Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Апр 28, 2024 2:03 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 339 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Следваща
 Селекцията - 2018/2019 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3766
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Втори испанец в Славия - Кристиян Родригес на проби при "белите"

Славия взе втори испанец. БЛИЦ СПОРТ научи, че проби при "белите" е започнал Кристиян Родригес. Той още днес ще получи шанс за изява от треньора Златомир Загорчич.

Родригес ще бъде титуляр в контролата с Рубин (Казан) II, която е от 15:30 часа.

Припомняме, че тази зима Славия се подсили с още един испанец - Давид Муньос. Защитникът беше привлечен за заместник на преминалия в Козенца Андреа Христов.

https://www.blitz.bg/sport/slavia/prvo- ... 22874.html

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Съб Фев 02, 2019 5:34 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Вторият испанец, който бе на проби в Славия, няма да остане в отбора. Кристиян Родригес не успя да впечатли треньора на "белите" Златомир Загорчич, информира "Тема спорт".

Преди него столичани подписаха с Давид Муньос. Централният бранител тренира известно време с тима и показа качества. Той е гласен за заместник на Андреа Христов, който премина в италианския Козенца.

"Надявам се да сме готови за първенството. Физически сигурно ще сме готови. Имаме нови играчи, които трябва да се сработят.

Галин Иванов ще ни липсва, но Тасевски и Филип Кръстев ще помогнат", коментира Загорчич.


Сря Фев 06, 2019 8:35 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3766
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Корейски защитник подписва днес договор със Славия, разкри пред БЛИЦ президентът на „белите” Венцеслав Стефанов.

„Момчето е на 20 години, играе като десен бек, две години е носил екипа на японски отбор. Няма да минава проби, директно го взимаме”, заяви Стефанов.

https://www.blitz.bg/sport/bg-futbol/ve ... 23238.html

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Чет Фев 07, 2019 12:31 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Галин Иванов разтрогна преди минути договора си със Славия, научи БЛИЦ СПОРТ. Националът вече е свободен агент и умува къда да продължи.

Както вече стана ясно, везните клонят към унгарския Халадаш, но и "Левски" не е затворена страница за 30-годишния атакуващ полузащитник.

По-рано днес босът на Славия Венци Стефанов също каза за БЛИЦ, че Галин е най-близо до Халадаш. Унгарците омайват Иванов с много добра оферта.

Опитният играч, който имаше заслуга за спечелването на Купата на България, отдавна получи уверението на ръководството на Славия, че няма да му бъдат правени спънки при възможност да заиграе в чужбина и ще бъде пуснат като свободен агент.


Чет Фев 07, 2019 4:24 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4034
Местоположение: София
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Славия води преговори с Локомотива за Стергиакис

Славия води преговори с Локомотива за Антонис Стергиакис, научи Sportal.bg. Двете страни са на финалната права да постигнат договорка за преотстъпването на стража в хърватския клуб, който се намира на второ място в класирането. В близките дни ще стане ясно дали Стергиакис ще смени клубната си принадлежност. “Белите” обаче нямат намерение да продават на Локомотива своя вратар, като той ще бъде пратен под наем до лятото.

_________________
Изображение


Чет Фев 07, 2019 5:40 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3766
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Славия представя шестима нови

Славия ще представи шестима нови футболисти на 9 януари (събота) от 11.30 часа на своя стадион. Това са Давид Муньос, Дарко Тасевски, Радослав Кирилов, Хоя Ким, Георги Георгиев и Алекс Боримиров. След представянето старши треньорът на "белите" Златомир Загорчич ще даде пресконференция. Веднага след срещата с медиите ще бъде представен и юбилеен брой номер 150 на вестник "Славия". От 13.00 часа е последната контролна среща на Славия по време на зимната пауза. Съперник на столичани ще бъде втородивизионният Добруджа.
https://www.sportal.bg/news.php?news=769917

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Пет Фев 08, 2019 12:40 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12896
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Цитат:
Научих от медиите, че се разделям със Славия, никой нищо не ми каза, но не съм обиден. С Христо Крушарски се разбрахме за две минути по телефона относно трансфера ми, всичко в този клуб е на високо ниво", добави Момчил Цветанов.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Фев 08, 2019 3:49 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4034
Местоположение: София
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Новото попълнение на "белите": Избрах Славия, без да се замислям

Първа тренировка с отбора на Славия направи новото попълнение на "белите" Хоя Ким. 21-годишиният кореец даде интервю за Sportal.bg. Младият футболист заяви, че веднага е приел офертата на столичани.

Здравей, как взе решението да играеш за Славия?
- Аз искам да играя футбол в Европа. Консултирах се с моя агент. Избрах Славия, без да се замислям, защото отборът ми дава добър шанс в моя живот.

Каква е твоята цел с белия екип?
- Първо, много съм щастлив и горд да се присъединя към Славия. Ще се опитам бързо да се адаптирам към българския език и култура.

Какво знаеш за българския футбол?
- Не знам много за България. България е държавата на Димитър Бербатов, който е приятел на Парк Жи-Сунг. Мисля, че България е много добра страна за футбол. Все още не знам много, но съм чувал добри неща от корейците.

Можеш ли да кажеш няколко думи за себе си?
- Аз съм много забавна личност. Ще се опитам да направя много хора и съотборниците ми щастливи на терена. Надявам се на подкрепа за мен и отбора

_________________
Изображение


Пет Фев 08, 2019 6:44 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4034
Местоположение: София
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Славия представи шестима нови

Славия представи шестима нови футболисти. Това са Давид Муньос, Дарко Тасевски, Радослав Кирилов, Хоя Ким, Георги Георгиев и Алекс Боримиров.

Снимки от представянето:
https://www.sportal.bg/galery.php?categ ... d=604299#6

Галин Иванов направи своя избор и благодари на Славия

Националът на България Галин Иванов направи своя окончателен избор. Крилото избра офертата на последния в унгарското първенство Халадаш, който му предлага страхотните 500 000 евро за следващите 18 месеца. Футболистът отива там със статут на свободен агент, след като разтрогна със Славия в началото на седмицата. Очаква се офанзивният играч да бъде представен в понеделник.

"Да отивам в Унгария. Живот и здраве утре ще пътувам, като взехме най-доброто решение за мен и семейството ми на този етап. Искам да благодаря специално на президента Венцеслав Стефанов, на цялото ръководството, треньорите, играчите и феновете на Славия. Никога няма да забравя, че ми подадоха ръка в много труден момент, както и подкрепата, която ми даваха през целия ми престой в Славия. Оставям приятели и незабравими мигове, като този през месец май миналата година, когато спечелихме Купата на България срещу "Левски". Страхотен момент за всички нас и обичащите клуба. На "Овча Купел" чакаха този трофей 22 години, като зарадвахме много хора. На всички в клуба пожелавам много успех от сърце", сподели Иванов пред Sportal.bg.

Както е известно, той имаше и оферта от "Левски". "Истина е, че имах оферта от "Левски", но на този етап най-приемливото ми предложение идва от Унгария", допълни той. По информация на Sportal.bg, Иванов вчера е отказал окончателно на "сините", въпреки че Георги Дерменджиев го искаше много състава си.

_________________
Изображение


Съб Фев 09, 2019 1:00 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Фев 24, 2004 8:16 pm
Мнения: 791
Мнение Re: Селекцията - 2018/2019
Галин вече един път се опари в "Левски" така ,че изобщо не се съмнявах ,че няма да отиде повече там.Трябва да му благодарим за нещата които направи за нас и да му пожелаем успех в Унгария.


Съб Фев 09, 2019 1:43 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 339 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 156 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.