Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Апр 29, 2024 7:50 pm



Отговори на тема  [ 1083 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 109  Следваща
 стадион "Славия" 
Автор Съобщение
Луд за връзване

Регистриран на: Сря Сеп 26, 2007 6:39 pm
Мнения: 437
Местоположение: Sofia
Мнение 
White Avalanche написа:
мизерийка си е .. трябва да се пипне малко. Никакви лампи няма да има не се вкарвайте в някакви филми ;)


Осветление ще се направи. Стига сте говорили глупости. Факт е, че в България, както повечето от вас знаят, по-бавно се издейства всичката документация, отколкото самото издигане на съоръженията.

Моето лично мнение е, че стадионът има далеч по-необходими неща от осветление. Далеч по-добре ще е, ако тези пари се инвестират за стягане на всички сектори, цялостна подмяна на седалките на целия стадион, изравняване на пространствата между козирката и трибуните в сектор А и още много други. Да не говорим, че с всичките тези пари за осветление ще може да се поддържа паркът зад сектор В, да се направят няколко нови каси за билети, няколко заведения, чрез които да има свежи приходи и т.н. Всичко това повече ще подобри съоръжението и базата около него, от колкото едно осветление, което ще си го ползваме за 3те смотани дербита и мачовете с Литекс. Дори и да се класираме за евротурнири и да се направи осветление - пак няма да играем на "Славия", защото останалата част от стадиона е в окаяно състояние.


Чет Фев 11, 2010 12:52 pm
Профил WWW
Модератор
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 29, 2005 12:00 am
Мнения: 3149
Местоположение: Гетото
Мнение 
Може за вас стадиона да е мизерия, но е личен и не сме му наематели като останалите отбори от България !!!

_________________
Изображение

"We must secure the existence of our race and a future for white children" 14/88


Чет Фев 11, 2010 2:59 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение 
Както strange affection е написал , елементарни неща няма - удобни каси и нормални билети , нова и работеща уредба , електронно табло , повечко и чисти тоалетни - все неща , които не струват милиони ... Според мен рано или късно ще има осветление , не за друго , а защото Венци иска да прибира повече кинти от ТВ правата :roll: Разбира се , не сме вътре в нещата и не знаем кога ще стане това , като знаем и бюрократичните процедури за елементарни неща , може и да се проточи , но ще има в крайна сметка :)


Чет Фев 11, 2010 3:16 pm
Профил ICQ
Пристрастен

Регистриран на: Съб Авг 02, 2008 2:09 am
Мнения: 182
Мнение 
внуците на лампи ше гледат Славия нема как :lol:

_________________
"Ей менте, ти ли ще ми кажеш бе, менте такова. Турист трай си и се опитай да играеш футбол".


Чет Фев 11, 2010 3:24 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 19, 2005 8:21 am
Мнения: 1835
Местоположение: sofia
Мнение 
Седалки съм ви казал ,че Венци искаше да слага още като се правеше долната част на сектор 'А' с надписа 'славия' ,но какъв е смисъла като 3-4 пъти в годината ще бъдат чупени половината в сектор 'В' !?
Решението щеше да е ,ако още при монтирането на седалки под козирката бяха избрали по качествен модел (тип ст.Васил "Левски" да кажем).

_________________
Изображение
Изображение

BOYS SOFIA ULTRAS


Чет Фев 11, 2010 4:32 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Май 27, 2006 7:30 pm
Мнения: 649
Мнение 
service_crew написа:
Може за вас стадиона да е мизерия, но е личен и не сме му наематели като останалите отбори от България !!!


Да това е хубаво, но мисля че и същевременно е тъжно, защото като собственици на съоражението за последните години ние нищо не сме направили по модернизирането му.

Подкрепям, горенаписаното от strange_affecction. Не може елементарни неща да няма на стадиона ни - тоалетни, уредба, табло итн. Според мен този милион който ще се вложи в осветлението би било по-добре да се пренаосчи в преструктуриране на секторите, на целия стадион са се сложат седалки, оправяне на козирка и защо не да се сложи на целия стадион козирка, но затова май ще трябва да продадем Райс, Жу и още някой :lol: . Лично за мен нашия стадион се нуждае от спешно и задължително освежаване.

_________________
Ханса завинаги един от нас!


Чет Фев 11, 2010 4:36 pm
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12901
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Стадионът и околностите му са една кочина, но донякъде оправдавам липсата на големи инвестиции с ниската възвръщаемост и символичната посещаемост на мачовете. Ето - ще се слага осветление, за да могат да се играят късни мачове и да се лапкат пари от телевизионните предавания. Само не мога да скрия учудването си, че нашият стадион има различни лицензи и че все пак е един от най-добрите в България. Това ме навежда на мисълта, че и държавата трябва да се намеси, за да може всичко да е тип топ.


Чет Фев 11, 2010 10:58 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 2:46 pm
Мнения: 1749
Мнение 
всички говорите за намеса на държавата....как?
хайде да разнищим този въпрос :idea:
дали стадиона ще има осветление или не мен не ме грее, след като ме е страх да доведа сина си на стадиона и да го оставя в тази кочина ...за да има публика едно от нещата е това съоръжението
но хайде да видим , ккаво трябвада направи държавата? пак ли нещо на подари на някой ? на вас нещо да са ви подарили?


Пет Фев 12, 2010 8:30 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12901
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Държавната помощ може да се изразява и в рестриктивни мерки, в помощ за съблюдаване на елементарни хигиенни правила и пр.


Пет Фев 12, 2010 4:09 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 2:46 pm
Мнения: 1749
Мнение 
има наредба за спортни обекти и съоръжения, която общинските комисии я съблюдават


Пет Фев 12, 2010 8:25 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1083 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 109  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 150 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.