ЯНКО ВЪЛКАНОВ И МИТКО РАНГЕЛОВ
Автор |
Съобщение |
seth
Администратор
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm Мнения: 13178 Местоположение: SOFIA
|
 ЯНКО ВЪЛКАНОВ И МИТКО РАНГЕЛОВ
Покрай еуфорията около участието на Чаво в националния и добрата му игра, както и суперизпълненията на Благо в първенството изглежда забравихме, че имаме и други футболисти.
Не мога да не отбележа израстването този сезон при Янко Вълканов и Митко Рангелов. Янко спечели точката в Ловеч, покрива много широк периметър, има вече 2 гола (а е защитник), няма брак в действията и е избран за футболист на 5ти кръг. Много е навит и въпреки, че е наемник прави много яки изказвания - все едно винаги е бил славист. Но за него във форума - нито дума... Митко Рангелов направи много добри 2 мача в младежкия национален отбор, вкара 2 гола на Ейре. За нас има 3 в 5 кръга. Има някои пропуски, но е далеч над нивото, което демонстрираше през миналия сезон. Според мен е много по - добър. Но за нас като че ли беше по- интересен трансфера на Саки Моузес в Ризеспор. В смисъл дайте да обърнем повече внимание на тези момчета, играят много качествено.
_________________ Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.
|
Вто Сеп 14, 2004 2:46 pm |
|
 |
C/\ABuCTA
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm Мнения: 2142 Местоположение: Под полите на Витоша
|
Prav si. I az mnogo se radvam na Mitko Rangelov! Dano da ima kusmet i da ne spira da beleji! Sushtoto vaji i za Yanko Vulkanov
MACHKAI LAVINA!!!
_________________
|
Вто Сеп 14, 2004 4:11 pm |
|
 |
Suomi
Напреднал
Регистриран на: Пет Дек 05, 2003 12:15 pm Мнения: 130 Местоположение: Espoo
|
Радослав Рангелов брат на Митко ли е? 
|
Пет Сеп 17, 2004 1:51 pm |
|
 |
KIRIL
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 2:58 pm Мнения: 515
|
НЕ Е БРАТ НА МИТКО, А ЮНОША НА "Левски".
|
Пет Сеп 17, 2004 2:28 pm |
|
 |
Death_Squad
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm Мнения: 2327 Местоположение: Sofia Hardcore
|
SLAVIA FOREVER написа: Г О В Е Д О Г О В Е Д О Г О В Е Д О !!!!!!!! Утре в 17.00 ли е мача с ``МАЗУТ``Б-С ? 17:00
_________________

The Rise of the poisoned Youth
|
Пет Сеп 17, 2004 2:49 pm |
|
 |
seth
Администратор
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm Мнения: 13178 Местоположение: SOFIA
|
Не знам тоя Рангелов брат ли е, но в състава срещу Конелиано са били синовете на Миронов и Хайдарлиев. Кадърни ли са момчетата или ...? Нямам наблюдения, затова питам. Иначе много мразя шуробаджанащината. В смисъл да не са като сина на Гунди, брата на Ицо, брата на Брус Ли....
_________________ Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.
|
Пет Сеп 17, 2004 6:23 pm |
|
 |
BlackWind
Администратор
Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm Мнения: 481 Местоположение: София
|
ЕЙ! Хаймани с хаймани! За Ради Рангелов лоша дума да не чувам, че човек убивам!
Не е брат на Митко Рангелов, бивш мой съученик е
Кви са тия глупости за шуробаджанащини, гугутки майни и т.н.? Момчето просто си го може... едва ли дебелия ще купи футболист, на когото и заплата да плаща заради оня дет духа, а и ви казвам най-откровенно... Ради е повече от перспективен футболист и смятам, че в най-скоро време сами ще се уверите в това. Факта че има 17 мача в юношеския национален отбор говори сам за себе си, нал тъй?
Иначе наистина е юноша на "Левски"... навремето ме беше запалил покрай него да тренирам и аз в "Левски" - "Раковски", но за съжаление славната ми кариера се изчерпва с 13 (тринайсет) секунди в мач срещу Локо Сф и уникалния за тези 13 (тринайсет) секунди жълт картон за балтия в средата на терена 
_________________ Владо на краля Гордо отговаря: "Чуй бре, тиранино, Мен ме изпрати Ванчо Михайлов Да изпълня присъдата.
Я стани, стани, Шумадийско куче. Тебе ке те утепам". Пистолетът гръмна. Кралят се обърна. Да живее Македония!
|
Съб Сеп 18, 2004 3:00 am |
|
 |
Suomi
Напреднал
Регистриран на: Пет Дек 05, 2003 12:15 pm Мнения: 130 Местоположение: Espoo
|
Мерси за инфото.
На какъв пост играе?
Дано успее при нас момчето.
|
Съб Сеп 18, 2004 10:16 am |
|
 |
seth
Администратор
Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm Мнения: 13178 Местоположение: SOFIA
|
Дяков написа: ЕЙ! Хаймани с хаймани! За Ради Рангелов лоша дума да не чувам, че човек убивам! Не е брат на Митко Рангелов, бивш мой съученик е Кви са тия глупости за шуробаджанащини, гугутки майни и т.н.? Момчето просто си го може... едва ли дебелия ще купи футболист, на когото и заплата да плаща заради оня дет духа, а и ви казвам най-откровенно... :
Е, щом ти е съученик значи е добър. Виж сега, ако показва игра - лошо няма. Това важи и за синовете на Миронов и Хайдарлиев. И сина на Гунчев беше добър, но го разкараха без време.
А иначе е пълно с примери, които опровергават твърдението ти, че Дебелия не плаща заплати на некадърници. Вземи Мекокурко на мостика, мини през сърбите( без Веле) и спри до Бачев и ще видиш, че точно за такива отива огромната част от бюджета.
Но да се върнем към основната тема - видяхте ли Вълканов и в този мач бе блестящ?!?!
_________________ Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.
|
Нед Сеп 19, 2004 12:39 pm |
|
 |
ronaldo
Орден "Стара Славия"
Регистриран на: Вто Ное 25, 2003 6:46 am Мнения: 709 Местоположение: София
|
A znaet li che Valkanov v debuta si za CSKA vkarav gol sreshu Slavia.....  A sega se obarna palachinkata ...  )Ima hliab v momcheto ..SAMO SLAVIA!!!!!!
|
Нед Сеп 19, 2004 7:43 pm |
|
 |
|
Кой е на линия |
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 61 госта |
|
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл
|
|