Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Май 10, 2024 9:42 am



Отговори на тема  [ 1279 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 128  Следваща
 Венци в атака... 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3411
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Венци Стефанов: Ние ще сме най-евтиният участник в Европа

"ЦСКА и Локо Сф се биеха в гърдите, а сега са по аматьорските дивизии", коментира босът на Славия
Славия може да стане клубът с най-малък бюджет, който ще представлява България в Европа", заяви пред „Меридиан Мач" президентът на белите Венцеслав Стефанов. Както е известно, бюджетът на най-стария столичен клуб е около 1,3 млн. лева, а годишните разходи на всички останали наши тимове, участвали в Европа през последните над 10 години са в пъти по-големи.

"Показахме, че следвайки нашата философия, можем да се класираме в Европа, стига да победим Монтана. Други като ЦСКА и Локо Сф, които се биеха в гърдите през последните няколко сезона, а сега са във „В" група и „А" окръжна. Докато ние нямаме и стотинка дълг и разчитаме предимно на футболисти от школата си", допълни Стефанов.

„Дали очаквам повече публика за срещата с Монтана? Не, не очаквам. Който си обича Славия, винаги е на стадиона и ни подкрепя. Онези, които обиждат младите ни футболисти, изобщо не искам да ги коментирам. Аз нямам идея те какво искат. Вижте, ЦСКА е във "В" група, но на финала с Монтана имаше 35 000 фена. Когато обичаш своя отбор, нищо не може да те накара да не отидеш на стадиона", продължи членът на Изпълкома на БФС.

http://donbalon.eu/news257851.html

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Съб Май 28, 2016 2:38 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12908
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Венци Стефанов пред "7 дни спорт":
Запазих клуба бял и чист, без лев задължение

В последните кръгове само "Левски" - Славия не беше с предизвестен край, твърди шефът




"Белите" привърженици се радват на класиране в евротурнирите след един противоречив сезон. За оценка на събитията в Славия потърсихме клубния бос Венци Стефанов.




- Господин Стефанов, каква беше първата ви мисъл след последния съдийски сигнал на мача с Монтана?
- Бях може би най-щастливият президент в момента в България (смее се). Бях щастлив, защото наистина има Господ и доказахме, че с млади, амбициозни момчета и знаещ треньор можем да постигнем влизането в Европа.
- Какво казахте на футболистите в съблекалнята, а и на треньора Александър Тарханов?
- Всички бяхме много щастливи, радвахме се, прегръщахме се. Емоциите ми бяха много вчера (б.р., в събота) и започнаха от награждаването на юношите до 19 години, които станаха шампиони. В очите им видях много живот и желание за реализация. Иска ми се всички да останат в първия отбор, въпреки че знам, че е невъзможно.
- Какви бяха препятствията по пътя към Европа?
- На някои хора не им се вярваше, че ще стигнем дотук. Младите се притесняваха само като чуят за Европа. Допуснахме грешки в мачове със съперници, които трябваше да победим с лекота, тъй като са много под нашата класа. Това направи обстановката в съблекалнята по-нервна. Имаше безобразно много простотии в медиите за някакви купени и продадени мачове.
Някакви злостни конспиратори си навираха мръсните ръце и муцуни, където не им е работа, разстройваха момчетата. Знаете как ще се почувстват едни деца на 16, 17, 18 години, когато прочетат някъде, че са продали мача или че аз съм уредил нещо. Но простотията ходи по хората, а недоброжелателите не се съобразяват как ще се почувстват децата. Стигнахме до Европа напук на онези, които крещяха по мой адрес и на играчите. Сега не знам дали ще имат доблест да се извинят.
- Очаквате ли да спрат нападките към вас?
- Те изобщо не ме интересуват и никога не са ме интересували. След мача с Монтана се зарадвах, когато видях, че някои момчета аплодират младите футболисти, и си казах, че явно има и здравомислещи.
- Готов ли сте да се срещнете и да говорите с феновете, които обиждаха вас и отбора?
- Готов съм винаги. Аз съм човек на консенсуса и никога не бих се държал по просташки или идиотски начин с тях. Но да ви кажа честно, всеки трябва да знае докъде стигат възможностите му. Някои от тях казват: "Ние искаме успехи и да сме в Европа." Добре, знаете ли аз колко години искам да съм с Шарън Стоун
Но тя не знае, а аз съм с жена си (смее се). Аз мога единствено да се гордея, че вече за тези над 20 години успяхме да запазим Славия чиста - наистина отборът е бял, с нито един лев задължения и никой не може да каже нищо по адрес на нашия клуб. Държавата не ни дава пари, за да ни издържа, а всички средства са от спестявания на нашите фирми. Единствената цел е да поддържаме клуба. Много отбори се заблуждаваха и играеха на жицата да станат втори или трети, за да "покажем колко сме велики". Много от тях вече ги няма, а други са в 3-4-та лига и сега трябва да се правят специални заседания заради тях. Представете си как щяхме да се чувстваме аз и колегите ми, ако ни сочеха с пръст и ни викаха, както на някои, Сашо Апашо. Искаме да стоим здраво на земята и да се простираме единствено върху възможностите си. А тези, които "искат", нека поне да си купуват билети за мачовете.
- По-трудно ли беше да стигнете дотук в сравнение с 1996 г.?
- През 1996 година беше по-лесно. Имахме силен, боеспособен състав и добър треньор като Кано Коцев и мога да кажа, че най-силното ни оръжие беше Наско Сираков, който е основният виновник за шампионската титлата. Аз за разлика от някои "бембени" тръстове не се срамувам да си призная, че един левскар ни доведе до титлата. Но това може да се случи единствено при ръководители на "бял" отбор, а при тези тръстове не можем да очакваме.
- От финансова гледна точка готова ли е Славия да участва в Европа?
- С общи усилия ще успеем да се доближим до изискванията. Ако говорим за финанси, единствено Лудогорец е финансово обезпечен у нас и изпълнява европейските изисквания. Дори привилегированите отбори като "Левски" и Берое с държавна помощ не са прокопсали.
- На кой стадион ще домакинствате?
- На "Васил "Левски"".
- С нагласа да се борите за евротурнирите ли започнахте този сезон?
- Не! Исках да направя промяна и съм благодарен на Иван Колев и неговия треньорски щаб, от който започна промяната в Славия.
- Избрали ли сте вече момент, в който ще напуснете поста си?
- Разбира се.
Моментът да се разделим с ръководството на Славия е наближил
Годинките ми са доста, а има по-млади и по-кадърни хора. Както искаме подмладяване на отбора, така трябва да има и по-млади ръководители.
- Каква е равносметката ви за сезона в "А" група?
- Трудно е да се каже с две изречения. Тази година е доста по-различна, но има и положителни страни. Сега, като се вземе решение за разширяване на "А" група с повече отбори, трябва много да се внимава, защото не знам дали ви направи впечатление, че в последните няколко кръга единствено двубоят между Славия и "Левски" не беше с предизвестен край.
- Има ли смисъл от това разширяване?
- Не мисля, но след като повечето клубове и журналистите държите това да се случи, нека да опитаме.
- А не е ли само отбиване на номера, за да се върне ЦСКА в елита?
- За мен ЦСКА трябва при всички случаи да се върне. За другите клубове не мога да твърдя нищо повече, но ЦСКА трябва да се върне на всяка цена, защото с оглед на това, което показаха верните "червени" фенове, те заслужават да имат отбор във висшата лига. Аз съм сигурен, че хората, които ще го ръководят, няма да допуснат простотиите, които правеха ръководителите преди тях.
- Ще има ли проблем Славия със стадиона за суперлигата?
- Ако се спазват изискванията за стадионите, нито един стадион в България не трябва да е с лиценз
- Искате ли да посветите на някой славист успеха?
- Първо искам да благодаря на моите колеги, на приятелите ми, на Младен Михалев, на хората, с които заедно се борихме до последно. Но един от хората, на които искам да посветя успеха, е вашият главен редактор Юлий Москов, защото знам, че е славист. Иска ми се да има по-добри отношения към Славия (смее се).
- А ще видим ли г-н Михалев на мачовете в Европа?
- На този въпрос само той може да отговори.
- Разкажете за приятелството си с г-н Тарханов.
- Аз винаги съм казвал, че съм русофил. Познавам Саша отдавна и го уважавам много. Няма човек в Русия, свързан с футбола или да е запалянко, и да не знае кой е Саша Тарханов. Все едно в България да не знаят кой е Пенев. Убеден съм, че и в България ще го научат.
http://www.7sport.net/7sport/fo_1forum/d7869_3.htm

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Май 30, 2016 1:57 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Re: Венци в атака...
https://topsport.bg/national/chicho-ven ... oleta.html

Изрод. :lol:

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Пет Юни 03, 2016 5:23 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 8:16 pm
Мнения: 791
Мнение Re: Венци в атака...
Да не знае много ,че ако се паднем с някой от по-силните отбори в Европа можем и ние да отидем на такъв резултат и тогава Хъмпти-Дъмпти да не му се наложи с Калашник да се гръмне.


Пет Юни 03, 2016 7:45 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12908
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Напоследък много взе да философства и поучава другите, а когато стане така обикновено при нас настъпва криза. Добре, че няма мачове в момента, че както се подиграва на 5ев за 7-2....


Прикачени файлове:
wc.jpg
wc.jpg [ 22.54 KiB | Прегледано 3069 пъти ]

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.
Пон Юни 06, 2016 3:10 pm
Профил WWW
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3411
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Венци Стефанов: Кой е тоя олигофрен, дето иска лампи?!

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов реагира остро на темата за осветлението по българските стадиони. Той определи това изискване като „уникална простотия” и даде за пример, че големите отбори в Европа играят мачовете си по обед.



„Ще играем на Славия. Кой е тоя олигофрен, дето иска лампи?! Ти ще си доведеш ли детето октомври или ноември на стадион „Славия” или на „Герена”. "Ботев" няма осветление, Славия, Черно море и още няколко. "Ботев" и Черно море ще играят в Стара Загора на осветление от 8 ч. Колко от Варна или Пловдив ще отидат?! Това е простотия. Това е уникална простия”, каза той на днешната пресконференция.



„Да, държана е абдикирала изцяло от спорта. Сега изведнъж – искаме осветление. Ще правим мачове от 8 или 9 вечерта. На кой да угодим? На някой самозабравил се олигарх. Правим висша лига, а нямаме отбори за нисша. Като взимаме отбори от кол и въже, не може да отложим с година -две построяването. В Бургас нямат отбор, но имат осветление. Това ли е по-хубавото? Стига с този популизъм. Това ще го кажа и на Изпълкома. Ако има разумни хора, никога това решение няма да се вземе. Примерно Горна Оряховица или еди-какво си къде ще играят? Кой ще ходи да ги гледа? Да не би да играят Индепендиенте и Ботафого”, добави той на висок тон.



„Кога са мачовете в Англия, в Испания, в Германия? Аааа по обед! Браво! Значи Реал и тия могат да играят по обед, а ние - в 12:30 вечерта. Щот’ сме мара втасала. Нали се мерим с Европа. Кой рекламодател ще даде реклами за мач. Аврам Бакалина! Това е уникална простотия. Славия нямала осветление! Бедни сме, но сме честни. Стадионът е на Славия, не е мой. Утре мене ме няма, ще дойде той и няма да има борчове. Без да се регистрират ФК Лупи, ФК Дупи и така нататък”, каза още Стефанов.

http://www.novsport.com/news1983601_1003.html

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Вто Юни 14, 2016 4:10 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Нед Юни 05, 2016 6:00 am
Мнения: 170
Мнение Re: Венци в атака...
Венци беше бензиджия и жужо и чаво ходиха да си пълнат колите и е луд славист,-продавачката нещо е сбъркала


Вто Юни 14, 2016 4:53 pm
Профил
Луд за връзване

Регистриран на: Съб Мар 01, 2014 6:00 pm
Мнения: 378
Мнение Re: Венци в атака...
На Шопара му го набиха в тлъстия задник с парите за осветление. От всички изброени от него само "Ботев" не дават пари, но там имат някакъв план по въпроса.
И като пълен олигфорен, скоро ще дава пари за наем на стадион.Предполагам на "Васил "Левски"" ще се бърка с не по-малко от 15-20 000 лв за домакинство.
Със свещ да търсят, трудно ще намерят по-зле от него в управлението на ПФК.


Сря Юни 15, 2016 7:50 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 2:46 pm
Мнения: 1749
Мнение Re: Венци в атака...
https://www.youtube.com/watch?v=VSXsZHNam3Q


Сря Юни 15, 2016 9:02 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12908
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Членът на Изпълнителния комитет към БФС Венцеслав Стефанов каза, че "няма нищо против", ако "Левски" напусне елита на българския футбол.

Така той коментира изказването на председателят на УС на „сините” Ники Илиев, който обяви, че отборът може и да напусне първенството заради допускането на новосформирания ЦСКА в шампионата.

"Нямам нищо против. Ако трябва да гласувам, ще гласувам "за". 5-6000 наркомани по-малко по стадионите и улиците”, каза Стефанов след мача на Славия със Заглебие, спечелен от "белите" с 1:0.
http://bgfootball.com/new.php?id=66722

:lol:

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Юли 01, 2016 7:34 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1279 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 128  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.