Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Апр 28, 2024 2:34 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 286 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 29  Следваща
 Re: Селекцията - 2018/2019 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12896
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Селекцията - 2019/2020
Хърватинът Ковачевич е ляв бек, все още е част от отбора. Но не го видях в нито една от контролите. Може би Мартин Атанасов ще бъде пробван отляво, както в някои от контролните срещи.

http://www.pfcslavia.com/playerdetails.aspx?id=372

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Яну 30, 2020 5:42 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3766
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекцията - 2019/2020
Ковачевич го нямаше в списъка за лагера в Турция. Нещо е мъгляво около неговия договор.

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Чет Яну 30, 2020 5:59 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекцията - 2019/2020
С контузията на Тасевски и продажбата на Велковски оставаме доста оголени с плеймейкъра и на левия бек, а и Венци каза, че едва ли ще вземем нови. :roll: За Велковски малко изненадващ трансфер, имаше ужасни представяния, но и доста добри мачове, все пак смятам, че ще се справим и без него. Интересно каква сума сме взели, нека да му пожелаем успех на момчето. :D Предполагам, че ще се дават повече минути на младия Филип Кръстев, а отляво ще играе Попадийн, за друг не се сещам. Хубавото е, че поне засега текучеството е малко, даже се подсилихме с Косъма и Вълчев. Най-важното е Галин и Георги Георгиев да останат, но няма да се учудя да има още продажби.


Пет Яну 31, 2020 2:16 pm
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12896
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Селекцията - 2019/2020
Сумата била шестцифрена в евро и солиден процент от евентуална продажба. Договорът на Велковски е за 3.5 години. Доста добре звучи. А да не забравяме, че той беше избран в идеалния отбор на миналото първенство, когато хвърли 9 асистенции, освен, че си свърши работата отзад. Сега във Враца и с Лудогорец направи супер мачове, има качества и дано ги развие.
Добър е и трансферът на Уманес. Хем са взети добри пари, хем процент от продажба, хем и не ни трябваше кой знае колко.
Като трансфери засега, най-силно ще ни засегне продажбата на Шоколаров.Той беше най-постоянен през есента от продадените. Не виждам кой от новите може да го замени.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Яну 31, 2020 3:41 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4034
Местоположение: София
Мнение Re: Селекцията - 2019/2020
Галин Иванов: Обмислям няколко оферти, засега съм далеч от ЦСКА 1948

Капитанът на Славия Галин Иванов продължава да се готви с тима в Турция. Националът показва отлична форма, като вече има няколко попадения на сметката си в контролите. Човекът-оркестър на "белите" даде интервю пред Sportal.bg, в което говори по различни актуални теми:

- Как върви подготовката и по-силен ли ще бъде Славия през пролетта?
- Надявам се подготовката да мине добре, да няма повече футболисти с контузии, защото разбрахте какво се случи с Дарко Тасевски. За Славия през пролетния дял от първенството не мога да кажа на този етап още, всичко зависи само от нас.

- Къде ще играеш през пролетта?
- Засега съм футболист на Славия. Имам обаче няколко оферти, които обмислям. Имам лична договорка с Венци Стефанов, че когато искам да напусна отбора, ще съм свободен и няма да има проблем.

- Херо заяви, че те е искал, но други два клуба са надцакали Берое?
- Никой не се е свързвал с мен от Берое! Доколкото разбрах от интервюто на Херо, имало е интерес към мен. Това е.

- Колко близо или колко далеч си от ЦСКА 1948?
- Засега сме далеч с ЦСКА 1948.

- Съжаляваш ли, че преди година не премина в "Левски"?
- Не гледам назад, гледам само напред.

- Наближава мачът с Унгария. Ти игра там, разкажи малко за местния футбол.
- Футболът се развива доста динамично. Унгарците имат добри условия за развитие, но смятам, че ние, българските футболисти, сме по-талантливи от тях. Остава да го докажем на мача с Унгария през март.

- Готов ли си да изореш терена, ако Георги Дерменджиев ти гласува доверие?
- Във всеки един мач, който съм изиграл за националния отбор, съм давал всичко от себе си! Ако Дерменджиев ми гласува доверие, и този път ще го направя. За мен ще е чест!

_________________
Изображение


Съб Фев 01, 2020 2:04 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4034
Местоположение: София
Мнение Re: Селекцията - 2019/2020
Славия с още един трансфер, подписа с пети нов

Славия привлече Венелин Филипов. Договорът на защитника с "белите" е за два сезона.

29-годишният Филипов е бивш футболист на Черноморец Бургас, Локомотив Пловдив, Берое Стара Загора, Етър Велико Търново и румънския Волунтари. За последно бранителят носи екипа на Жалгирис в шампионата на Литва.

През тази зима Славия се подсили още със Светослав Вуцов (Септември), Васил Добрев (Септември), Георги Вълчев ("Ботев" Враца), Ивайло Димитров (Арда).

_________________
Изображение


Пон Фев 03, 2020 3:25 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3766
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекцията - 2019/2020
Поздравления за Заги - светкавично привлече опитен ляв бек с биография.

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Пон Фев 03, 2020 3:56 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12896
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Селекцията - 2019/2020
Всъщност е десен бек с десен крак, но има 60-70 мача като ляв бек, има солиден опит и в центъра на отбраната и е пускан няколко пъти и като дефанзивен халф. Добро попадение в селекцията, още повече, че за близо 200 мача има 30 жълти и 2 червени картона.Само веднъж има натрупани 5 жълти в един сезон, но не е имал наказание, защото преди това е бил с червен през сезона.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Фев 03, 2020 11:30 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекцията - 2019/2020
Разумна селекция правим, ако може да вземем и някой в средата на терена, ще е супер.


Вто Фев 04, 2020 11:09 am
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12896
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Селекцията - 2019/2020
Да направим равносметка за момента:
Напуснали - 9 души:
Освободени: Николай Дюлгеров, Владислав Узунов и Илиян Мицански
Под наем: Христо Иванов, Мартин Ачков ("Спартак" Варна) и Александър Златков (ФК Кюстендил)
Продадени: Давид Уманес (Академика Клинчени), Славчо Шоколаров (ЦСКА 1948), Димитър Велковски (Серкъл Брюж)

Привлечени - 5 души:
Васил Добрев (Септември), Светослав Вуцов (Септември), Георги Вълчев ("Ботев" Вр), Ивайло Димитров (Арда), Венелин Филипов (Жалгирис)

Неясно: Костадин Иванов - централен защитник, игра добре в някои контроли, но се контузи в мача с латвийците и нищо не се чува за него.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Фев 04, 2020 12:06 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 286 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 29  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 148 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.