Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Апр 29, 2024 7:34 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10 мнения ] 
 ЛИТЕКС-СЛАВИЯ 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение ЛИТЕКС-СЛАВИЯ
Неубедителна игра на отбора. Основни единици изневериха. Единствено добра оценка давам на Владимиров и Чавдар Янков. Липсва ни агресивност. Отборът има значително по-голям потенциал


Съб Фев 14, 2004 7:31 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12901
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Бяхме по-добрият отбор,създадохме повече положения за гол...но не вкараш ли ще ти вкарат.След убийствено левашко изпълнение в дефанса.Да ти вкарат гол след статично положение,през цялата т.нар. защита -не е добър атестат.Не може Росен Кирилов да надскочи с един метър Караславов и Петков,пред безучастния поглед на помотващите се Секулоски,Джоров и Джукич...След като за щяло и нещяло избиваме топката в корнер,би трябвало да сме по-концентрирани като ги изпълняват.
Не мога да не отбележа тъпите картони,които получиха Секулоски(на 2 пъти)и Веле...Да лягаш така смешно за дузпа и да псуваш като хамалин не е съвместимо с високите претенции за Евротурнири.Особено червения картон направо обезсмисли усилията за обрат.Бебето не беше на висота,както и Джукич.Иначе съм доволен от мотивацията,от борбата...Нищо не е загубено още,ДА БИЕМ ЦСКА и се връщаме в борбата.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Фев 14, 2004 7:51 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
dnes igrahme mnogo slabo purvoto poluvreme igrahme po-dobre neznam za6to na6te za6titnizi vinagi kato hvanat topkata vednaga q 6utat napred kudeto nqma6e nikoi mnogo po slabo igraeme ot purviq polusezon za sudiata moga da kaja samo 4e ne otsudi 4ista duspa za na6te i 4erveniq karton na sekulovski za litex moga da kaja 4e ne sa tolkova silen otbor za koito gi spqgaha mojehme da gi bieme sre6tu cska ako igraeme taka mislq 4e raven mojem da iskarame za gola na litex neznam kakvo pravqt za6titnizite kakvopravqt ne6to treniorat ne mi haresa no neka budem optimisti za ma4a s cska ...

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Съб Фев 14, 2004 8:10 pm
Профил ICQ
Току що регистриран

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 12:53 pm
Мнения: 3
Местоположение: London
Мнение Lo6 start.....
Vinagi e radost kogato gledam lubimiq otbor,osobeno na hilqdi kilometri ot BG,no uvi tozi put razo4erovanieto be6e golqmo.Vse pak purvi ma4 i tolkova slaba igra....Ne znam kakvo sa pravili po vreme na podgotovkata za polusezona,no s tazi haoti4nost v za6tita,bezideinost v sredata na terena s u4udva6ti bezkraini dulgi topki napred kum starae6tiqt se,no logi4no neefektiven edinstven napadatel ne znam kak 6te atakuvame 4elni pozicii.Dano tova e prosto lo6 start i o6te v sledva6tiqt si ma4 mom4eta pokajat naistina tova koeto mogat.Za6toto az sum ubeden,4e te mogat mnogo pove4e.
I o6te ne6to....bih iskal da use6tam,4e te nosqt SLAVIA v surcata si,kakto nie go pravim,da sa gordi,4e nosqt bqlata flanelka!


Нед Фев 15, 2004 1:15 pm
Профил ICQ
Мнение 
mnogo tqpo zagubihme.biahme bezli4ni, a tova napravo me sqsipva.iska mi se da ma4kame bez zna4enie dali sme na ov4a kupel ili ne. no mai 6te triabva da po4akame da nastqpi takqv period.iska mi se da pokajem duh sre6tu cska, no se opasiavam, 4e tova e po4ti nevqzmojno,da no gre6a.i dano evropeiskite turniri ne si ostanat pak utopia.


Нед Фев 15, 2004 4:14 pm
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 6:46 am
Мнения: 709
Местоположение: София
Мнение 
Spored men ne biahme tolkova bezlichni i ne ste pravi v komentarite si spored men biahme po-dobri ot lovech i tiahnia trenior go prizna..Vse pak igrahme kato otbor..malshance..verno e che moje i po-dobre..no poslednite 3-4 godini tova e nai-dobroto ni predstaviane v lovech..:))))Pone az taka mislia...SAMO SLAVIA !!


Нед Фев 15, 2004 8:50 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
vij sa v tozi ma4 igrahme mnogoo slabo kato vzememe nqkoq topka i vednaga q ritahme napred kudeto vladimirov sam po4ti ni6to ne napravi a za tova 4e v poslednite godini nqmame pobeda v love4 mi to i real madrid nqma6e pobeda v nad barceloba na CAMP NOU ot 89 ili 90 ne si spomnqm to4no koga no tozi sezon gi pobediha za6to i nie da ne postignem edin put pobeda v love4 ?

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Нед Фев 15, 2004 9:46 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3766
Местоположение: Sofia
Мнение ДАЛИ
Дали не свършихме с европейската надежда още в първия кръг ?! Вярно е, че за загубата има оправдания - бяхме по-добри в атака, но нямахме шанс, теренът, особено второто полувреме, беше напълно замръзнал и просто не можеше да се прави друго, освен възможно най-бързо освобождаване от топката... Но, питам се, дали ако вместо провалилият се жестоко Секулоски в предния мач срещу Литекс, беше излязъл Славко Матич, например - пак ли щеше да е толкова слаба защитата... Дали, ако втори нападател беше влязъл веднага след като ни вкараха гол и се разбра, че тактиката ни за равен не успя... Да не говорим, че по-добрите вратари обикновено скачат над всички и ловят топката директно - докато с нашия недотам дорасъл, всеки корнер е потенциална опасност за гол...
Остава ни да се надяваме за нещо повече в мача с чорбата. Но ако следваме логиката от последните години - това едва ли е възможно въобще... Според мен, нямаше никаква случайност в това, че Фози не игра срещу нас (жалкото е, че техният резервен вратар е по-добър от нашия титуляр), но ако следваме логично подобни "случайности", то и нашето ръководство няма "да настоява" особено за победа в следващия мач... Дано се лъжа и този път бъде различно! :roll:
И както винаги - ще очаквам само ПОБЕДА! Защото само така ще останем в играта за челото - все още не всичко е загубено.
УСПЕХ БЕЛИ - НИЕ СМЕ С ВАС !

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Пон Фев 16, 2004 9:05 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12901
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Прав си за всичко,без едно:Армандо няма вина за гола.Когато има защитник ,който може да отнеме топката от атакуващия футболист-вратаря трябва да стои на голлинията,в средата на вратата или в незащитената половина на вратата.В случая имаше 5 души в бяло,които се бяха скупчили около Кирилов и Димитров.Може да не е дорасъл за Славия,но тук Армандо направи каквото трябваше.
Що се отнася до мненията за треньорските решения...Абе бяха правилни,но до болка предсказуеми.Големите треньори разчупват стереотипите и правят изненадващи и ефективни ходове.Но този май не е от тази порода.Освен това какво промени в схемата на отбора?Май само това,че не използваме левия фланг на атаката.Трима треньори този сезон-една и съща игра,на контри-с един нападател,рехава отбрана-по 80 паса в средата на терена шут към Владимиров,и той да се оправя ако може..Как вкарахме 34 гола за 16 мача-ума ми не го побира...

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Фев 17, 2004 11:42 pm
Профил WWW
Пристрастен

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2003 2:00 pm
Мнения: 160
Местоположение: Sofia
Мнение 
Edinstveno Kasmeta pomogna na Litex da spe4eli....mnogo slaba za6tita kato izkliu4im Dan4o i mnogo hus i jelanie(pone spored men) ima6e i mom4etata igraha kato otbor i iskaha pobedata... 8)
Haresa mi igrata i borbenosta na Blago i na Shopov koito makar 4e igra samo 8 minuti be6e edinstveniq koito doide i ni pozdravi sled ma4a... 8)

_________________
!!!VSI4KI SRE6TU BUFERITE!!!


Съб Фев 21, 2004 12:52 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 10 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 175 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.