Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:34 pm



Отговори на тема  [ 1278 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 128  Следваща
 Венци в атака... 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов коментира за пореден път скандала, който се разрази във Варна.



Членът на Изпълкома на БФС изригна пред колегите от БЛИЦ, след като разбра решенията на Дисциплинарната комисия. Стефанов настоява за наказание на един от ръководителите на „моряците“ – Ерджан Шабан, който по думите му е ударил футболиста на „белите“ Емил Виячки в тунела след нулевото равенство в петък.



„Омръзна ми от несправедливости, от подлоги! Докато има такива хора, изстъпленията по българските терени ще продължават. Всички отлично знаят за какво става въпрос на „Тича“. Там е като чумата по прасетата.“.



Попитан дали все пак е провел разговор с колегите си от Черно море след случката, членът на Изпълкома каза: „Как да разговаряш с тях, те са страхливци, крият се като лалугери! Могат да се правят на мъже само пред такива момчета, и да посягат, показвайки мускули. Те са книжни тигри. Айде да ги видим, ако посегнат на мъж като мен!“.



„Жалко за хората от Дисциплинарната комисия, жалко за морала, жалко за всичко, което би било добро за българския футбол. Не може към едни да бъдеш строг и взискателен, а за други не. Аз като казах нещо за съдията миналия сезон ме глобиха 11 000 лева, а за тези, които правят побоища вече 20 години на този стадион, си мълчим и си затваряме очите. Но онзи горе гледа. Бави, но не забравя! Аз вярвам единствено на него“, продължи огорченият Венцеслав Стефанов.



„Нe съм изненадан, че няма наказание, като зная с какви хора си имаме работа. Те са готови да се надупят на всеки! Говоря за Дисциплинарната комисия и онази на генерал Василев – за етиката и феърплея. Той къде е сега? На почивка ли? Страх ли ги е тези комисии? Цяла България видя какво се случи в тунела на „Тича“. Те виждат и чуват, обаче са слепи и глухи за истината. Или пък може би са им обещали да се въргалят на някои чаршафи на морето известно време по Варна. И сега трябва да си заслужат почивката. Както казват хората – на печелившите честито!“, добави Стефанов.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Авг 07, 2019 3:17 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Венци в атака...
Чичо Венци, а ти точно какъв си във футбола?

https://www.webcafe.bg/sportcafe/avanta ... v_futbolai

Венци Стефанов покани журналист на публичен диспут

https://www.sportal.bg/news.php?news=799372

_________________
Изображение


Чет Авг 08, 2019 7:45 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Re: Венци в атака...
Брокер. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Чет Авг 08, 2019 11:31 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Венци в атака...
Цитат:
"Тигрите" предупредиха: Или приемаме "Левски" в Бистрица, или бойкотираме мача


Дебел, учи се...

_________________
Изображение


Вто Авг 13, 2019 4:06 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
"Този съдия е срам за българския футбол и за българския парламент! Нали знаете, че му дадоха да прочете нещо, което му бяха написали, и той не успя. Това е един крадец, който няма никакво място в нашия футбол. Не вярвам да изпълнява някаква поръчка, просто е тотален некадърник. Говорим за една обикновена подлога. Нали знаете в болниците под болните на леглата слагат подлоги. Е, този човек е такова нещо. Завършен джендър. Това е положението", каза Стефанов пред Sportal.bg.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Авг 25, 2019 10:17 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Re: Венци в атака...
:mrgreen:

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Последна промяна Петър Дяков на Пон Авг 26, 2019 2:15 pm, променена общо 1 път



Пон Авг 26, 2019 10:27 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Re: Венци в атака...
https://gospodari.com/mobile/%D0%BD%D0% ... 54925.html

Пълен смешник.

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Пон Авг 26, 2019 10:27 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Членът на Изпълнителния комитет на Българския футболен съюз Венцеслав Стефанов изрази учудването си пред Sportal.bg защо всички медии са обявили Георги Дерменджиев за национален селекционер. Босът на Славия уточни, че решението трябва да бъде взето утре следобед на извънредно заседание в Бояна, като финалната дума е на президента на централата Михаил Касабов. Стефанов беше категоричен, че Йордан Лечков не може еднолично да вземе решението за старши треньора.

"Чудя се защо всички сайтове обявиха Дерменджиев за селекционер на националния отбор! Откъде-накъде? Лечков няма как еднолично да вземе такова решение. Утре има Изпълком, на който трябва да се реши. Аз като член на Изпълкома съм твърдо против Гошо Дерменджиев да води националния тим. Още поне трима-четирима мои колеги са против. Как така Лечков го обяви, а Дерменджиев го потвърди?!
Какво постигна Дерменджиев извън Лудогорец, където имаше футболисти за милиони и разликата с другите отбори е много голяма. Магаре да вържеш там, и то ще стане шампион. След Лудогорец какво постигна Дерменджиев, а? В Казахстан бързо-бързо приключи, там не дават пари за нищо. За нищо дават... да не казвам какво. А в "Левски" колко време се задържа? И ние такъв провалил се треньор, го слагаме начело на България.
Има други кандидати! Вземете например Ясен Петров, той постигна добри неща в Китай. Николай Киров спечели Купата на България с "Ботев" (Пловдив), и точно биха на финала Лудогорец на Дерменджиев. Откъде-накъде ще е Дерменджиев?! Футболистите ще заспят, докато той им говори на разбора. Не е сериозно това. Да беше останал Балъков по-добре. Стига сте вдигали скелети разни! Херо, Меро, Неро, трябват нови имена. Такива, които да поставят началото на нещо ново. Мъри Стоилов не е бяла питка и никога няма да дойде за 3-4 мача начело на националния отбор. Стойчо Младенов стига са го споменавали. Той вече беше начело на България и отнесохме 6-7 гола от Чехия.

Лечков като какъв го обявява?! Аз бях на Изпълкома в петък, не съм чул да му дават правомощия той лично да назначи следващия селекционер. Ако е казал така пред медиите, това не е истина. Той трябваше да търси, но не и да определя кой да е. Той отговаря толкова по този въпрос, отговаря за подземен склад за сламени шапки. Изпълкомът решава, а Михаил Касабов е президент и има последната дума. Боби Михайлов винаги се допитваше до нас, никога не е избирал селекционера еднолично.

Тук говорим за бъдещето на българския футбол. Това е националният отбор, това не е шега. Не може като котка да заметем с опашката зад нас, след нас и потоп. Това е смешно. Трябва да изберем най-подходящия, най-точния човек, и това със сигурност не е Гошо Дерменджиев. Вижте му изказването - Бразилия паднала от Германия с 1:7 на полуфинала, що за мислене е това? Не само аз не съм съгласен с кандидатурата на Дерменджиев. Тепърва ще се решава", каза Венци Стефанов пред Sportal.bg.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Окт 21, 2019 9:26 pm
Профил WWW
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3404
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Венци Стефанов: Съдията свърши работа на Черно море, стана манджа с грозде

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов заяви пред Sportal.bg, че варненският арбитър Драгомир Драганов е изпълнил поръчка в полза на Черно море. Снощи "белите" паднаха с 0:1 от ЦСКА-София, като според Стефанов съдията умишлено е обезкървил тима на Златомир Загорчич, предвид предстоящето гостуване на "моряците" на стадион "Славия"."Видяхте ли снощи какво се получи?! Вкараха ни гол от несъществуващ фаул. Отделно двама от най-добрите ни футболисти - Славчо Шоколаров и Янис Карабельов, са аут за следващия мач с Черно море. Грозна работа! Човекът от Варна свърши перфектна работа на своите хора.
Категорично Драгомир Драганов изпълни поръчка, нека компетентните органи разследват. Съдията помогна на ЦСКА и свърши работа на Черно море. Обръщам ви внимание - гледайте оттук нататък какво ще става! Откакто смениха шефа на съдиите, а и откакто се оттегли Боби Михайлов, стана манджа с грозде", заяви Стефанов.

https://www.sportal.bg/news.php?news=813832

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Нед Ное 10, 2019 10:18 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Венци в атака...
Интервю (видео) с Венци от лагера в Турция:

https://www.sportal.bg/news.php?news=824108

_________________
Изображение


Пон Яну 20, 2020 10:07 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1278 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 128  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.