Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Май 13, 2024 12:48 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 322 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Следваща
 Зимна селекция сезон 2007/2008 г. 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 1:05 pm
Мнения: 1143
Местоположение: Надежда City
Мнение 
Специално за мен Бабангида е по-добър от Домовчийски, а Копи си е дръвце ... ама без ляв халф сме така и така - добре ще ни дойде ;)

_________________
И ще пее целия стадион
и ще пее цяла София
и ще пеят нашите сърца
САМО СЛАВИЯ!


Сря Дек 26, 2007 10:28 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Окт 07, 2006 8:27 am
Мнения: 1109
Местоположение: DK
Мнение 
Абе най-добре ще е ако Ортега си остане, а ние вземем Бабангида и Копи без пари. :wink:

_________________
Изображение


Сря Дек 26, 2007 10:45 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
wattie написа:
Има слухове, че ще дадем Ортега на "Левски", а при нас ще дойдат Бабангида и Копи. Според мен е добра сделка и се надявам да е факт.

Ще побързам да изпреваря негативните изказвания по техен адрес - не веднъж сме ставали свидетели на точно такива "футболисти в изгнание" било то от "Левски" или ЦСКА да стават звезди при нас. Мисля си, че има абсолютни предпоставки и за двамата! Предпочитам да развиваме Коприваров например вместо някакви чернилки от Уганда и Заир


Добре бе пич как да не се нервира човек като чете подобни мнения?...Ортега е феномен - ти гледал ли си поне един негов мач....кажи ми кой друг в България притежава неговата бързина, хъс, техника!!Този играч ние не го развиваме - той си е развит, готов. Дебелия никога няма да го даде на Лефски това е ясно, а ако вземем Копи и Бабангида няма да е хич лошо, но Ортега трябва да остане задължително и ще остане сигурен съм!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Чет Дек 27, 2007 1:02 am
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am
Мнения: 3153
Местоположение: Гетото
Мнение 
Ето още един слух !!! Дано да не стане !!!

:roll: :roll: :roll:


Цитат:
Чавдар Янков под наем в "Левски"?

"Левски" ще се опита да върне в България с договор под наем играчa на Хановер 96 и на националния тим на България Чавдар Янков, твърди в днешния си брой "Меридиан Мач". Изданието припомня, че това е поредния опит на Станимир Стоилов да върне в родния шампионат сериозен наш състезател, след като до момента наставникът удари на камък в случаите с Кишишев, Светослав Тодоров и Мариян Христов.
Желанието на "Левски" е да привлече Янков под наем до края на сезона. В момента Чак, както е наричан в Германия, е твърда резерва в клуба си, но с договор до 2011 г, което прави постоянен трансфер непосилен за "сините". Запознати твърдят, че халфът ще пристигне на Герена само при условие, че клубът се раздели с някой от сегашните си играчи и в касата влязат свежи пари.

Чавдар Янков премина под наем в Хановер през есента на 2005 г, а сезон по-късно подписа постоянен договор с немците. Незадоволителното представяне на отбора в Бундеслигата повлия много и на българина, тъй като там се смениха няколко наставника и не всички виждаха Янков в схемата си.

В същото време стана ясно, че желания от "сините" национален вратар Стоян Колев е пред трансфер в румънския Оцелул.

_________________
Изображение

"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88


Чет Дек 27, 2007 9:49 am
Профил ICQ
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Нед Май 16, 2004 9:36 pm
Мнения: 412
Местоположение: Sofia
Мнение 
wattie бате ти абе как да ти обясня едно мнение немаш нормално

_________________
FAR, FAR NORD


Чет Дек 27, 2007 9:57 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7230
Мнение 
Славия дава двама на Монтана

Мартин Стефанов и Йордан Апостолов подсилват тима на Атанас Джамбазки
Играчите на Славия Мартин Стефанов и Йордан Апостолов ще играят като преотстъпени през пролетта в Монтана, научи „Топспорт”.

Първият не попада в сметките на Стевица Кузмановски и през есента бе под наем в Локо (СтЗ).

Вторият, който е племенник на президента на Литекс Ангел Бончев, също ще премине в тима на Атанас Джамбазки, който се бори за оцеляване в Западната „Б” група.


Чет Дек 27, 2007 10:12 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Окт 07, 2006 8:27 am
Мнения: 1109
Местоположение: DK
Мнение 
service_crew написа:
Ето още един слух !!! Дано да не стане !!!

:roll: :roll: :roll:


Цитат:
Чавдар Янков под наем в "Левски"?

"Левски" ще се опита да върне в България с договор под наем играчa на Хановер 96 и на националния тим на България Чавдар Янков, твърди в днешния си брой "Меридиан Мач". Изданието припомня, че това е поредния опит на Станимир Стоилов да върне в родния шампионат сериозен наш състезател, след като до момента наставникът удари на камък в случаите с Кишишев, Светослав Тодоров и Мариян Христов.
Желанието на "Левски" е да привлече Янков под наем до края на сезона. В момента Чак, както е наричан в Германия, е твърда резерва в клуба си, но с договор до 2011 г, което прави постоянен трансфер непосилен за "сините". Запознати твърдят, че халфът ще пристигне на Герена само при условие, че клубът се раздели с някой от сегашните си играчи и в касата влязат свежи пари.

Чавдар Янков премина под наем в Хановер през есента на 2005 г, а сезон по-късно подписа постоянен договор с немците. Незадоволителното представяне на отбора в Бундеслигата повлия много и на българина, тъй като там се смениха няколко наставника и не всички виждаха Янков в схемата си.

В същото време стана ясно, че желания от "сините" национален вратар Стоян Колев е пред трансфер в румънския Оцелул.


е кво ше прави при говедата!???нито ще му дават по-голема заплата, нито нищо - а напротив - ще го юркат да играе и бързо да навлиза в форма. а при нас ще си му е най-добре. да идва при нас, хем си оправяме проблемите в халфовата линиа, хем ставаме по-добри!

_________________
Изображение


Чет Дек 27, 2007 1:15 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 10, 2004 1:16 pm
Мнения: 720
Местоположение: In the middle of nowhere!
Мнение 
На този етап никакъв шанс Янков да се върне при нас. Аз съм повече от Убеден, че той е Благо ще играят отново за Славия, но в кроя на спортната си кариера, а си мисля същото и за Димитър Рангелов.
Първо за Янков незнам, но бих предпочел резерва в Германия, отколкото титуляр в България, а кой не би? А и "Левски" имат славата да занемаряват уж "звездни" играчи, които до преди 2 мача са се водили за най-добрите в отбора им.
А и нали знаете достоверността на новините, които разпространяват "Меридиан мач". Чавдар никога, според мен, няма да отиде в "Левски"!
Коприваров и Ангелов не бяха ли вече твърдо при нас като свободни трансфери?! А да дадем Ортега за тях - никога! И аз не се кефя като взимаме някакви печковци, и да се превръщаме в цска №2, ама Ортега си играе деа, трябва да си признаем! А за Елтон ми е през...

_________________
Аз кат говорим не приказвам ...


Чет Дек 27, 2007 4:55 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
wattie написа:
Има слухове, че ще дадем Ортега на "Левски", а при нас ще дойдат Бабангида и Копи. Според мен е добра сделка и се надявам да е факт.

Ще побързам да изпреваря негативните изказвания по техен адрес - не веднъж сме ставали свидетели на точно такива "футболисти в изгнание" било то от "Левски" или ЦСКА да стават звезди при нас. Мисля си, че има абсолютни предпоставки и за двамата! Предпочитам да развиваме Коприваров например вместо някакви чернилки от Уганда и Заир


Аз пък ти го казвам в прав негативен текст : ТИ СИ МНОГО ЗЛЕ!

_________________
Изображение


Чет Дек 27, 2007 5:44 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 322 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.