Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:17 pm



Отговори на тема  [ 1279 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 128  Следваща
 Венци в атака... 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Президентът на Славия и член на Изпълкома на БФС Венцеслав Стефанов коментира пред Sportal.bg загубата на "белите" от ЦСКА-София на старта на Първа професионална лига, отсъствието от състава на Александър Тарханов на таланта Стефан Велков и самото ново първенство.

"Не очаквах подобно развитие на мача с ЦСКА. Смятам, че на Славия не ѝ дадоха възможност. Имаше две много тежки нарушения в наказателното поле на ЦСКА. Не разбирам критериите, по които отсъждат съдиите. Явно хватката суплес не влиза в нарушенията от футболната игра. Нека да тежи на съвестта на главния съдия и на онзи зад вратата. Аз отдавна съм казал, че Ангел Ангелов е доказан некадърник. Той няма място във футбола. Като не можеш, ще си седиш вкъщи. А ако го правиш с умисъл, ще те наказват по правилник", коментира босът на най-стария столичен клуб.

"Какво е положението със Стефан Велков? Стефчо имаше здравословни проблеми, наложи се да отиде на преглед в чужбина. Сега си е вкъщи и очакваме да поднови тренировки през следващата седмица. Не искахме да коментираме темата, но някой, който търси сензации, е написал глупости. Стефчо е добре", заяви Стефанов по темата "Велков".

"Казах го и преди няколко дни, заради алчността, безхаберието и желанието на едни хора да се покажат като фактори, бе заложена бомба в нашето първенство. В цяла Европа играят мачове в 1, 3, 5 и 7 часа. Само ние тук започнахме да играем от 9, защото има един отбор, който играе в Шампионската лига и трябва да е в ритъм. По стечение на обстоятелствата собствениците на този отбор са и собственици на медията, която излъчва мачовете. Така че ние сме заложници на някои хора. Дано не се стигне до човешки жертви по време на тези късни мачове!

А този, който е измислил Локомотив (Горна Оряховица) и Нефтохимик да играят в Пловдив, а дербито на Пловдив да се играе в Бургас, трябва немедлено да се махне от БФС! Уникална простотия. Сигурен съм, че ако Локомотив играеше с Нефтохимик в Горна Оряховица от 17:00 часа, щеше да има 4-5 хиляди души на стадиона. А сега не знам дали имаше и 20 човека. Безумия, простотия! Бездарници и безхаберници! Надявам се, че президентът на БФС ще вземе отношение час по-скоро", добави Венци Стефанов пред нашата медия.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Авг 01, 2016 8:36 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 8:16 pm
Мнения: 791
Мнение Re: Венци в атака...
Ама рева да вкарат хибрида -сега съдии и други глупости като всички знаехме какво ще става в тоя мач.....


Пон Авг 01, 2016 11:46 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Тук ако трябва да сме обективни, Венци изпълнява това, което му се казва. Добре помним какво говореше в началото и как обърна палачинката за хибрида.


Пон Авг 01, 2016 11:59 am
Профил ICQ
Пристрастен

Регистриран на: Нед Юни 05, 2016 6:00 am
Мнения: 170
Мнение Re: Венци в атака...
ОПРЕДЕЛЕО ИМАШЕ ДУСПА НА КОСЪМА И МАЧА СЕОБРЪЩАШЕ


Пон Авг 01, 2016 1:07 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
За разлика от управата на "Левски", президентът на Славия Венцеслав Стефанов се въздържа от коментари за съдийството след първите два кръга на първенството в Първа професионална лига.

Славия записа загуби с 0:2 от ЦСКА-София и с 1:2 от Берое, но Стефанов не хвърля вината на реферите, а търси причините в редиците на своите футболисти. Той е разочарован много от двама от играчите в бяло.

"Искам по-бързо да забравя и двата двубоя. Дай Боже срещу "Ботев" да се събудим и да се представим по-добре. Напоследък ме разочарова Балджийски. Играе слабо. Същото се отнася и за Марио Кирев. Разчитах повече и на двамата", коментира Стефанов пред "Тема Спорт".
"Ще изчакам за съдиите. Не искам да ги почвам от втория кръг. Ще им дам малко картбланш", коментира Стефанов.

Той е оптимист за завръщането в състава на Стефан Велков до няколко седмици.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Авг 10, 2016 8:03 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4033
Местоположение: София
Мнение Re: Венци в атака...
Венци Стефанов: Тарханов не е Гочето, Мочето или бай Гроздан

Босът на Славия Венцеслав Стефанов категорично отхвърли твърденията, че държи на поста старши треньор руснака Александър Тархонов, защото е послушен и изпълнява нарежданията му, докато в същото време отборът играе слабо и не върви добре в първенството.

"Съгласен съм, че играем слабо, но с тези момчета и този треньор нещата ще се получат. Колкото до това, че Тарханов прави каквото му се каже…Много прости хора има на този свят. Аз да контролирам един руснак, който е с такова име в Русия, значи този, който си го мисли трябва да е много прост. Ама толкова много, че не знам къде. В Русия в момента 70 процента от футболистите в националния отбор ги е създал Тарханов. Тези, които говорят това, мястото им е на гара София, не във футбола. Ама чели ли са кой е Тарханов като треньор? Много прости хора. Това не е Гочето, Мочето или Бай Гроздан", каза Стефанов. Той продължи и с критичните си думи към националния селекционер Ивайло Петев.

"На последното събиране на изпълкома обеща да вика млади момчета, а сега пак стари муцуни вика. Каза, че го било срам от Япония. Ако е така, трябва да си подадеш оставката и да бягаш, да не те виждат хората, някъде накрая на света", казва още Венци Стефанов.


Венци Стефанов: На "Герена" не мога да стъпя, защото там някои фенове вонят

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов обясни защо не ходи на официалните мачове на "белите". Той направи любопитен коментар за стадиона на "Левски".

"Аз не съм на работа в този клуб (Славия), треньорът и състезателите работят там и задължително трябва да ходят на мачовете. Аз освен всичко останало имам и друга работа. На тези, които говорят, че ходя избирателно, мога само да им кажа, че е добре да си гледат тяхната работа, защото все пак издръжката и всички останали неща зависят от мен и от още един човек. Така че тези, които трябва да ходят на мачове, те ходят. Защо е необходимо да ходя всеки път на мач на Славия?

Примерно на "Герена" не мога да стъпя по простата причина, че там има някои фенове, които просто вонят и смятам, че не ми е мястото там. Знам някои други места, на които също предполагам, че нямам работа", довери Стефанов пред "7дни спорт".


Венци: Петев нарочно не вика слависти, в Португалия взе един да носи топките

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов се изказа критично към националния селекционер Ивайло Петев.

"Дали го критикувам, когато нямаме играчи от Славия в националния отбор? Донякъде има истина. Дотолкова обаче, че гледа на нашия отбор съвсем избирателно. Петев нарочно не взима играчи на Славия. В Португалия и Македония замъкна едно момче (б.р. - визира Янис Карабельов), а доколкото знам, работата му е била да носи топките. Силно се съмнявам, че българският футбол трябва да се развива по този начин, като се натурализират чужденци", каза босът на "белите" пред "7 дни спорт".

_________________
Изображение


Пон Сеп 05, 2016 8:06 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Re: Венци в атака...
Кога му завоня на Гейрена?! Когато там свършиха парите (и далаверките)...

Добре, че на последния мач там не се погнуси да присъства, та чу скандиранията, които поде и малобройната славистка агитка: "Чичо Венци, чичо Венци, да ти ... майката!".

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Пон Сеп 05, 2016 12:26 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Re: Венци в атака...
"Може би не разбирам от футбол, сигурно съм много дебел или нахален, но аз се срамувам."

Познайте коя част от изречението НЕ е вярна. :oops:

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Чет Сеп 08, 2016 2:22 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12894
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов се разгневи от слуховете за нещо нередно в мача между "белите" и Локомотив (Пловдив), завършил 5:2 за неговия тим.

"Искам да кажа, че поръчковата журналистика не води до нищо добро. За тези 22 години, в които се занимавам с футбол, единствено от жени журналистки не съм прочел глупости, а от десетки мъже. По този начин не се помага на българския футбол. Играчите като прочетат, че са играли в уреден мач или нещо такова, това не им действа възпитателно, нито е нещо добро. Това е цинизъм с труда на хората! Момчетата се борят и побеждават, а след това четат, че са носени на гърба от някой рефер. Точно срещу Локомотив (Пловдив) съдията си свърши работата перфектно. За мен всичките му отсъждания са точни.

Аз съм на 67 години. Толкова мъка, болка и радост съм изтърпял във футбола, че приказките за купени и уредени мачове вече са ми дошли до гуша. Знаеха се кои бяха хората, които се занимаваха с тези неща, и те доста отдавна не са в българския футбол. В момента силите на отборите са изравнени с изключение на 1-2 клуба, които са доста над останалите. Всеки може да победи всеки, така че стига с тези купени мачове, обръщалки. Сега ще кажете, че Барселона даде мача на Алавес, така ли? Ако беше тук, българските журналисти щяха да разпорят Барселона", отсече Венци Стефанов пред "7 дни спорт".

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Сеп 12, 2016 8:21 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4033
Местоположение: София
Мнение Re: Венци в атака...
http://www.bitelevision.com/ventsi-stef ... -mu-pisne/

_________________
Изображение


Пет Сеп 16, 2016 5:31 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1279 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 128  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 171 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.