Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Апр 28, 2024 2:01 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3 мнения ] 
 Не плащали заплатата на Бургзорг 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12896
Местоположение: SOFIA
Мнение Не плащали заплатата на Бургзорг
Цитат:
Напусналият българския шампионат холандец Мичел Бургзорг не се изрази особено ласкаво за родината ни при завръщането си в Ниската земя. Той беше освободен от Славия през юни и сега тренира с бившия си клуб Алмере Сити.

Той доста време се подготвяше с отбор от играчи без договор и сега се надява да подпише отново в Холандия. Сега той се надява да възроди освен футболната си и музикалната си кариера, която бил спрял заради подвизите си у нас.

"Изкарах три доста странни години в България. Но сега се връщам у дома, наистина чувствам Алмере Сити като свой собствен дом. Колкото до България, нека го кажа по-завоалирано така - много от предразсъдъците, които имаме за тази страна, са истина."

"За последно играех в Славия, но по едно време решиха да не ми плащат повече заплатите и аз приключих с тази страна. Е, все пак в Холандия се пишат и някои неверни неща за българите."

"Когато отидох там, трябваше да зарежа и музикалната си кариера, защото отделях прекалено много време за учене на чуждия език. Но после дойде Върджил Мисиджан в Лудогорец и нещата станаха малко по-лесни за мен. Но време за музика така и не остана. Дано сега имам повече шансове да подновя кариерата си", сподели Бургзорг.


Оставяме настрана, че не ставаше и търчеше като обезглавен между всеки 2 подхлъзвания като балерина, но това, ако е истина, за първи път някой промрънква, че в Славия не се плащат заплати редовно.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Юли 10, 2015 9:16 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Re: Не плащали заплатата на Бургзорг
На Бюрхзорх щяха да му плащат повече, ако беше направил някакъв рапърски клип за "Славия" - цяла пролет имаше на разположение... :mrgreen:

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Пет Юли 10, 2015 9:52 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4034
Местоположение: София
Мнение Re: Не плащали заплатата на Бургзорг
Безумно слаб футболист.

_________________
Изображение


Пет Юли 10, 2015 5:41 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 3 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 177 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.