Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 20, 2024 3:08 am



Отговори на тема  [ 1279 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 128  Следваща
 Венци в атака... 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4028
Местоположение: София
Мнение Re: Венци в атака...
http://www.pfcslavia.com/pages.aspx?id=1814

Тоя съвсем изтрещя :lol:

А апел за осветление, играчи, титли и купи няма ли ?

_________________
Изображение


Пон Авг 28, 2017 5:52 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3764
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Браво, Дебел, ти пак откри ... топлата вода... Че аз от 50 години не съм стъпвал на герена, щото просто не обичам да псуват мен и децата ми, поради единствената причина, че съм славист... :mrgreen: На герена винаги е било така, ВИНАГИ!!!

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Пон Авг 28, 2017 6:56 pm
Профил
Луд за връзване

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 2:19 pm
Мнения: 304
Мнение Re: Венци в атака...
Че говедата са мега селяндури и боклуци е ясно,но свинята какво очаква , да го посрещнат със хляб и сол ли?
Те си показаха що за тоалетни са и че везалов им е малко плюейки по Гошо Петков дето ги мъкнеше години наред,няма по кенефна сган от тези


Пон Авг 28, 2017 9:41 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 8:16 pm
Мнения: 791
Мнение Re: Венци в атака...
Напълно е изкуфял -това да очакваш говедата да не псуват е като да очакваш вятъра да не духа например.Да вземе да се пенсионира ,че в последните години политиката му е убийствена спрямо отбора и привържениците.......


Сря Авг 30, 2017 9:19 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12885
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Той дава квалификации на хората, които ме е срам само да ги слушам от него, пък иска да го галят с перце. Като не иска да го псуват, да се скрие някъде и да не се появява. любимият ми отбор се управлява от сенилно старче - СРАМ!

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Авг 31, 2017 2:45 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12885
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Президентът на Славия Венци Стефанов отговори на феновете на “белите”, които искат да инвестира парите от продажбата на Петко Христов във Фиорентина. Това се случи след тежката загуба с 0:4 от Лудогорец.

“Слушам подмятанията на феновете. Пускат се някакви слухове, че Славия се продава за десет милиона. Питат защо не се инвестират парите от продажбата на Петко Христов? Да не си мислят, че сме взели торби с пари? Горките момчета. Получихме 300 хиляди първи транш. Цялата сума е на шест транша. Както искат да ме наричат, но аз няма да купувам нови футболисти.

Парите от Христов ще ги инвестираме в тренировъчната база и стадиона. След 10-15 дни започваме подмяната на настилката на терените, защото от тези терени са излязли нашите деца. Ако някой има пари за нови играчи, да дойде и да даде. Като ги продадем, ще си вземе печалбата. Няма да сменям треньора, най-лесно е да го направя, но какво от това”, заяви Стефанов.

“Лудогорец е много силен отбор и без днешната подкрепа можеше да ни победи. На слаб тим тази подкрепа няма да е достатъчна, но Лудогорец малко да им помогнат и побеждават с лекота. Няма нужда от такива неща. За дузпата говоря. Имаше ли дузпа, кажете ми?! Ще кажа какво мисля на Боби Михайлов.

Първо Кешеру направи нарушение, а после Стефан Велков го натисна. Бъдете спокойни за бъдещето на Славия. Още в следващия кръг нашият тим ще играе по различен начин. Не си мислете, че е лесно да се направи добър отбор. Вижте, че Черно море започна добре, но сега падат. Сега ще започнат да викат Гонзо да се маха", добави босът на "белите".

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Сеп 10, 2017 9:31 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12885
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов направи любопитен коментар относно бъдещето на клуба. Той заяви, че ако се появи сериозен кандидат за най-стария столичен клуб, е готов да обсъди една евентуална продажба с колегите си.

"Фенове пускат слухове, че клубът се продава. Даже се пуска и цена - 10 милиона лева, но това не е вярно. На тези фенове, които ни обиждат, не им обръщаме внимание. Ако се намери човек, който да вземе Славия за по-добро, ще говоря с моите колеги и съм готов да отстъпя клуба.

Трябва да знаете, че Славия няма да изпадне от "А" група. Сигурно на някои много им се иска, ама няма да стане. Цели 103 години не е станало, та сега! И то баш по мое време. Е, няма да стане", каза босът на "белите".

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Сеп 11, 2017 1:46 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12885
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Родните съдии са под натиск на собственика на Лудогорец Кирил Домусчиев. Това обяви президентът на Славия Венцеслав Стефанов. Той говори след победата на "белите" над Витоша Бистрица с 4:0.

"Ако съдиите не се атакуват, българският футбол ще бъде много по-различен. Един човек атакува всички съдии! Вчера видяхте ли ЦСКА какво ги правиха? Защо си заравяте главите като щрауси, а задниците са голи отгоре? Кажете истината! Това, което виждате! Толкова ли е страшно? Футболистите също трябва да са възпитани, за да не се разправят със съдиите. Всичко е въпрос на манталитет и възпитание”, каза Стефанов, а после бе попитан дали като член на Изпълкома на БФС не може да потърси решение на този проблем заедно с президента на централата Борислав Михайлов.

Боби Михайлов не може да реши този проблем, защото всеки един съдия се атакува индивидуално! Нахалството стигна дотам, че се атакуват и депутати. Боби Михайлов ли е на терена? По тази логика всеки съдия, който свири мач на Лудогорец или на ЦСКА, трябва да се изкара от съдийството и да бъде наказан. Свирят срещу ЦСКА, свирят срещу нас, а и срещу всеки, който дръзне и се опита да направи нещо. Това е положението!

Трябва да има един отбор, който да бъде толериран. Ще видите и в неделя срещу Септември. Съдията също е човек и може да сбърка, но зависи дали това е тенденциозно, дали иска да обърне мача и дали свири в ущърб на даден отбор. Това не значи, че трябва да бесим съдиите по дърветата. Ако никой от нас не атакува съдиите, те ще свирят толкова, колкото могат.

Аз с г-н Домусчиев не съм разговарял от дълго време и не съм го виждал. Нямам честта. Трудно се говори с Краля слънце, трябва да имаш потенциал, а аз явно го нямам.

Златомир Загорчич бе много добър футболист, а и е свикнал с обстановката в България. На него родната ни действителност му е позната до болка. Той и екипът му работят. Проблемите, навярно са, че много от играчите не водиха пълноценна подготовка. Иска се време, докато един отбор се окомплектова и започне да играе така, както иска треньорът.”
http://www.livesport.bg/venci-stefanov- ... 39618.html

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Сеп 23, 2017 7:45 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Re: Венци в атака...
Кажи нещо за стадиона, дебел мръсник! За осветлението, дето щеше да го слагаш още миналия сезон. За издънката на Лаута, където хвърляха метални предмети по вратарчето. Забрави кога се целувахте с Домуса като Брежнев с Хонекер, щото сега Маджо ти е наредил да правиш свирки на микренския гном...

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Нед Сеп 24, 2017 6:38 am
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3408
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Утре в около 13:00 часа ще бъде гост в спортал. Може да му се задават въпроси. Който има възможност нека пише да го попита за осветлението за свободните агенти и общо взето за живуркането на Славия в А група.

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Чет Окт 05, 2017 11:38 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1279 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 128  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.