Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Апр 29, 2024 1:55 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 339 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 34  Следваща
 Селекцията - 2018/2019 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Поне двама чужденци ще дойдат на проби в Славия по време на подготвителния лагер на тима в Турция, пише "Тема спорт".

"Белите" ще направят първа тренировка на 10 януари, четвъртък. Седмица по-късно тимът заминава за южната ни съседка. Там към отбора ще се присъединят двама легионери, които ще се опитат да си заслужат договори.

В Турция Славия ще изиграе 6 контроли.

До момента тимът не е представил нито един нов. Спряган за столичани е напусналият Дунав (Русе) Бранимир Костадинов.


Пон Яну 07, 2019 9:16 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Сря Яну 21, 2004 9:55 pm
Мнения: 681
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Дано да се сключи договор с Бранимир Костадинов - много талантлив футболист!


Пон Яну 07, 2019 2:13 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4034
Местоположение: София
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Славия продава Галин Иванов

Галин Иванов почти сигурно ще напусне състава на Славия преди подновяването на битката в Първа лига.

Звездата на "белите" е желан от редица клубове зад граница, като вероятността да остане в "Овча купел" е минимална.

След като преди известно време стана ясно, че клуб от Китай е пожелал национала, сега нова опция за трансфер се разкрива пред състезателя на столичани.

Иванов ще получи оферта и от Турция - доста по-удобна дестинация за него, с оглед промяната, която би му се наложило да направи, ако избере далечен Китай.

Галин обаче вече веднъж бе в южната ни съседка, като неуредици и неизплатени заплати съпътстваха престоя му там. Това може и да наклони везните към по-необичайната посока на професионално развитие.

_________________
Изображение


Вто Яну 08, 2019 10:00 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12900
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Милчо Ангелов е почнал проби в Етър.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Яну 08, 2019 10:54 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4034
Местоположение: София
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Славия представи двама нови

Отборът на Славия започна подготовка за новия сеозн. “Белите” представиха две нови попълнения - левият бек Преслав Петров, който пристига от Дунав (Русе) и десният Ертан Томбак, който идва от Черно море. Четирима вече се разделиха с клуба до момента - Неманя Иванов, Милчо Ангелов, Александър Александров и Момчил Цветанов. Тони Иванов и Кристиан Пешов са преотстъпени в отбори от Втора лига - първият в Локомотив (Горна Оряховица), а вторият в ЦСКА 1948.

Загорчич: Имаме готов заместник на Галин Иванов, но ще бъде изненада

Наставникът на Славия Златомир Загорчич откри 2019 година с традиционна пресконференция преди първата тренировка на тима от зимната подготовка. Специалистът коментира ситуацията в клуба, трансферните слухове около състава и очакванията, които има за втория дял от сезона.

“Очаквам по-добри резултати. В някои мачове показахме добра игра. Тогава и спечелихме нашите точки. Ще опитаме да спечелим всеки мач до края. Щом Галин Иванов е тук, се надяваме да остане. Той е много добър футболист. Имам нужда от него. Иска ми се да иде в чужбина и да заработи някой лев. Имаме готов негов заместник, но той ще бъде изненада за всички. Иска ми се да вземем повече българи. Чужденците, които идват в България, нямат по-големи качества от нашите”, започна Заги.

“Ако нашите футболисти променят манталитета си, ще успеят. От школата ще имаме нови попълнения. Трябваше двама юноши на дойдат в Турция, но за съжаление единият е контузен. Имаме млади футболисти и със сигурност ще разчитаме на тях. Целта ни е бараж за Европа. Надяваме се да се класираме в евротурнирите. Ако намерим силен чужденец, съм съгласен да го привлечем, но предпочитам българските футболисти. Георги Петков е много силен човек”, допълни наставникът.

“За Стергиакис също има вариант да отиде в чужбина. Постоянно има интриги. Съгласен съм с мнението на журналистите. В нашата съблекалня има много добри млади футболисти в лицето на Георги Йомов, който заслужаваше наградата за най-добър млад футболист. Не се сърдим на никого. Много по-хубаво е да играеш у дома. Нямам търпение да започнем да играем на нашия стадион”, завърши Загорчич.

_________________
Изображение


Сря Яну 09, 2019 3:15 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4034
Местоположение: София
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Славия взе Алекс Боримиров от "Левски"

Славия взе от "Левски" Алекс Боримиров, научи Sportal.bg. Футболистът ще играе като преотстъпен на "Овча купел". Алекс е син на един от най-успешните играчи в съвременната история на "сините" - Даниел Боримиров. Състезателят рядко получава шанс за изява и именно поради тази причина на "Герена" са решили да го пратят да трупа опит.

Миналата пролет Боримиров-младши носеше екипа на Локомотив (София), след което се върна в "Левски". Роденият в Германия халф е юноша на "сините".

Венци Стефанов: Футболистите искат в Славия, а не да гледат Ривалдиньо

Президентът на Славия - Венци Стефанов, заяви пред Sportal.bg, че футболистите в България имат желание да ходят в Славия, тъй като им се дава шанс за изява. Повод да потърсим боса на “белите” е новината, която нашата медия съобщи по-рано днес, че тимът от Овча Купел е привлякъл под наем Алекс Боримиров.

“Футболистите в България имат желание да идват в Славия, тъй като им даваме шанс за изява. Какво да правят в "Левски"? По-добре да играят, отколкото да гледат Ривалдиньо и подобни футболисти”, заяви Стефанов.

_________________
Изображение


Чет Яну 10, 2019 12:19 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Радослав Кирилов е разтрогнал с третодивизионния италиански отбор и не знам дали той не е мистериозния заместник на Галин Иванов за който намекна Загорчич.Играят на едни пост а Кирилов го искахме още лятото.


Чет Яну 10, 2019 8:03 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич не хареса юношата на Локомотив София Александър Манолов.

Футболистът започна зимна подготовка с тима от Овча Купел и само след три тренировки беше освободен.

Манолов проведе тази сутрин занимание с "белите", след което проведе разговор със сръбския специалист.

Малко по-късно стана ясно, че халфът няма да остане в отбора.

Друг футболист, който е на пробен период, ще продължи да се готви с "белите" като до заминаването им в Турция ще стане ясно дали ще му бъде предложен договор.

Става въпрос за Сава Савов, който се подвизаваше в тимовете на ЦСКА 1948 и Монтана.

Първа тренировка със Славия направи и Алекс Боримиров.


Пет Яну 11, 2019 3:47 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4034
Местоположение: София
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Галин Иванов: Има вариант за Китай, но изчаквам

Футболистът на Славия Галин Иванов призна, че има вариант да продължи кариерата си в Китай.

"Истината е, че реално има за Китай вариант. Треньорът се е съгласил и изчаквам президентът какво ще каже, и вече да получа реална оферта. За Турция нищо конкретно не знам да има. Имаше обаждания, но нищо конкретно. Това са нещата. Засега съм тук, тренирам със Славия и ще видим какво ще стане", сподели Иванов пред Дарик радио.

"На 30 години сега съм в най-голямата си сила. Моето желание е да изляза извън България. Разбира се, че вече трябва да помисля малко за мен. Не, че тук не получавам добри пари, но трябва да помисля за бъдещето. Ще видим какво ще стане, има време. Може да не се стигне до трансфер. Славия ми е на сърцето, но друг клуб… не знам. В момента съм тук и няма какво да коментирам други неща", заяви Галин Иванов, а на въпрос дали евентуален трансфер в Китай не намалява шансовете му за националния тим, той отговори:

"Не подценявайте Китай. Там не е слабо първенство. Има много качествени чужденци. Затова изчаквам и за Турция, и Русия какво ще стане. Тогава ще реша."

За шансовете на България в европейските квалификации, Иванов коментира: "Разбира се, че Англия е големият фаворит. Но мисля, че имаме шансове. Докато сме единни, това е най-голямата сила на националния отбор, така че мисля, че имаме шансове. Щом се получават нещата, значи това е правилно и трябва така да продължаваме."

"Нека видим дали ще вземем някой футболист и как ще се представим в подготовката. Според мен отборът може да се справи без всеки един футболист. Не знам кой ще вземат, ако аз си тръгна. Засега съм тук и ще видим какво ще стане. С присъствието на Георги Петков Славия печели самочувствие, опит. Моето лично мнение е, че заслужаваше да е Футболист на годината. Заслужаваше го на 200%", каза Галин Иванов по повод тима си Славия и вратаря Георги Петков и добави:

"Не искам да влизам в полемики и да правя интриги. Казах моето лично мнение, че Георги заслужаваше да е Футболист на годината. Знаете в България как се случват доста неща, така че е излишно да го коментирам. Десподов го харесвам, добър футболист е. Тошко също. Но за мен лично Георги трябваше да спечели."

"Пожелавам си аз и семейството ми да сме живи и здрави, да имаме късмет. Славия да играе добър футбол и да стигне колкото може по-напред в класирането", завърши Галин Иванов.

_________________
Изображение


Съб Яну 12, 2019 12:04 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4034
Местоположение: София
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Славия продава вратар до дни

Славия се очаква в близките дни да продаде вратаря Антонис Стергиакис, научи Gong.bg.

„Белите“ са в напреднали преговори с отбор, който желае да привлече гръцкия страж.

Сделката е много вероятно да бъде финализирана в понеделник.

19-годишният вратар бе пред трансфер в Олимпиакос и през миналата година, като дори се смяташе, че сделката е договорена, но в крайна сметка тя така и не се осъществи.

Припомняме, че ръководството на Олимпиакос и това на Славия се бяха договорили за трансфер на Стергиакис, като гръцкият тим трябваше да плати 700 000 евро на столичани. В последствие обаче младокът не постигна разбирателство с 44-кратния шампион на Гърция относно своите лични условия и остана в Славия.

_________________
Изображение


Нед Яну 13, 2019 9:19 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 339 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 34  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 158 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.