Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 12:38 pm



Отговори на тема  [ 1278 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 128  Следваща
 Венци в атака... 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Re: Венци в атака...
Няма да забравя думите на един изключителен държавник и високоуважаван от мен човек – Тодор Живков. Той каза на мен и на един мой приятел: „Запомнете от мен едно – и най-силната мафия е по-слаба от най-слабата държава“.

А ти, мръснико, не слугуваше ли на мафията, слугуваш и днеска? Или при бай ти Тошо беше по-добре, когато си живуркаше на спокойствие и обслужваше мафията-държава?!

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Нед Окт 29, 2017 11:57 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Венци в атака...
https://www.sportal.bg/sportal_tv.php

_________________
Изображение


Вто Окт 31, 2017 12:38 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
https://topsport.bg/slavia/top-50-biser ... fanov.html

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Ное 14, 2017 2:07 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Цитат:
“Само да припомня на този господин, че благодарение и на "неможещите" бразилци в касата на клуба му тези дни трябва да влязат над 300 000 лв. Редно е след всичките обиди, които избълва по адрес на ръководство и футболисти на Лудогорец, да дари тези пари. Има много благородни каузи. Обзалагам се, че няма да го направи. Ще си ги изхарчи, а за благодарност ще продължи да оплюва. Нищо ново под слънцето”, написа Петричев.



Това по повод на идването на 300 бона от фонд Солидарност на УЕФА и заради медийните изяви на Демби.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Ное 29, 2017 9:15 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Венци в атака...
Съгласен съм с Петричев. Свинчо да дари парите за Българската Коледа :D

_________________
Изображение


Сря Ное 29, 2017 5:57 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Президентът на Славия Венцеслав Стафанов обеща доживотен договор на бившия защитник на белите Даниел Златков, който сега се изявява като ММА боец. Условието обаче е да победи на арената друг състезател по ММА.

“Имам един ММА боец. Ако Даниел Златков иска да излезе срещу него, да го пуснем. Победи ли го, печели доживотен договор. Уважавам го, но той се насочи към Брадъри, Мрадъри… Все си мисля, че на футболистите не им е там мястото. Започват да ги смятат към тези от третия пол. Какви бяха - гендъри ли, джендъри ли?”, коментира Стефанов пред Sportal.bg.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Фев 02, 2018 12:20 pm
Профил WWW
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3404
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Венци Стефанов: Нали имам огромно влияние, защо тогава не ми дадоха пари за стадиона?

Президентът на Славия - Венци Стефанов, заяви пред Sportal.bg, че единствено Борислав Михайлов може да реши кои хора да издигне за кандидати за членове на БФС.

“Темата с участието на президенти в Изпълкома на БФС малко се преекспонира. Не съм аз човекът, който може да каже кой ще участва и кой не. Това единствено зависи от Борислав Михайлов. Предлагат се хора и се гласува кой да влезе. Не мога да разбера защо някои хора толкова много се натискат за Изпълкома. Нека припомня, че членовете не са на заплата и не получават никакви пари.

Нали уж аз като съм в Изпълкома Славия има голямо влияние. Затова ли дадоха на всички клубове пари, за да си оправят терените и да си сложат осветление, а на нас нищо? Оставете настрана тези работи. Собствениците на клубовете може да оказват натиск и влияние дори и да са извън Изпълкома. Вижте аз от колко време съм там, а с нищо не се помага на Славия. Моето мнение e, че трябва да седнем и президентите да се разберем. Никой не бива да оказва натиск под каквато и да е форма”, заяви Стефанов.
Пресконференция на Венци Стефанов и Александър Тарханов преди началото на сезона+15

“Слушам от щаба на Любослав Пенев да говорят как щели да вкарат експерти в БФС. Пенев си въобразява нещо, ама и той май не знае какво иска. Не видях нито един експерт в екипа им. Адвокатчето ли e експерт, или тези, които стояха до него? Това е несериозно. Ако собствениците на клубовете не взимат решения за футбола, тогава кажете ми кой да го прави?!”, добави босът на “белите”.

“Славия ще играе на “Васил "Левски"” до лятото. През това време ще сменим тревната настилка на официалния ни стадион. Оправяме си и тренировъчните терени. Като съберем пари, ще започнем да мислим и за осветление. Щом сме готови с ремонтните действия, ще се върнем в нашия дом”, каза още Стефанов.

“Стефан Велков и Андреа Христов почти сигурно ще играят в чужбина от лятото”, завърши членът на Изпълкома на БФС.
https://www.sportal.bg/news.php?news=707487

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Пон Фев 05, 2018 12:51 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3404
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Венци Стефанов: Нали имам огромно влияние, защо тогава не ми дадоха пари за стадиона?

Президентът на Славия - Венци Стефанов, заяви пред Sportal.bg, че единствено Борислав Михайлов може да реши кои хора да издигне за кандидати за членове на БФС.

“Темата с участието на президенти в Изпълкома на БФС малко се преекспонира. Не съм аз човекът, който може да каже кой ще участва и кой не. Това единствено зависи от Борислав Михайлов. Предлагат се хора и се гласува кой да влезе. Не мога да разбера защо някои хора толкова много се натискат за Изпълкома. Нека припомня, че членовете не са на заплата и не получават никакви пари.

Нали уж аз като съм в Изпълкома Славия има голямо влияние. Затова ли дадоха на всички клубове пари, за да си оправят терените и да си сложат осветление, а на нас нищо? Оставете настрана тези работи. Собствениците на клубовете може да оказват натиск и влияние дори и да са извън Изпълкома. Вижте аз от колко време съм там, а с нищо не се помага на Славия. Моето мнение e, че трябва да седнем и президентите да се разберем. Никой не бива да оказва натиск под каквато и да е форма”, заяви Стефанов.
Пресконференция на Венци Стефанов и Александър Тарханов преди началото на сезона+15

“Слушам от щаба на Любослав Пенев да говорят как щели да вкарат експерти в БФС. Пенев си въобразява нещо, ама и той май не знае какво иска. Не видях нито един експерт в екипа им. Адвокатчето ли e експерт, или тези, които стояха до него? Това е несериозно. Ако собствениците на клубовете не взимат решения за футбола, тогава кажете ми кой да го прави?!”, добави босът на “белите”.

“Славия ще играе на “Васил "Левски"” до лятото. През това време ще сменим тревната настилка на официалния ни стадион. Оправяме си и тренировъчните терени. Като съберем пари, ще започнем да мислим и за осветление. Щом сме готови с ремонтните действия, ще се върнем в нашия дом”, каза още Стефанов.

“Стефан Велков и Андреа Христов почти сигурно ще играят в чужбина от лятото”, завърши членът на Изпълкома на БФС.
https://www.sportal.bg/news.php?news=707487

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Пон Фев 05, 2018 12:51 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3404
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
https://www.youtube.com/watch?v=mObDob_wgao

42 минути .

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Пет Мар 30, 2018 3:03 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Венци в атака...
https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/ve ... 99302.html

_________________
Изображение


Чет Апр 26, 2018 1:28 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1278 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117 ... 128  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.