Национален Клуб на Слависта
http://www.slaviasofia.com/forum/

BET365 стана спонсор на Славия
http://www.slaviasofia.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=5756
Страница 1 от 1

Автор:  Viktor4o_Rs [ Пет Юни 24, 2016 4:37 pm ]
Заглавие:  BET365 стана спонсор на Славия

Световен лидер в спортните залози е новият генерален спонсор на Славия

Букмейкърската компания bet365 е новият спонсор на ПФК Славия, съобщиха от пресслужбата на клуба. Най-голямата компания за онлайн залози в света и петкратният шампион на България сключиха двегодишен договор, който влиза в сила от 1 юли, 2016. Логото на bet365 ще бъде за първи път на фланелките на "белите" за мачовете от първия квалификационен кръг на Лига Европа лига по-късно този месец.

Компанията е световен лидер в спортните залози и по-специално, в залозите на живо, предлагайки най-добрата услуга относно брой събития на живо и брой предлагани пазари.

Славия ще бъде вторият български тим, носещ марката на bet365 на фланелките си. Вчера от компанията обявиха сътрудничеството си с шампиона Лудогорец.

Автор:  venci_1913 [ Пет Юни 24, 2016 5:13 pm ]
Заглавие:  Re: BET365 стана спонсор на Славия

След като разбрах за Лудогорец мислех да си дърпам парите :lol: Но явно ще трябва тук да се залага. :mrgreen:

Автор:  Spiro [ Пет Юни 24, 2016 5:50 pm ]
Заглавие:  Re: BET365 стана спонсор на Славия

Абе, направо Кирчо Лудогореца да ни става спонсор и да се мести в София - стига си е пилял парите в прованса :mrgreen:

А казано сериозно - най-после една хубава новина за Славия, честито! Дано това е светлината в тунела, която чакаме вече 20 години :wink:

Автор:  Viktor4o_Rs [ Пет Юни 24, 2016 6:12 pm ]
Заглавие:  Re: BET365 стана спонсор на Славия

Доживяхме да имаме и ние нормален спонсор. Любопитно ми е какви са параметрите на спонсорството, съмнявам се, че ще ни дават някаква огромна сума, но всяка помощ е добре дошла :roll: Браво на Дебелия, че ги е уредил нещата. Иначе вече и официално сме си тотаджийски отбор :mrgreen:

Автор:  Spiro [ Пет Юни 24, 2016 6:45 pm ]
Заглавие:  Re: BET365 стана спонсор на Славия

В Тъпспорт пишат, че Славия е петкратен шампион ... https://topsport.bg/slavia/slaviya-podp ... 0%BE%D1%80

Извинете се, олигофрени! :evil:

Автор:  seth [ Пон Юни 27, 2016 12:10 pm ]
Заглавие:  Re: BET365 стана спонсор на Славия

Не е за сефте букмейкъри да са ни спонсори. Преди години Sportingbet ни беше такъв и с парите се построи школата, защото това беше условието на договора. Миналата година Efbet, сега 365. А във времето на Строителни войски и Спорт Тото ни беше спонсор.

Страница 1 от 1 Часовете са според зоната UTC + 2 часа
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/