Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 8:08 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 8 мнения ] 
 "Ботев" (Пд) - "Славия" 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3404
Местоположение: Sofia
Мнение "Ботев" (Пд) - "Славия"
16.02.2019

Тежък съперник , който ще се хвърли да играе с нас на 200 % , заради финала. Много ще се радвам да ги бием . С 1 на мъка да е ,ама да бием.

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Пон Яну 07, 2019 5:02 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12869
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: """Ботев""" (Пд) - "Славия"
16 Фев 2019 г., Събота, 17:30 ч.
ПФК "Ботев" - ПФК Славия 1913
ГС: Георги Димитров Давидов АС1: Веселин Мишев Добриянов АС2: Георги Любомиров Минев
4-ТИ: Владимир Вълков Вълков
СН: Петър Стоянов Петров

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Фев 14, 2019 2:40 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: ""Ботев"" (Пд) - "Славия"
Славия определи групата футболисти, с които ще пътува за гостуването срещу "Ботев" Пловдив в 21-ия кръг на Първа лига. Интересното е, че само 3 от новите попълнения попаднаха сред избраниците на Златомир Загорчич.

Групата на Славия:

Вратари – Георги Петков, Емануеле Джерия;

Полеви играчи - Милен Гамаков, Димитър Велковски, Тейнур Марем, Славчо Шоколаров, Дарко Тасевски, Стефан Ашковски, Цветелин Чунчуков, Радослав Кирилов, Владислав Узунов, Филип Кръстев, Илиян Мицански, Александър Станисавлевич, Янис Карабельов, Ранди Онуока, Преслав Петров, Христо Иванов

_________________
Изображение


Пет Фев 15, 2019 8:35 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: ""Ботев"" (Пд) - "Славия"
Започваме мача с 4-тия си резервен вратар - необясним ли е този жест към противника?!

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Съб Фев 16, 2019 5:09 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3404
Местоположение: Sofia
Мнение Re: ""Ботев"" (Пд) - "Славия"
Това новото попълнение от Добруджа изобщо не ми хареса . Много груби грешки направи този мач. Янис не трябва да бъде капитан , не знам дали от отговорността ,че е капитан прави сериозни грешки. Като цяло защитата не ми харесва , но силно се надявам да се подобри играта. Чунчуков е много слаб и не виждам как скоро ще отбележи гол на някой по-сериозен отбор . Има и такива кофти мачове , но за съжаление не виждам как може да се преборим за първа шестица.

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Съб Фев 16, 2019 7:10 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: ""Ботев"" (Пд) - "Славия"
Стига с тоя Чунчук бе, стига бе...

Слабо нападение, слаб вратар, пак добре, че само 1 парцал. Отдавна е ясно, че няма да сме в 6-цата, не съм си правил илюзии. Въпросът е, че проблемите ни са видни и не се решават.

_________________
Изображение


Съб Фев 16, 2019 7:24 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: ""Ботев"" (Пд) - "Славия"
На фона на загубите на цска и берое, струва ми се нашето представяне в Пловдив беше доста прилично. Особено, като видях радостта на майните след мача - скачаха, все едно са победили Барса в европейски финал :lol:

Но ми е гадно, че не се дава елементарна информация какво се случва в нашия лагер. Никой не дава отговор на въпроси, като:
- защо на вратата ни не се появи опитния Георги Георгиев, а трябваше да рискуваме с младия италиянец срещу сериозен противник;
- защо като десен бек трябваше да се мъчи новобранеца Ранди Онуоха, който си е ляв бек, при положение, че привлякохме трима нови за поста на десния бек - Томбак, Павел Виданов и корееца Ким - контузени ли са , какво им е на тези хора, къде са...;
- защо отговорността на капитан трябваше да поеме младия Янис, който досега беше контузен и за пръв път трябваше да се срещне и играе задено с новите си колеги Дарко, Кирилов и Онуоха, примерно.

Иначе, още като разбрах, че Гошо Вековния няма да излезе титуляр, за да поведе четата в неравен бой с нахъсаните домакини, изходът от срещата ми беше ясен. За съжаление, не само на мен :oops:

Пожелавам си във вторник да видя по-боеспособен състав на терена и да победиме гостите от Варна! И моля за повече информация, че ми е болно медиите да дават повече информация за второ и третодивизионни отбори, отколкото за нашата Славия!

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Нед Фев 17, 2019 5:49 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12869
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: """Ботев""" (Пд) - "Славия"
На никой не прави впечатление бруталното съдийство в последната четвърт на мача. Тъкмо ги натиснахме и почнаха обратните отсъждания, червеният картон на Джерия беше направо фантасмагоричен.

Джерия направи няколко много решаващи намеси, като особено за пресеченото подаване на Доре към Вутов заслужава похвала. Не беше виновен и за гола. Ясно е, че Стерякис лази по нервите на боса отказвайки оферти от Ден Бош, Севиля и Локомотива и няма да помирише терен, Гошо го пазят за важните мачове и явно такава ще е тенденцията. Георгиев не беше на ниво през подготовката и явно това в първите мачове ще има тежест.
Същото се отнася и за Мицански и Чунчуков - първият бе бледа сянка при контролите и не успя да вкара нито едно попадение, докато Чунчуков игра освободено и беше единственият голмайстор на турска земя. Явно това е натежало при избора на титуляри в първия мач.

И аз се учудвам, че Онуоха беше избран да стартира, при положение, че не е играл и минута през подготовката заедно със съотборниците си. Цяла подготовка с Преслав Петров в центъра и Марем отдясно и изведнъж Онуоха. Това изигра лоша шега за гола, но напред сме ялови без Галин и Йомов. Вижда се, че в Тасевски има футбол, но трябва и да си патрнира с някого. Дано Кирилов и Мицански влязат във форма по-скоро. Номинално с тях би трябвало да сме доста по-силни от есента.

Цитат:
Дарко Тасевски коментира първия си официален мач с екипа на Славия. Ето какво каза бившият футболист на "Левски", след загубата на "белите" от "Ботев" (Пд) с 0:1:
"Съжалявам, че не успях да вкарам гол в края на мача. Създадохме положения. Имаше напрежение през второто полувреме. И това, с продължението, не ми хареса.
Не искам да коментирам съдиите, но ако те си бяха свършили работата по-добре, нещата нямаше да са такива. При ситуацията с Джерия трябваше да има фаул за нас, а не червен картон за вратаря ни.
Не вкарахме голове. Имаше обаче лека подкрепа от съдията към "Ботев" (Пд)", каза Тасевски.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Фев 17, 2019 7:12 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 8 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.