Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 12:44 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 75 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 КАК ДА ПРОМЕНИМ НЕЩАТА 
Автор Съобщение
Познат

Регистриран на: Сря Яну 27, 2010 5:30 pm
Мнения: 27
Местоположение: София, Бояна
Мнение 
а бе хора ние наркомани ли сме или не знам .... 6:0 падаме от вторидивизионен тим бе момчета ахах стига вече. Не ми умувайте , а на следващия мач се отива с трансперанти и се псува цялото ръководство с трениор(лекета) играчи(лекета)
не знам дали има някой смелост или го е страх от дебелия смешник , но това не е Славия , която аз познавам!За пръв път наистина ме е срам да съм от този отбор , лошото е че тези долу , които викат за Славия не са виновни за това ... Трябва революция.Нали сте агитка аз ли трябва да ви организирам... следващия мач се отива в Б сектор и се псува всичко наред. Аз така ще направя най-вероятно ще съм сам , но поне ще изразя мнение а няма да си мълча като всички вас мишоци!!!

_________________
Една любов е на света, завинаги в нашите сърца :D


Сря Сеп 14, 2011 3:22 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 2:46 pm
Мнения: 1749
Мнение Re:
lubi1913 написа:
Нали сте агитка аз ли трябва да ви организирам... следващия мач се отива в Б сектор и се псува всичко наред. Аз така ще направя най-вероятно ще съм сам , но поне ще изразя мнение а няма да си мълча като всички вас мишоци!!!

Я кажи какво има в твоя пост, нещо конструктивно? Разбрах как НИЕ сме мишоци, а ти си великия "организатор". Видно от написаното се вижда, че май не си наясно как е ситуацията - СЛАВИЯ Е АД!! Тоест търговско дружество, казано по нашенски - фирма. Защо не отидеш да псуваш във фирмата в която работиш /ако работиш въобще/?
Моля не обиждай хората, които са тук, с неподбраните си епитети.


Сря Сеп 14, 2011 6:20 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3766
Местоположение: Sofia
Мнение КАТО СЕ ОБЕДИНИМ
Имам предложение за изход - напълно радикално, еретично и лудо, но всъщност нека порасъждаваме.
1. Първите 30 години от създаването на футбола в София, а и в България, грандовете са СЛАВИЯ и "Левски";
2. После комунистите заменят Славия с ЦДНА, днес ЦСКА. И почти напълно успяват да ни унищожат.
3. От тогава грандовете на София и България стават "Левски" и ЦСКА.
4. Децата на славистите стават ... цсекари. Боли, но е вярно. Попитайте някой цскар на средна възраст от кой отбор е баща му - отговорът е един: СЛАВИЯ! Пример е и дядото на Бербатов -:)
5. София трудно може да се раздели на повече от 2 отбора, България - също.
6. Криза е и няма пари за футбол.
7. "ЦСКА" е комунистическо име и няма бъдеще...
8. Славия е - това е България! - вие си го знаете!!!
Вече сте се досетили какво е моето предложение - обединение на двата клуба под името"Славия". Така естествено ще се обединят привържениците на софийският отбор, който не е "Левски", и който исторически е призван да носи слава на България! По този начин ще дадем и пример как трябва да се обединява България, за да бъде по-силна!
Знам, че веднага ще направите паралел с онова несполучливо и грозно административно обединение преди години с Локото. Двете нямат нищо общо. Аз призовавам за естествено и полагащо ни се обединение, целящо не само реабилитация, но славно бъдеще, от което да не се срамуват децата ни...
Аз само давам идея. Помислете. София заслужава своята силна Славия!


Пет Сеп 16, 2011 6:17 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение Re: КАТО СЕ ОБЕДИНИМ
Spiro написа:
Имам предложение за изход - напълно радикално, еретично и лудо, но всъщност нека порасъждаваме.
1. Първите 30 години от създаването на футбола в София, а и в България, грандовете са СЛАВИЯ и ""Левски"";
2. После комунистите заменят Славия с ЦДНА, днес ЦСКА. И почти напълно успяват да ни унищожат.
3. От тогава грандовете на София и България стават ""Левски"" и ЦСКА.
4. Децата на славистите стават ... цсекари. Боли, но е вярно. Попитайте някой цскар на средна възраст от кой отбор е баща му - отговорът е един: СЛАВИЯ! Пример е и дядото на Бербатов -:)
5. София трудно може да се раздели на повече от 2 отбора, България - също.
6. Криза е и няма пари за футбол.
7. "ЦСКА" е комунистическо име и няма бъдеще...
8. Славия е - това е България! - вие си го знаете!!!
Вече сте се досетили какво е моето предложение - обединение на двата клуба под името"Славия". Така естествено ще се обединят привържениците на софийският отбор, който не е ""Левски"", и който исторически е призван да носи слава на България! По този начин ще дадем и пример как трябва да се обединява България, за да бъде по-силна!
Знам, че веднага ще направите паралел с онова несполучливо и грозно административно обединение преди години с Локото. Двете нямат нищо общо. Аз призовавам за естествено и полагащо ни се обединение, целящо не само реабилитация, но славно бъдеще, от което да не се срамуват децата ни...
Аз само давам идея. Помислете. София заслужава своята силна Славия!


Човек, мисля, че си на възраст и за това нека просто да кажа, че идеята ти наистина е еретична и най-вече луда, но не в добрия смисъл...

_________________
Изображение


Пет Сеп 16, 2011 6:27 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: КАК ДА ПРОМЕНИМ НЕЩАТА
Хора, тотално изтрещяхте вече ...


Пет Сеп 16, 2011 6:28 pm
Профил ICQ
Модератор
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 15, 2006 7:33 pm
Мнения: 2637
Местоположение: Sofia, Geo Milev
Мнение Re: КАК ДА ПРОМЕНИМ НЕЩАТА
Не всички деца на слависти станаха цесекари, някои станаха левскари. Като се обединим напълно ще изчезнем, примери - Червено знаме, Септември, Средец, Шипка, Победа, "Спартак" (Орл), График, Устрем и др. ЦСКА е комунистическо име, но ходи го кажи на цесекарите, никога няма да се съгласят с това.

_________________
Изображение
http://www.metal-archives.com/users/Lureno


Пет Сеп 16, 2011 8:06 pm
Профил ICQ YIM WWW
Луд за връзване

Регистриран на: Съб Апр 12, 2008 5:52 pm
Мнения: 437
Местоположение: Sofia
Мнение Re: КАК ДА ПРОМЕНИМ НЕЩАТА
lureno19 написа:
Не всички деца на слависти станаха цесекари, някои станаха левскари. Като се обединим напълно ще изчезнем, примери - Червено знаме, Септември, Средец, Шипка, Победа, "Спартак" (Орл), График, Устрем и др. ЦСКА е комунистическо име, но ходи го кажи на цесекарите, никога няма да се съгласят с това.

от къде знаеш за ККФС 'УСТРЕМ' да не си от моя квартал: Фондови ж-ща (магарешки рай)


Пет Сеп 16, 2011 9:28 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Окт 07, 2004 5:02 pm
Мнения: 1171
Местоположение: у дОма
Мнение Re: КАК ДА ПРОМЕНИМ НЕЩАТА
Не мога да повярвам, че дори някой си е помисли подобно нещо.

_________________
100


Пет Сеп 16, 2011 9:34 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 11:14 pm
Мнения: 707
Мнение Re: КАК ДА ПРОМЕНИМ НЕЩАТА
Слушам и не вярвам на очите си :lol: :lol: :lol:



ПС: Ние не смеее доообрееее


ПС2: Куууууур за цскааааааааа

_________________
Изображение
ИСКАМЕ СИ КЛУБА ОБРАТНО!


Пет Сеп 16, 2011 11:41 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение Re: КАК ДА ПРОМЕНИМ НЕЩАТА
Дебелата си вена щом намеря и със спринцовка я умеря, всичко става розово край мен .... :lol: :lol: :mrgreen:

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Пет Сеп 16, 2011 11:45 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 75 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 107 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.