Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 10:45 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
 Иван Колев: Все още не сме постигнали кой знае какво 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12869
Местоположение: SOFIA
Мнение Иван Колев: Все още не сме постигнали кой знае какво
Старши треньорът на временния лидер в А група Славия Иван Колев коментира ситуацията в отбора, и приземи момчетата си, след загубата в контрола с Витоша Бистрица.

"Искахме да поддържаме игровото ниво на тези, които не играят много, и да дадем шанс на младите, които са много в нашия отбор," заяви Колев в интервю за А група Токшоу.

"Аз и сега даже не мисля за точките, за головете, за класирането. Нас ни интересува как се представяме. Само два кръга са, нищо не означава," спокойно коментира наставникът за мястото на Славия на върха на таблицата.

"Би трябвало и физическата подготовка да е важна, но ние обръщаме внимание на всички аспекти. Играта в защита се получава, но допуснахме доста опасни ситуации пред нашата врата. Трябва сериозно да ги разгледаме, и да опитаме от началото да ги спираме, в зародиш. Най-важно е да се съсредоточим върху Черно море, много сериозен отбор, и съм сигурен, че ще дойдат тук за победа," продължи Колев.

"Десетте отбора според мен са много изравнени, и вече факторът домакинство вече не играе тази роля, която имаше преди. Самото начало е, трудно е да се каже дали този формат си заслужава. На този фон, с 10 отбора, това изглежда подходящо, но оценка може да се прави след края на шампионата. Не деля отбрите по имена. За мен има следващ противник, добри отбори, без значение от имената. Ние коментирахме вече, предвид "успехите" на международно поле, бе време да се предприеме нещо, за да се стимулира развитието на младите футболисти. Това е шанс, възможност. Във всеки кръг 10 потенциални национални състезатели са на терена в А група, това е сериозно," каза още Иван Колев.

"Още от началото ръководството ми каза, че иска да налагаме продуктите на школата. На някои постове имаме равностойни футболисти, но трябва да си признаем, че има и такива постове, на които нямаме, затова селекцията трябва да продължи. Към Манзоро все още има интерес, и в най-скоро време ще се разбере какво ще се случи. При добра оферта, няма как да не се съгласим. Никой не бих посочил конкретно, всички, които са в състава в момента, са го заслужили с труда си. Очаквам Карачанаков до 4-5 дни да е готов, а Влади Семерджиев сега ще го прегледат. Засега работим много лесно с Венци Стефанов. Нямаме никакви проблеми," коментира Колев за състава си.

"Има още доста неща да подобряваме. Имаме проблеми в защита, в атака, селекцията трябва да се пипне. Има неща, на които трябва да обърнем внимание. Ние все още не сме постигнали кой знае какво. Чак другата пролет ще коментираме," завърши трезвомислещият наставник на Славия.

http://slavia.gong.bg/bg-football/a-gru ... kvo-338898

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Юли 30, 2015 11:38 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 57 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.