст на агитката... да изчезва

_________________
Владо на краля
Гордо отговаря:
"Чуй бре, тиранино,
Мен ме изпрати
Ванчо Михайлов
Да изпълня присъдата.

Я стани, стани,
Шумадийско куче.
Тебе ке те утепам".
Пистолетът гръмна.
Кралят се обърна.
Да живее Македония!


Чет Яну 08, 2004 6:32 pm
Профил
Познат
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2003 8:54 pm
Мнения: 43
Местоположение: Sofia/Banishora
Мнение Vidqhte li kakvo stana?!
Okey pi4ove.
Pusnah tova provokativno mnenie za da vidq kak to 6te povliqe varhu vas i za da vi pokaza malko po-razli4ni ne6ta ot ob6toprietite.

I kakvo stana to?Mai temata za Ba4ev se okaza nai aktualna?

Ni6to 4e vsi4ki vie mi kazvate 4e bil darvo,kontuzen,prodagen,pedal,kurva i kakvo li o6te ne.

Twa me izkefi pove4e ot vsi4ko na sveta.Izkefi me tova 4e sami se oprovergahte kato ne prestavate da pi6ete po toq problem.

I neka kaza na tezi ot vas koito ne pomnqt s kakvo ni bil radval i kakvo bil napravil?

Radva6e me taka kakto me radvaha Pramatarov,Lazarov,Kushev.Radva6e me s tova 4e probi w nacionalniq otbor napravo ot Slavia i ot predi6nite godini na kriloto imam samo pologitelni spomeni.

Bil vkarval na Slavia li?Emi 6te vkarva.To i Elber vkarva na Bayern ama agitkata vse o6te si go obi4a.Vkarvat 6toto futbola e pari i na tqh im se pla6ta to4no za tova-da vkarvat.

A za tova 4e oti6al v Levski za pove4e pari ne vqrvaite 6toto e zagubena kauza.
V Balgaria igra4ite se prodavat za edna ve4er i na drugiq den kato otidat na trenirovka im kazvat 4e ve4e ne sa igra4i na tozi klub.
Tala stane i s Ba4ev,taka stane i s Lazarov,taka stana i s Va4ev i Kushev.

Tova e 6ibanata futbolna deistvitelnost v koqto giveem mom4eta.
6iban ni e futbola,6ibani sa ni igra4ite,6ibani sa ni 6efovete...

No v cqlata tazi dupedaiska istoriq nie sme tezi koito trqbva da ostanat istinski,da ostanat beli i verni do grob!

P.S.Na Georgi Bachev pogelavam da izleze ot depresiqta i da vazvarne formata s koqto igrae6e za Slavia.
Siguren sam 4e ako tova stane toi 6te bade bql do kraq na svoq futbolen givot!

A da i o6te ne6to be:

I SAMO BELI OLE!!!(ni6to ob6to s...)


Чет Яну 08, 2004 6:43 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm
Мнения: 481
Местоположение: София
Мнение 
О о о о о... и през ум да не ти минава да сравняваш това леке Бачев с Тошко Праматаров

А иначе... за това че темата е най-голяма... нормално е... отвори тема за Мариян Курвата, Мартин Станков, Владо Йонков или Фугата, че ако искаш и за Петьо Александров и ефекта ще е почти същия... с изключение на това, че освен плешивата благоевградска лека жена, другите не са псували нито по фенове, нито по отбора.

_________________
Владо на краля
Гордо отговаря:
"Чуй бре, тиранино,
Мен ме изпрати
Ванчо Михайлов
Да изпълня присъдата.

Я стани, стани,
Шумадийско куче.
Тебе ке те утепам".
Пистолетът гръмна.
Кралят се обърна.
Да живее Македония!


Чет Яну 08, 2004 6:58 pm
Профил
Познат
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2003 8:54 pm
Мнения: 43
Местоположение: Sofia/Banishora
Мнение До Г-н Дяков
Уважаеми г-н Дяков,
нещо не сте ме разбрали.
Не съм имал за цел да показвам среден пръст на агитката,но по принцип съм силна и властна натура и отстоявам позициите си които съм афиширал в началото на мнението си.
Просто виждам че има някои прекалено ентусиезирани момчета които от своите крайни позиции дават малко нереални и смешни оценки на проблемите които се разискват в белия форум.
Не можеш,братче да говориш за човек който си е скъсвал задника от бягане и вкараване за Славия че бил еди къв си.
Просто както казах вече е смешно и дразнещо.

Да обаче аз уважавам всяко едно от тези момчета,щото участват и се включват в нещата в и около Славия,уважавам ги и ги обичам като мои братя щото са Слависти.Всички бели сме едно цяло и място за каквато и да е разделителна линия не трябва да има.Знаете кои се цепят и се делят на групи в собствената си простотия и житейска неориентираност-буферите.Ние като тях ли да правим?Да вземем да се бием и псуваме по между си а след това да крещим Само наште?
Смешно е и ако сте против тези момчета то значи сте и против мене.
Против един славист.А това уважаеми г-н Дяков просто онагледява ситуацията от по-горните редове.Не ми се иска да мислите по-подобен начин за тези чиито задници измръзват по мачове,за тези които създават благоприятна обстановка за игра на онези глезени мамени детенца-футболистите,за тези които носят белия шал близо до своето сърце!

Както и да е.Надявам се повече да не се налага да водим този разговор.Надявам се да сте разбрал,че резкия тон и индивидуалните позиции във форума са нещо напълно естесвено и място за средни пръсти няма.

На вас многоуважаеми г-н Дяков и всички слависти пожелавам единност в посоката към просперитета и успехите на белия клуб.

САМО СЛАВИЯ!!!


Чет Яну 08, 2004 7:06 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: laspap и 163 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.