Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Апр 29, 2024 7:26 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10 мнения ] 
 SLAVIA-M.SLAVA :))) 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 6:46 am
Мнения: 709
Местоположение: София
Мнение SLAVIA-M.SLAVA :)))
Nashte prosto si igraha slabo:(((Blagoi izpusna dve duzpi no po-loshoto e otnoshenieto kam macha:((Dano ne sa izgubili nadejdi...Chaka ni tejak mach v Dupnica..Shansovete gi ima...SAMO SLAVIA!!!!!!!


Съб Фев 28, 2004 8:31 pm
Профил ICQ
Пристрастен

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2003 2:00 pm
Мнения: 160
Местоположение: Sofia
Мнение 
ABE NE MI GOVORETE....MNOGO BEZOTGOVORNO SE PODHODI KAM MA4A OTSTRANA NA IGRA4ITE...POSLE SE 4UDAT ZA6TO NQMA HORA NA TRIBUNITE...DNESKA IMA6E NQKADE KAM 1000-1200 4OVEKA I POLOVINATA SIGURNO NQMA DA DOIDAT SLEDVA6TIQ PAT SLED TOZI MA4!!!
A za BLAGO...Az otidoh do tunela sled ma4a da go pozdravq , no ne da mu se podigravam,a prosto da mu dam kuraj a toi glupaka me NAPSUVA!!!Kakvo da vi kaja...6te mi e_ _ maikata...pone tak kaza!!! :lol:

_________________
!!!VSI4KI SRE6TU BUFERITE!!!


Нед Фев 29, 2004 12:06 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 6:46 am
Мнения: 709
Местоположение: София
Мнение 
Sigurno e bil nerven ot karaka...Ne che go opravdavam no vse pak e futbolist..ne ochakvai da ti govori na vie :)))Prosti mu :)))SAMO SLAVIA !!


Нед Фев 29, 2004 12:45 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
toq pa blago e ebati guzara 6te mi bie duspite bez zasilka na kuv se prai deeba manekena vtorata duspa trqbva6e da bie mouzez i toi mi haresa kato za purvi ma4 dava6e dobri pasove treniora dano da go puska sledva6tite ma4ove a na stadoina bqhme okolo 700 4oveka

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Нед Фев 29, 2004 11:56 am
Профил ICQ
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение 
Аз също смятам,че подходихме много несериозно към мача.......Пък тоа па Благой от къв зор ще те псува бе,а??Ти да не си некъв селянин от Славата,а??(не че имам нещо против Благой ама все пак постъпката му е била тъпа)Смятам че трудно ще си намери оправдание,все пак ти си фен на неговия отбор,а не на "Светкавица"....... :D Е разбира се все пак съм доволен от мача,че бихме,но наистина съм доволен от Моузес пипна топката 5 пъти,но всичките бяха полезни пасове.Абе Ганаеца ще покаже на "Левски" к`во е футбол....... :D

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Нед Фев 29, 2004 4:09 pm
Профил
Току що регистриран

Регистриран на: Пет Фев 27, 2004 2:22 pm
Мнения: 5
Мнение .
Мач ли каза някой?!!!

Аз не видях да се играе такъв.

Футболистите са ми ясни. Ама с такива "аристократични" подходи и глезотии, удрят по реномето и на чудесния треньор, който имат в момента.

Видяхме какво може Ратко в мачовете с Литекс и Ч.Б. И когато им даде малко свобода на действие и тактическа освободеност приканваща към творчество видяхме какво могат и футболистите...

А в мачове като последния се играе за публиката, за която явно някои хора не дават пет пари...


Нед Фев 29, 2004 9:50 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3766
Местоположение: Sofia
Мнение Шаш
Отивам да видя как каръшкия ни отбор /нали така се извиняваха предните два мача/ ще отвее предпоследния в класирането поне със седем гола..., а то какво - в махалата по-добри мачлета стават...
С такова отношение май няма да видим и този път Европата, пък едва ли и тя ще държи да ни види... Че какво да гледа!? :roll:
Ако този отбор наистина иска да постигне нещо - ТОВА ПОВЕЧЕ ДА НЕ СЕ ПОВТАРЯ !!!
Иначе ква Европа, ква публика и кви 5 лева /пардон 3/... :twisted:

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Нед Фев 29, 2004 10:49 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12901
Местоположение: SOFIA
Мнение 
[b Със същите изпълнители,през есента играехме далеч по-добре и по-настървено.Сега има някои схематични промени,които обаче не дават никакъв резултат.Връзката между линиите се губи,създаваме по-малко положения,и не ги реализираме.Освен това треньорският щаб е отговорен за мотивацията на играчите,а такава липсваше в събота.
За дузпите няма какво да коментираме,цялостното отношение на играчите беше такова,сякаш очакваха Славата сама да се бие.Може би,защото ние сами се бием срещу ЦСКА и "Левски".Та затова,са очаквали селяните да си свалят гащите само защото излизат на ОК.А като си помисля,че и Владо Николов е наш юноша,а на нашата врата заставаха кви ли не през тези 1-2 години...Бяхме по-малко от 1000 души на трибуните,но сега вече ми е ясно защо.
][/b]

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Мар 01, 2004 5:18 pm
Профил WWW
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Вто Фев 10, 2004 4:33 pm
Мнения: 417
Местоположение: София
Мнение 
Всички сте прави,но наистина много се надявам това да не е облика на "Славия" и занапред.....А дано този мач да е бил изключение и по някаква случайност футболистите не са играли добре.....Надявам се,че все пак мотивацията не им е малка,е вече да сме шампиони не,ама все пак УЕФА не е по-назад,даже смятам че това е повече от мотивация...Наистина силно се надявам занапред да има само успехи към върха!!!!!!!!!!Ако имаме такива успехи,големи и високи цели,и публиката ще се върне.Мечтая си за ден,когато целия стадион ще се напълни със изпълнени от екстаз и вълнение фенове,обичащи своя клуб крещящи "Само Славия"!!!!Вярвайте ми чак ще се разплача от радост,ако доживея и това. Само СЛАВИЯ!!!

_________________
WHITE POWER!!! Go WHITE,Go WHITE Go!!


Пон Мар 01, 2004 7:04 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 4:14 pm
Мнения: 238
Мнение 
az jivea s viarata, 4e edin den 6te si napqlnim stadiona.ako ne viarvame v tova, za6to ina4e da obi4ame slavia...

_________________
punk, cici i narkotici


Сря Мар 03, 2004 1:27 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 10 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: laspap и 181 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.