Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:56 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Сираков става шеф в Славия ?! 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Сираков става шеф в Славия ?!
Позволих си да пусна нова тема, защото макар и към този момент такава новина да изглежда като чиста спекулация, така и съдържа в себе си достатъчно тежест за по-обстоен прочит. И не толкова да конкретизирам евентуалното идване на Н.С., а искам да чуя вашето мнение за тази колкото деликатна, толкова и болезнена тема за всички нас. Наясно сме, че на мачове на Славия идват повече легенди на Цска и "Левски", отколкото на самия бял клуб. Защо трябва да бъде така и докога те ще бъдат в миманса, извън управлението на клуба ?

http://topsport.ibox.bg/news/id_1770276570

_________________
Изображение


Вто Май 27, 2014 12:18 am
Профил WWW
Луд за връзване

Регистриран на: Нед Ное 30, 2003 3:14 am
Мнения: 368
Местоположение: СОФИЯ
Мнение Re: Сираков става шеф в Славия ?!
Да за жалост наши легенди ги няма може би обидени на големият корем. От друга страна като сетя последният ни треньор, който ще си остане легенда Кушев бяхме доста зле. Може би Венци събира обидени животни да ги разглобим идващият сезон. Лично мен ми харесва този подход. Лек ден.


Вто Май 27, 2014 7:02 am
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Пон Май 16, 2011 8:29 am
Мнения: 450
Мнение Re: Сираков става шеф в Славия ?!
Наско може и да свърши работа, само да не докара Мъри.


Вто Май 27, 2014 8:06 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение Re: Сираков става шеф в Славия ?!
нашите легенди са над 60 години и не са способни вече за сериозна работа.По младите /Антонио Ананиев,Петър Александров/ са извън страната и трудно биха се върнали.Иначе винаги съм си мислил че един Здравко Здравков заслужава по сериозна позиция в клуба.Но опираме до проблема с Венци Стефанов който държи цялата власт.За мене връщането на Сираков означава едно единствено нещо - Младен Михалев се ангажира с клуба далеч по сериозно.Сираков никога няма да почне работа някъде където няма гаранция за сериозно финансиране.Още по малко да обявява война на Батков каквито индикации има.


Вто Май 27, 2014 8:12 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Сираков става шеф в Славия ?!
Идването на Наско Сираков ще е показателно. Дойде ли, това означава, че този път имаме сериозни амбиции и стягаме доста здрав тим - Сираков никога няма да отиде в посредствен отбор, борещ се да не изпадне и недаващ пари за играчи :wink: Така че аз съм твърдо "за" идването на Вълка, което за мен ще означава навлизане в изцяло нов етап от развитието на клуба и че явно наистина немците ни натискат да сме колкото се може по-напред.

Дали Сираков е мръсник - да. Дали играе честно - не. Дали обича и живее за Славия - не. Дали ще свърши работа и трябва ли ни най-после безкрайно силна фигура за спортно-технически директор - определено да !


Вто Май 27, 2014 9:02 am
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение Re: Сираков става шеф в Славия ?!
Викторе че кой в българския футбол играе честно?


Вто Май 27, 2014 9:20 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Сираков става шеф в Славия ?!
Viktor4o_Rs написа:
Идването на Наско Сираков ще е показателно. Дойде ли, това означава, че този път имаме сериозни амбиции и стягаме доста здрав тим - Сираков никога няма да отиде в посредствен отбор, борещ се да не изпадне и недаващ пари за играчи :wink: Така че аз съм твърдо "за" идването на Вълка, което за мен ще означава навлизане в изцяло нов етап от развитието на клуба и че явно наистина немците ни натискат да сме колкото се може по-напред.

Дали Сираков е мръсник - да. Дали играе честно - не. Дали обича и живее за Славия - не. Дали ще свърши работа и трябва ли ни най-после безкрайно силна фигура за спортно-технически директор - определено да !


+ 1

Дали ще е Вълка или Желязков, трябва ни силен човек, който да обира негативите, че Дебелият му омръзна да бъде буфер и да се черви. Сега и като силна фигура в БФС, трудно преглъща загубите. Само дано Дебелият не си изтрива гъза с човека на този пост. А дано, ама надали...

Плюс това, с Наско със сигурност нема да изпаднеме :D

_________________
Изображение


Вто Май 27, 2014 9:23 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 8:16 pm
Мнения: 791
Мнение Re: Сираков става шеф в Славия ?!
Мисля че всички които са гледали мачовете от шампионския ни сезон ще потвърдят ,че без Наско нямаше да станем първи.За мен ако това стане е абсолютна крачка напред-показва амбиции и заради омразата на Наско към Батков мачове на кръв с "Левски" и ЦСКА.


Вто Май 27, 2014 9:50 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Сираков става шеф в Славия ?!
Сега гледах интервюто на Н.С. пред Крум. Питайки го за "бомбата", Н.С. казва че това "ще касае всички левскари". Е, ние какво общо имаме :?: :roll:

_________________
Изображение


Вто Май 27, 2014 10:57 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение Re: Сираков става шеф в Славия ?!
Президентът на Славия-Венцеслав Стефанов заяви пред колегите ни от "Спортал", че няма намерение да взима на работа в клуба Наско Сираков.

„Пълни глупости. Хората, които твърдят тези неща заслужават наказание. Това е подигравка с Наско Сираков".

„Той е голяма фигура и не заслужава такова отношение. Всички добре знаете, че в Славия няма длъжност спортен-директор", заяви разпалено босът на "белите".


Вто Май 27, 2014 12:18 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.