Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:10 am



Отговори на тема  [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Следваща
 Подготовка и контроли - 2019/2020 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Подготовка и контроли - 2019/2020
Славия ще изиграе последната си контрола преди началото на новия сезон на 6 юли от 18.45 часа на клубния стадион. В нея съперник ще бъде ЦСКА 1948.
Преди проверката ще бъде официалното представяне на състава на "белите" за новия шампионат в Първа лига.

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Чет Юли 04, 2019 1:35 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Подготовка и контроли - 2019/2020
Нищо. С това ще запомня контролата срещу Цска 1948. Добре че беше тази конфрунтация на почивката, определено беше по-интересно на трибуните да се видиш с този или онзи, отколкото да гледаш тази продукция на терена.

Новите - 0.
Старите - 0.
Юношите - 0 е силна оценка. Трябва да е отрицателно число.

Да влиза Дарко, че просто 0,000001 креативност. А този на вратата през първата част как никой не го иска, уж голям талант, но няма кой да метне няколко хиледарки в евро и Дебелия да клекне.

_________________
Изображение


Съб Юли 06, 2019 8:32 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Подготовка и контроли - 2019/2020
А на мен ми се видя като подигравка с нас, феновете, които бяхме уважили представянате на отбора с присъствието си. След 4 контроли без загуба, трябваше ли да се лигавят точно пред нас, на нашия стадион и да загубят точно от това четирибуквие или от неговото подобие?!? Това е неуважение и няма да го простя никумо!

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Съб Юли 06, 2019 9:19 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Подготовка и контроли - 2019/2020
Аз не мога да разбера защо беше това омазване точно в този така важен момент. Абе, представяи отбора, пуснал си сезонни карти по 80 лв, искаш до продаваш играчи пр. и така да се накендзаш. Извинявайте, ама това е точната дума.
И да има някой с интерес към Стерякис, ако има някой, който не ползва ютуб и не е видял мачовете със Септември и Дунав, и е наблюдавал вчерашната контрола - значи интересът се е изпарил.
Бях положително настроен за новия сезон. Но вчерашната подигравка ми постави много въпросителни.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Юли 07, 2019 7:19 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Подготовка и контроли - 2019/2020
Бяхме без Гошо, Дарко и Чунчука, все стълбове в отделните линии. Няма класа, това е. И всеки мач започваме с 0-1, заради гръка.

Попадин изобщо не ми харесва. Дано в официалните мачове е друго.

ПС: Kaрта си взех за 50 кинта

_________________
Изображение


Нед Юли 07, 2019 8:24 am
Профил WWW
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3404
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Подготовка и контроли - 2019/2020
Този мач вчера беше пародия . Бях положително настроен за този сезон ,но след вчера съм сигурен ,че не ни чака нищо добро . На много позиции ни трябват нови играчи .

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Нед Юли 07, 2019 11:11 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Подготовка и контроли - 2019/2020
Така беше и при откриването на ламбите. Пускаш билетчета по 1 лв., събираш толкова публика, колкото не ти идва за цял сезон, нагнетяваш еуфорично настроение, правиш празник и състава ти се хваща за палците на терена. Е, това може да ти се случи, ако си пълен кютук като ръководител.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Юли 07, 2019 12:44 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Подготовка и контроли - 2019/2020
Неколкократно се предупреждаваше, че сме прекалено пасивни на трансферния пазар и не се подсилваме достатъчно. Да, запазихме си титулярите, но се вижда, че почти не добавихме някаква класа и свежест в отбора. Стергиакис не знам как ще го изтърпя отново да ни дъни почти всеки мач, не знам и кой луд ще даде каквито и да е пари за него ... В атака сме трагедия без Чунчуков и Тасевски, не знаех, че и Калоян Кръстев се е върнал, ако е така, би бил добра алтернатива.

Най-големите ни проблеми отново ще са в халфовата линия, имаме много разбивачи и само един Тасевски, който не се знае колко може да издържи на терена. Имаше нелоши възможности да вземем креативни футболисти като Георги Илиев, Васил Шопов, дори Самир Аяс сега е свободен агент, но ние сме над нещата и взехме Дюлгеров и Попадийн :D Имаме късмет, че започваме с Витоша, които поне на книга трябва да бием.


Нед Юли 07, 2019 1:08 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3751
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Подготовка и контроли - 2019/2020
Беше споменато някъде, че през почивката ще играем контрола и ще пробваме някакви нови футболисти. Но всичко при нас е засекретено :lol: Дали пък някой от вас не е чул или видял да са играли, споделете, моля :wink:

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Пон Сеп 09, 2019 6:50 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Подготовка и контроли - 2019/2020
Само за подготовка съм чул и чел, за контрола не зная някой нещо да е казал. Пък и с 9 контузени и 6 национала (Атанасов, Стоянов, Ф Кръстев, Ачков, К.Кръстев и Г.Иванов) от разширения състав каква ще да е тази контрола.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Сеп 10, 2019 9:16 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 92 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.