Национален Клуб на Слависта
http://www.slaviasofia.com/forum/

"Локомотив" (Сф) - "Славия"
http://www.slaviasofia.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5388
Страница 1 от 7

Автор:  saract [ Нед Авг 03, 2014 9:54 pm ]
Заглавие:  "Локомотив" (Сф) - "Славия"

Мачът се оказва стратегически.Една победа в Илиянци ни утвърждава директно в челото.Като потенциал сме несравнимо по добре от буферите и съм убеден че ще вземем мача.

Автор:  saract [ Пон Авг 04, 2014 10:07 am ]
Заглавие:  Re: "Локомотив" (Сф) - "Славия"

Футболистите на Локомотив (София) са готови да бойкотират тренировките през тази седмица заради неплатена премия, пише „Меридиан Мач“. Играчите настояват да получат обещаните премии от 1000 лева за победата над Литеск, които ръководството обещало да плати преди мача с „"Левски"“. Това обаче не се случило.

Състезателите на „железничарите“ за пореден път са разочаровани от действията на шефовете. Въпреки безпаричието играчите на Димитър Васев се раздадоха на „Герена“ и бяха близо до спечелването на точка. В събота предстои ново столично дерби – срещу Славия. Победа може да повиши самочувствието на Локомотив, който през този сезон се цели в място първата шестица.

Автор:  seth [ Пон Авг 04, 2014 10:39 am ]
Заглавие:  Re: "Локомотив" (Сф) - "Славия"

Ще трябва да ги победим. Не знам как взеха 3 точки от Литекс, но срещу "Левски" нищо не направиха. Грехота ще е да не си оправим още повече головата разлика. Трябва да се възползваме от това, че имаме 3 мача в София и да вземем 7 точки от тях. Вече една спечелихме (загубихме 2), в събота и срещу Берое трябва да гоним задължителни победи.

Автор:  SaKrAnTo 1913 [ Пон Авг 04, 2014 1:09 pm ]
Заглавие:  Re: "Локомотив" (Сф) - "Славия"

Тия ги биеме. Всякакъв резултат, различен от победа за нас, е неприемлив.

Автор:  ghp [ Пон Авг 04, 2014 2:40 pm ]
Заглавие:  Re: "Локомотив" (Сф) - "Славия"

С кантонерите трябва да си оправим головата разлика-надявам се Платини да вкара два-три гола.

Автор:  saract [ Пон Авг 04, 2014 2:53 pm ]
Заглавие:  Re: "Локомотив" (Сф) - "Славия"

ghp написа:
С кантонерите трябва да си оправим головата разлика-надявам се Платини да вкара два-три гола.

Не го подценявайте мача.Не е чак толкова лесен.

Автор:  СлАвИсТ_ПлОвДиВ_1978 [ Пон Авг 04, 2014 4:03 pm ]
Заглавие:  Re: "Локомотив" (Сф) - "Славия"

Пожелавам успех на Славия в предстоящия мач с Локомотив София и дано победи. Дори и да е с 1:0, но по добре и с толкова, но да победим без да си оправяме головата разлика, защото това даже ми звучи и нагло за тази голова разлика и, защото да не извъртим пак някой тотаджийски хикс или камоли да паднем тогава ужаса ще е пълен. Така, че бъдете по реалистично ностроени, а не само оптимистично. С оптимизъм не всичко се постига човек преди всичко трябва да бъде реалист и да гледа по реален начин на живота и всичко свързано с него. И все пак сме гости.

Автор:  Viktor4o_Rs [ Пон Авг 04, 2014 5:20 pm ]
Заглавие:  Re: "Локомотив" (Сф) - "Славия"

Определено сме по-добрият отбор и там редовно си ги трескаме, но мисля че е доста голямо изхвърляне да говорим как трябва да си оправим головата разлика. :roll: Нека гледаме по-реалистично, аз очаквам труден мач, все пак е дерби. Най-важното е Венци и Гигов да не правят пак някоя от далаверките си.

Автор:  saract [ Вто Авг 05, 2014 8:03 am ]
Заглавие:  Re: "Локомотив" (Сф) - "Славия"

Треньорът на Славия Милен Радуканов призова феновете на ЦСКА да не се подвеждат по някои настроения срещу него. Специалистът визира планирана от някои привърженици акция „Цвете за Радуканов", целта на която бе протест срещу него заради миналите му отношения с „червените".

„Феновете на ЦСКА не могат да бъдат заблудени от комсомолските мероприятия срещу мен, които бяха през последните дни. Всичко между мен и ръководството е изчистено. Не съм казал една дума срещу клуба, въпреки че отдавна съм извън него",заяви треньорът на „белите" в предаването „Спорт 7"по ТВ7.

„Дали може да се върна в ЦСКА или да поема "Левски"? Не обичам да гледам в миналото и бъдещето, наслаждавам се на настоящето. Не ме е срам, че съм играл в двата български гранда, как бих могъл. Това са най-важните клубове у нас", сподели Радуканов.

„Благодаря на Венци Стефанов за доверието, което ни оказа. Радвам се, че прояви търпение за тези 6 месеца, в които се лашкахме нагоре д-надолу. Сега се чувствам спокоен и добре в Славия. Направихме селекцията така, както искахме", сподели още специалистът, който коментира и треньорската рокада в "Левски".

„Смяната е доказателство, че треньорската професия е много трудна у нас. Говори се за дългосрочни планове, а няма нищо, никакво търпение. Вината си е и в нас, че не сме направили един треньорски синдикат, с ясни правила, да има солидни неустойки. Сега президентите си ни уволняват, когато си поискат. В България поне една година да ни даваха, за да можем да направим нещо, е реалистично. За 3 до 5да говорим е нереално", каза наставникът.

„Призовавам колегите, които не работят в момента, да не отправят толкова силни критики. И техният ред ще дойде, виждате, смени стават непрекъснато. Не е хубаво така отстрани да се критикува толкова жестоко", посочи още Радуканов.

Автор:  zissko [ Вто Авг 05, 2014 9:01 am ]
Заглавие:  Re: "Локомотив" (Сф) - "Славия"

Да подкрепим отбора при китайците :wink:

Страница 1 от 7 Часовете са според зоната UTC + 2 часа
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/