Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:06 pm



Отговори на тема  [ 1278 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 128  Следваща
 Венци в атака... 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3404
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Венци Стефанов: Стана страшно! Имаме нови заразени, а чакаме още тестове

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов разкри, че в "белия" отбор има още заразени футболисти с коронавирус. Босът на най-стария столичен клуб определи положението на "Овча купел" като "страшно".

"Ситуацията в Славия с COVID-19 стана страшна. Вече заразените при нас нараснаха на 11. От тях 8 са футболисти. Днес чакаме нови тестове. При положение, че има още двама играчи и бройката им се увеличи минимум на 10, ще трябва да отлагаме мача с "Ботев" (Пловдив), а и следващия ни двубой, защото момчетата ще са под карантина.

Продължат ли нещата така и в другите отбори, може да се наложи да отложим някой от кръговете. Но това е мое предположение, не предложение. Ще видим. Хубавото е, че никой не е с много тежки симптоми. Повечето го карат леко. Като ви казвам "страшно", имам предвид, че се нарушава ритъмът ни, подготовката ни. Освен това имаме и четирима контузени. Няма кой да тренира, камо ли футбол да играе", каза Стефанов пред "Блиц".

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Чет Окт 29, 2020 2:42 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Както затвориха стадионите за публика, така да отложат и есенните кръгове за догодина. Иначе, не виждам как бихме могли да се отлепим от дъното с толкова болни и контузени...

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Чет Окт 29, 2020 3:40 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Венци в атака...
Венци Стефанов се лекува от коронавирус във ВМА

Босът на Славия и член на Изпълкома на Българския футболен съюз Венцeслав Стефанов също е с коронавирус. Преди дни той е дал положителен тест за COVID-19 и се е наложило да бъде приет във Военномедицинска академия.

"По-добре съм, мерси. Трети ден съм във ВМА, тук ме лекуват. Имах положителен тест и нормалните симптоми като при всеки човек", каза Стефанов пред Блиц, който утре е рожденик - става на 71 години.

"Ще бъда безкрайно щастлив, ако момчетата спечелят днес. Така ще ми помогнат по-бързо да оздравея", добави босът на "белите" от "Овча купел", които тази вечер гостуват на Черно море във Варна в мач от 14-ия кръг на първенството.

_________________
Изображение


Пет Ное 27, 2020 7:10 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Защо така в болница, нали беше обикновена настинка според него? Явно като е опряло яйцето, знаете къде, се е пищисал и с 300 е търтил към ВМА.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Ное 27, 2020 8:01 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Венци в атака...
Да му е честит рожденият ден на Венци и да пребори Ковида!
Иначе, да вземе да си гледа старините и да остави Славия, докато не сме изпаднали... Спешно се нуждаем от пълна реанимация!!!

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Съб Ное 28, 2020 4:18 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Венци в атака...
Венци Стефанов пребори коронавируса

Cобственикът на Славия - Венци Стефанов, пребори коронавируса и вече е вкъщи. Босът положителен тест за коронавирус и заради влошено здравословно състояние се наложи да бъде приет във Военномедицинска академия.

"Изписаха ме и съм вкъщи вече. Тежко се кара този вирус. Дай боже по-малко хора да се заразяват и да отмине по-бързо тази пандемия", каза Стефанов пред "Блиц".

_________________
Изображение


Сря Дек 02, 2020 1:24 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
SaKrAnTo 1913 написа:
Венци Стефанов пребори коронавируса

Cобственикът на Славия - Венци Стефанов, пребори коронавируса и вече е вкъщи. Босът положителен тест за коронавирус и заради влошено здравословно състояние се наложи да бъде приет във Военномедицинска академия.

"Изписаха ме и съм вкъщи вече. Тежко се кара този вирус. Дай боже по-малко хора да се заразяват и да отмине по-бързо тази пандемия", каза Стефанов пред "Блиц".


А публично заявяваше, че вирусът бил "пунта мара" и се карало като настинка. такива трябва да бъдат съдени по бързата процедура и да не им се разрешава хоспитализация. Надявам се поне да направи дарение на ВМА, където търти да бяга като се зарази, вместо да си кара настинката вкъщи.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Дек 02, 2020 3:33 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Венци в атака...
Венци Стефанов: Това е най-голямото предателство към мен и Славия

Президентът на Славия Венцеслав Стефанов разкри, че доскорошният капитан на отбора Янис Карабельов е преминал в унгарския Кишварда зад гърба му и зад гърба на „белия" клуб.

„Янис избяга от нас. Договорът му изтичаше сега, през декември, и той си тръгна, без да предупреди мен, без за предупреди когото и да е било в Славия. Аз от дълго време съм президент на „белите“, но това е най-голямото предателство спрямо мен и Славия. Янис ме предаде, предаде отбора, който му подаде ръка. Направи го по най-отвратителния, по най-ужасния начин. Той ми беше слабост, голяма слабост", заяви Стефанов пред Блиц.

"Всичко започна през лятото, когато трансферът му в Урал пропадна. Нещата не се случиха заради пандемията. Руснаците се отказаха в последния момент. Янис се разсърди. Говореше: „Защо Филип (б.р. – Кръстев) го продаде, а мен – не.

Преди месец му казах, че има две нови оферти за него – от Криля Советов и Торпедо. Химки също го искаше. Сега можеше да отиде там и да получава много повече пари в сравнение с Унгария. На новото място ще взима по 8000 евро на месец, а в Русия – тройно повече!

Янис разправял, че съм искал един милион за него. Това е безумие. Ако нещата бяха станали за Русия, щяхме да получим сто и няколко хиляди. Какъв ти милион?!

Казваше, че не искал в Русия, ами в бяла страна. Виках му: „Янис, ти знаеш ли какъв град е Москва. Това е Москва, момче, няма такъв град“.

И друго му разправях: "Когато след години децата ти отворят хладилника, няма да питат дали си играл в бяла държава, а какво има вътре за ядене".

Аз усещах, че нещо подготвя. Питах го, отричаше. Впоследствие разбрах, че някакъв полски ли, не знам какъв мениджър му е уредил новия отбор.

Дълбоко ме нарани Янис. Много лошо постъпи. Забрави кой му подаде ръка, кой му отвори пътя към професионалния футбол, кой му даде капитанската лента. Все пак, въпреки всичко, му пожелавам здраве", завърши разочарованият Стефанов.

_________________
Изображение


Пон Дек 21, 2020 11:45 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Венци в атака...
Изображение

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Дек 21, 2020 3:42 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Венци в атака...
Венци Стефанов: Над 20 пъти съм се замислял да оставя Славия, Загорчич съжалява, че си тръгна

https://www.24chasa.bg/sport/article/9382682

_________________
Изображение


Сря Яну 06, 2021 3:55 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1278 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 128  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.