Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 3:23 pm



Отговори на тема  [ 1279 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 128  Следваща
 Венци в атака... 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
C/\ABuCTA написа:
ХАХАХА!!! Сега прочетох всичките 8 страници на темата за Славия кой вярва, че ще бием чорбата. Е честно ви казвам счупих се да се хиля. Направо ме разбихте всичките. Горния пост го написах преди да разбера за какво става въпрос и просто видях, че нещо засягате темата за Захариев. Псувайте, бийте се, обаче тоя човек наистина като бях малък ми оправи очите. Иначе има секви шарлатани и т.н. обаче аз лично на него съм склонен да му вярвам. Както и да е. Нека да не я правим тая тема като другата.

Иначе 100% съм на мача пък ако стане бой още по-добре :D И без това трябва да си оправя малко негативната енергия и мисля да я предам на некой чорбар през юмрука си :lol:

П.П. Са и мене ше ме баннете нали :lol: :lol: :lol:


хахах Тоя Мартин Захариев до такава степен навлезе в ежедневието ми, че снощи едно приятелче ме пита за кой ще гласувам на кметските и аз отговарям за Мартин Захариев разбира се :lol: :lol: ....(Мартин Заимов)!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Съб Сеп 22, 2007 3:22 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение 
Венци Стефанов: Синият балон се спука и всичко си дойде на мястото
"Можем да вземе точки от ЦСКА", смята "белият" шеф
В събота предстои едно от класическите български дербита между отборите на Славия и ЦСКА. „Меридиан Мач" потърси за коментар президента на „белите" Венцеслав Стефанов.

- Г-н Стефанов, предстои ви столично дерби срещу ЦСКА. Какво очаквате от срещата между двата отбора? Какво очаквам ли?

Всичко ще се реши на терена. Дано нашия отбор покаже добра игра, с която да затрудни максимално ЦСКА. Мисля, че можем да вземем точки от ЦСКА.

Ще съумеете ли да спрете устрема на „червените"?

Вярвам, че ще го спрем. Мисля, че в момента Славия разполага с потенциал, с който може да спре всеки един български тим. Все пак футболът е една игра. Дано успеем да победим ЦСКА.

Как ще коментирате селекцията на „червения" клуб?

Да, наистина ЦСКА даде много пари за футболисти. Но освен Неи не виждам някои от новите им играчи да е на по-високо ниво от Велизар Димитров, Йордан Тодоров, Валентин Илиев или Александър Тунчев. Просто тези футболисти са на много високо за България ниво и го показват във всеки един мач. Да не забравяме, че не резервната скамйака стои и един от най-добрите голмайстори в България - Георги Чиликов. Общо взето ЦСКА е единствения български отбор с 20-25 равностойни играчи. Определено този сезон „червените" играят много по-добре от миналия.

Ще успее ли ЦСКА да преодолее френския Тулуза?

Спред мен ще съумее. ЦСКА е име в българския футбол. Отбор с много повече традиции от Тулуза, който заслужава да играе в групите за купата на УЕФА.

Как ще коментирате евромачовете на българските отбори?

За "Левски" няма какво да коментирам. Аз очаквах "сините" да се издънят срещу Тампере. Мога да кажа, че „синия" балон се спука и всичко си дойде на мястото. Миналата година "Левски" бяха погалени от Господ. Падна им се десетия в Италия, който бе минал само една седмица от лятната си подготовка. Да не забравяме, че Георги Петков бе отличен и в двете срещи с италианците. След като „сините" влязоха в Шампионската лига, цялата истина лъсна. Във всеки един мач от груповата фаза те бяха в ролята на боксова круша, макар, че трите отбора отбора от тяхната група играеха срещу "Левски" на ходом. За другите отбори - Литекс бяха жестоко порязани от съдията в мача с Хамбургер. Ловчанлии са много добър отбор, но за съжаление почти сигурно ще отпаднат от турнира. Локомотив нямат манталитет, с който да направи нещо запомнящо се. Рен е с класи над столичани и беше напълно реално да ги победи.

Да се върнем на Славия. Как ще коментирате началото на сезона?

Играем добре и печелим вкъщи. За жалост при гостуванията няма и помен от това, което виждам в домакинските ни мачове. Много голямо влияние оказва и липстата на двама от основните ни играчи - Саша Симонович и Елтон, но трябва да се справим и без тях. Сега ни предстоят много тежки мачове, в които ще си проличи къде наистина се намира Славия в момента. Ще си проличи и нещо друго - кои играчи заслужават да играят в нашия отбор. Време е Орлинов и Дюлгеров да разкрият качествата, които притежават и да помогнат колкото се може повече на отбора.

А, на какво се дължи слабата игра при гостуванията?

Манталитет. Дано за в бъдеще се променим и започнем да показаваме истинското си лице. Смятам, че с две-три качествени попълнения през зимния трансферен прозорец Славия пак ще бъде познатия отбор.

След нелепата загуба в Бургас ще има ли глоби в отбора?

Още не сме се събирали ръководството, за да решим дали ще има глоби. На този етап аз мисля, че няма да има нужда от санкции, защото ни предстои много важен двубой срещу ЦСКА.

Какво е положението със Здравко Лазаров. Кога пак ще го видим в игра с „бялата" фланелка?

Писна ни от номерата на Ерчиеспор и подадохме жалба във ФИФА. Решението на турската федерация е смешно - в документа пише, че Здравко вече няма договорни отношения с Ерчиеспор, но няма право да играе в клуб извън Турция. Сега чакаме ФИФА да вземе своето решение и Здравко да играе отново в Славия.

Преди време изригнахте, че докато Наско Сираков е в Изпълнителния комитет на БФС, футболист от Славия няма да играе в националния отбор...

Каквото мислех, го казах. Всичко това е вярно. Аз желая успех на националния отбор и се надявам да се класираме на еврпейското в Австрия и Швейцария.

На продължим на тема национален отбор. Тодор Колев отбеляза над 20 гола, а не бе повикан в националния отбор...

Докато в БФС има разни сульо-пульовци, националния отбор няма да върви напред. На нас не ни пречи, че няма слависти в предствителния ни тим, след като продаваме в Бундеслигата. В момента ние сме единствения български отбор, който е продал четирима играчи в първа и втора Бундеслига.

Кои ще бъдат новите Асен Караславов и Тодор Колев, които ще напуснат Славия и ще отидат в голямо европейско първенство?

Още е рано да се говори за това. Нека първо свърши сезона и чак тогава ще можем да говорим.

През този сезон един играч в Славия прави изключително добро впечатление - Дениран Ортега...

Ортега е много отговорен играч, който дава всичко от себе си, както на тренировки, така и в мачовете на Славия. Той е един от малкото играчи, които не знаят български и се адаптират толкова бързо към роден клуб.


Сря Сеп 26, 2007 9:42 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 2:55 pm
Мнения: 513
Мнение 
Хора,
понякога май забравяме, че не президента, а играчите излизат на терена за да защитават честта на нашия клуб. Мисля, че като истински слависти трябва да подкрепим отбора (още повече срещу ЦСКА)
Аз вярвам в нашите момчета и съм сигурен, че с нашата подкрепа ще излязат с вдигнати глави след мача.
Само Славия!


Сря Сеп 26, 2007 10:12 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Boris III написа:
Хора,
понякога май забравяме, че не президента, а играчите излизат на терена за да защитават честта на нашия клуб. Мисля, че като истински слависти трябва да подкрепим отбора (още повече срещу ЦСКА)
Аз вярвам в нашите момчета и съм сигурен, че с нашата подкрепа ще излязат с вдигнати глави след мача.
Само Славия!


Пич ти откога не си бил на мач в България???....

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Сря Сеп 26, 2007 10:56 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 2:55 pm
Мнения: 513
Мнение 
От няколко години. Ходих обаче ходих на един, два мача на Ференцварош. Много по-слаби са от нашия тим, появи ли се някои по-стойностен играч обикновено го продават, но феновете милеят за отбора си.
В предишния пост имах предвид, че ако се скандира цял мач срещу ВС футболистите може да се деморализират...
А това, че последния мач играха бездушно е друга тема.
Иначе на защитавам ВС. през сасъда ми е. Все още не съм си съставил мнение. Но факт е, че имаме няколко отлични футболисти.
Може би неприятно е, че амбициите му стигат да продаде лидера на отбора, когато се отвърди и нещата да се върнат на изходна позиция.
Тъй или инак като славист ще бъда солидарен с вас и ако организирате протест и всички смятате, че това е най-разумното в случая ще се присъединя.


Чет Сеп 27, 2007 10:37 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 10:19 pm
Мнения: 612
Мнение 
Ей го тулупа противен, позирал е перфектно:

Изображение


Чет Сеп 27, 2007 8:45 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
стига глупости бе, венци та венци. ако не е и венци - таратанци!


Чет Сеп 27, 2007 8:52 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Юни 13, 2005 10:19 pm
Мнения: 612
Мнение 
Мишкар, на теб харесва ли ти всяка година да живуркаме в А група, да продаваме мачове на говедата и свинете, а и на всеки селски отбор на който му трябват точки и да не се борим нито за трофеи, нито за турнири, нито за каквото и да е? Какъв е смисъла от това да сме вечно посредствени?
Да, ако Дебелия ни изостави, вероятно ще изпаднем и ще имаме тежък период, обаче по-добре истински мачове в Б група, отколкото проституиране в А група. Пък и ако така или иначе за нищо не се борим, какво значение има в коя група сме?


Чет Сеп 27, 2007 10:59 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm
Мнения: 1935
Местоположение: На майната си!!!
Мнение 
TVV написа:
Мишкар, на теб харесва ли ти всяка година да живуркаме в А група, да продаваме мачове на говедата и свинете, а и на всеки селски отбор на който му трябват точки и да не се борим нито за трофеи, нито за турнири, нито за каквото и да е? Какъв е смисъла от това да сме вечно посредствени?
Да, ако Дебелия ни изостави, вероятно ще изпаднем и ще имаме тежък период, обаче по-добре истински мачове в Б група, отколкото проституиране в А група. Пък и ако така или иначе за нищо не се борим, какво значение има в коя група сме?


Говориш така, защото не вярваш, че можем да изпаднем, а един прекрасен слънчев ден, може Славия да се озове в Б група, тогава ти и другите като теб, по примера на wattie ще си тръгнете.... това ли искаш, дайте малко уважение към Венци... се пак той дава пари, колкото и странно да ви се струва... ебавки ебавки, ама.... дайте и сериозно да си говорим....

_________________
Изображение
Изображение
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда


Пет Сеп 28, 2007 5:55 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1279 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 128  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 140 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.