Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Апр 24, 2024 4:41 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
 Радуканов: Само Платини ми се обади след като подадох оставк 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение Радуканов: Само Платини ми се обади след като подадох оставк
Пожелавам на всеки отбор да има президент като Венци Стефанов, може пак да работим заедно

Бившия вече треньор на Славия Милен Радуканов коментира пред Sportonline.bg събитията след неговата оставка.

„Само Платини ми се обади днес от всички играчи на отбора след като подадох оставка като треньор на Славия два дни преди това“,разкри пред Sportonline.bg Милен Радуканов.

“ Мога да кажа само хубави думи за Венци Стефанов. Пожелавам на всеки отбор да има такъв клубен президент. Всичко при него е точно. Надявам се,че някой ден отново ще работим заедно“, уверено заяви Милен Радуканов.

“ В отбора всичко вървеше добре. И подготовка и в началото резултатите. И после изведнъж нещата тръгнаха надолу. Още е рано за да си го обясня. Пожелавам на момчетата да се измъкнат от тази ситуация и Славия отново да заиграе така както в първите три кръга от това първенство. Убеден съм,че тогава отборът ще бъде в челните места на таблицата“,пожела на бившите си възпитаници в Славия успех Милен Радуканов.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Сеп 05, 2014 12:21 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.