Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Апр 29, 2024 7:17 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4 мнения ] 
 SLAVIA-porednata izlagana me4ta ili na4aloto na renesansa 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение SLAVIA-porednata izlagana me4ta ili na4aloto na renesansa
Hi torsida otdavna ne sam se vesval vav foruma no sledja ne6tata otblizo i sled zlopoplu4nija ma4 s Litex.....\ne mi se govori\ idva vremeto da napravim njakolko izvoda:
1.vo Ili Litex izvadi sra6en kasmet v Love4 ili nie bjahme prekaleno slabi- Zabeljaza se na ma4a v Love4 ne6to koeto ne bjahme vijdali mnogo otdavna: Slavia igra kato otbor a ne kato skapo plateni ligljovci, tova 4e padnahme be6e sledstvie ot sadijski gre6ki\ne komentiram da li sa bili umi6leni\ i edin prekaleno slab Sekulovski, kojto savsem spokojno mojem da go varnem v ob6tina Makedonija....\kojato neznajno za6to se nari4a darjava\.Neznajno za6to Mati4 be ostaven na pejkata,vapreki 4e se saob6ti 4e e napalno vazstanoven ot kontuzijata si......\moje bi re6enie na trenjora\.No kato cjalo Slavia igra dosta dobre i zaslujava6e da pobedi seljanite.... 8)
2.ro Goljam minus za bjalata trorsida...\izklju4vam horata koito bjahme v Love4....\.Moje li sled tozi esenen sezon da ne si dignete gaza i da dojdete v seloto.....ama vas ne6to vi marzi ve4e da idvate i na Stadion SLAVIA....vsi4ki znaem kakvo 6te kajete ...dokato Venci \kjofteto\ i Madjo sa v SLavia njama smisal da idvate.....no ne e taka za6toto s tjah ili bez tjah Slavia si e Slavia-na6ata naj-goljama obi4 i na6ata naj-goljama bolka i to4no tazi Slavia zaslujava va6ata podkrepa,za6toto kogato dojdete na stadiona vie ne vikate za Venci ili Madjo a za ljubimija bjal otbor.....i drug vapros kam vas slavisti koito ne idavate?... kato ne se vjasvate na futbola za6to ne idvate na volejbola..\kadeto imame naistina prespektiven otbor\ i na hokeja kadeto govedata redovno preklanjat glava pred "belite valci"
3.to Po vaprosa za selekcijata.....\mnogo vaprositelni\no vajnoto be 4e ne prodadohme nito edin ot tituljarite...e vjarno ne kupihme sa6to taka nikoj\s izklju4enie na varnalija se 6opov i selskoto futbolis4e Me4edjiev\....no kato cjalo imame otbor s potencial....

V sedva6tite kragove 6te se razberat otgovorite na njakolko vaprosa

1.vi Dali Slavia 6te postigne ne6to tozi sezon ili 6te e porednata na6a izlagana me4ta
2.ri Dali vie koito se vodite slavisti naistina obi4ate belija otbor ili ste prosto....p...tki.....\nadjavam se da se okaje parvoto\za6toto njama otbor v sveta kojto da e postignal ne6to zna4imo bez podkrepata na svojata vjarna publika

i za kraj IDVA RED NA CSKA..nadjavam se da se vidim na svinskija stadion i otnovo da badem onazi agitka kojato njakoga bjahme.... :twisted:

s uvajenie Stefan
8) SAMO SLAVIA 8) [/b]

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Сря Фев 18, 2004 11:54 am
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 9:55 pm
Мнения: 681
Мнение 
Това, че вече втора година не продаваме никой от нашите водещи играчи на друг български отбор е доста добре за "Славия" и за привържениците. Убеден съм, че в това първенство играем най-добрите си мачове, след шампионската титла през 1996 г., независимо да ли ще стигнем до участие в евротурнири или не. Ако успеят да се запази този отбор, като се продава само в чужбина и се налагат млади футболисти като Чавдар Янков, Рангелов, Благо Георгиев и т.н. , класиране за евротурнирите няма да е най-големия успех на "Славия" в следващите години. Много е важно да се задържи финансирането на отбора и не съм съгласен с негативно отношение към Венци, Маджо и други които заплащат и на които се дължи доброта издръжка на отбора!
Иначе за съжеление Секуловси все повече навява спомени за пропуските на Яне Николовски и изгебении точки от миналата година. За разлика от Яне е досата по-млад и може да трябва малко повече търпение за да успее да е по-полезен за отбора?!?


Чет Фев 19, 2004 5:38 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение 
Az mislq che tova che ne smenqme igra4i t.e. ne kupuvame mnogo novi e daje strahotno,poradi prostata pri4ina,che po takuv nachin igrachite se opoznavat poveche,zaigravat zaedno i se razbirat po mejdu si.Vsi4ki klasni otbori sa taka mi naprimer da vzemem Real Madrid,mi te ako zemesh 4e im podmenish pove4eto igrachi i nivoto na otbora shte spadne.Imam predvid che daje i da sa vzeli nai-silnite igrachi na sveta kato ne sa se srabotili ne stava.(E vqrno che kat sa klasni she stane po-lesno srabotvaneto,sa nie kat nemame pari za Zidane taka e.....)No na nas toi ne ni trqbva nie i taka si mojem i shte pokajem na kakvo sme sposobni i che nikoi ne moje da ni splashi.Tazi godina UEFA i leka poleka kum VURHA. AIDE BELI!!!!!!!!!!!!!

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Нед Фев 22, 2004 10:30 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 6:46 am
Мнения: 709
Местоположение: София
Мнение 
Sas sigurnost nachaloto na renesansa davam vi garancia..vijda se che igraem futbol..Samo Arsenal i REAL ne gubiat:((Prosto ni triabvat malko igrachi...Dano Radko da ostane:)))SAMO SLAVIA !! :lol: :lol: :lol:


Вто Фев 24, 2004 2:32 am
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 4 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 172 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.