Национален Клуб на Слависта http://www.slaviasofia.com/forum/ |
|
Програмата и всичко за ППЛ - 19/20 http://www.slaviasofia.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=6264 |
Страница 1 от 3 |
Автор: | seth [ Сря Юни 12, 2019 1:24 pm ] |
Заглавие: | Програмата и всичко за ППЛ - 19/20 |
I кръг 12-15 юли 2019 г.: ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - "Ботев" (Враца) - Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) - Царско село 2015 (София) - Арда 1924 (Кърджали) - "Ботев" (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе) - "Левски" (София) - II кръг Етър ВТ (Велико Търново) - "Левски" (София) - "Ботев" (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе) - Царско село 2015 (София) - Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - "Ботев" (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) - Черно море (Варна) - III кръг Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) - "Ботев" (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица) - Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе) - Царско село 2015 (София) - "Левски" (София) - "Ботев" (Пловдив) - IV кръг Етър ВТ (Велико Търново) - "Ботев" (Пловдив) - Царско село 2015 (София) - "Левски" (София) - Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) - "Ботев" (Враца) - Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) - V кръг Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - "Ботев" (Враца) - Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) - Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - "Левски" (София) - Берое (Стара Загора) - "Ботев" (Пловдив) - Царско село 2015 (София) - VI кръг Етър ВТ (Велико Търново) - Царско село 2015 (София) - Берое (Стара Загора) - "Ботев" (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - "Левски" (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София) - Арда 1924 (Кърджали) - Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) - "Ботев" (Враца) - VII кръг "Ботев" (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали) - Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София) - "Левски" (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - "Ботев" (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Царско село 2015 (София) - Берое (Стара Загора) - VIII кръг Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - "Ботев" (Пловдив) - ЦСКА (София) - "Левски" (София) - Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали) - "Ботев" (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград) - IX кръг Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново) - Арда 1924 (Кърджали) - "Ботев" (Враца) - Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София) - "Левски" (София) - Черно море (Варна) - "Ботев" (Пловдив) - ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - X кръг Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София) - Черно море (Варна) - "Ботев" (Пловдив) - Славия 1913 (София) - "Левски" (София) - "Ботев" (Враца) - Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) - Арда 1924 (Кърджали) - XI кръг Арда 1924 (Кърджали) - Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) - "Левски" (София) - "Ботев" (Враца) - "Ботев" (Пловдив) - Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София) - Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив) - XII кръг Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София) - "Ботев" (Враца) - "Ботев" (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - "Левски" (София) - Арда 1924 (Кърджали) - Дунав 2010 (Русе) - XIII кръг Дунав 2010 (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново) - "Левски" (София) - Арда 1924 (Кърджали) - "Ботев" (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Царско село 2015 (София) - "Ботев" (Враца) - Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) - XIV кръг Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) - "Ботев" (Враца) - Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - "Ботев" (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) - "Левски" (София) - Дунав 2010 (Русе) - XV кръг "Левски" (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе) - "Ботев" (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) - Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) - "Ботев" (Враца) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) - ЦСКА (София) - XVI кръг Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна) - ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - "Ботев" (Враца) - Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) - Царско село 2015 (София) - Дунав 2010 (Русе) - "Ботев" (Пловдив) - "Левски" (София) - XVII кръг "Ботев" (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) - "Левски" (София) - Царско село 2015 (София) - Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - "Ботев" (Враца) - ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) - XVIII кръг Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) - "Ботев" (Враца) - ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора) - "Левски" (София) - Царско село 2015 (София) - "Ботев" (Пловдив) - XIX кръг Царско село 2015 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - "Ботев" (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - "Левски" (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) - ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) - "Ботев" (Враца) - Славия 1913 (София) - XX кръг Етър ВТ (Велико Търново) - "Ботев" (Враца) - Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) - Арда 1924 (Кърджали) - ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив) - "Левски" (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - "Ботев" (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Царско село 2015 (София) - XXI кръг Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново) - Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица) - "Ботев" (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - "Левски" (София) - ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна) - Арда 1924 (Кърджали) - Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - "Ботев" (Враца) - XXII кръг Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград) - "Ботев" (Враца) - Арда 1924 (Кърджали) - Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна) - "Левски" (София) - ЦСКА (София) - "Ботев" (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Берое (Стара Загора) - XXIII кръг Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София) - "Ботев" (Пловдив) - Черно море (Варна) - "Левски" (София) - Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе) - "Ботев" (Враца) - Арда 1924 (Кърджали) - Лудогорец 1945 (Разград) - XXIV кръг Етър ВТ (Велико Търново) - Арда 1924 (Кърджали) - Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе) - "Ботев" (Враца) - "Левски" (София) - Славия 1913 (София) - "Ботев" (Пловдив) - Черно море (Варна) - Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша (Бистрица) - XXV кръг Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) - Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София) - "Ботев" (Пловдив) - "Ботев" (Враца) - "Левски" (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе) - Арда 1924 (Кърджали) - XXVI кръг Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе) - Арда 1924 (Кърджали) - "Левски" (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - "Ботев" (Пловдив) - "Ботев" (Враца) - Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - |
Автор: | seth [ Сря Юни 12, 2019 3:32 pm ] |
Заглавие: | Re: Програмата и всичко за ППЛ |
I кръг - 14.07.2019 г., неделя, 18:45 Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - II кръг, 19.07.2019 г., петък, 21:00 часа Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) - III кръг Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) - IV кръг Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) - V кръг Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - VI кръг Славия 1913 (София) - ""Ботев"" (Враца) - VII кръг Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) - VIII кръг Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали) - IX кръг Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София) - X кръг Славия 1913 (София) - ""Левски"" (София) - XI кръг ""Ботев"" (Пловдив) - Славия 1913 (София) - XII кръг Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София) - XIII кръг Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) - XIV кръг Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София) - XV кръг Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - XVI кръг ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - XVII кръг Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) - XVIII кръг Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София) - XIX кръг ""Ботев"" (Враца) - Славия 1913 (София) - XX кръг Славия 1913 - Лудогорец 1945 (Разград) XXI кръг Лудогорец 1945 (Разград) - ""Ботев"" (Враца) - XXII кръг Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе) - XXIII кръг ""Левски"" (София) - Славия 1913 (София) - XXIV кръг Славия 1913 (София) - ""Ботев"" (Пловдив) - XXV кръг Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София) - XXVI кръг Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) - |
Автор: | venci_1913 [ Сря Юни 12, 2019 4:24 pm ] |
Заглавие: | Re: Програмата и всичко за ППЛ |
Пак ли остава същият формат ? Първа шестица и втора осмица ? |
Автор: | Куче Динго [ Сря Юни 12, 2019 7:45 pm ] |
Заглавие: | Re: Програмата и всичко за ППЛ |
Сякаш миналата година програмата бе по-добра. |
Автор: | seth [ Сря Юни 12, 2019 7:54 pm ] |
Заглавие: | Re: Програмата и всичко за ППЛ |
venci_1913 написа: Пак ли остава същият формат ? Първа шестица и втора осмица ? Да, но с една лека корекция. След изиграването на мачовете във втората осмица най-слабият ще изпада, а за 11-о място ще играят три отбора всеки срещу всеки. победителят остава, другите играят баражи. Всичко останало е същото. Не съм напълно съгласен с Куче Динго. Миналата година ние следвахме програмата на ЦСКА-София и следс нас идваше "Лудогорец". Срещахме все бити отбори, които отиваха на Разград и се хвърляха на макс срещу нас. Сега следваме Черно море, а след нас Е "Ботев" Вр.Ще се играе спокойно срещу нас. |
Автор: | Петър Дяков [ Съб Авг 03, 2019 10:18 am ] |
Заглавие: | Re: Програмата и всичко за ППЛ |
http://plovdivskinovini.bg/sport/botev/ ... smiya-krag |
Автор: | Spiro [ Пет Авг 23, 2019 8:24 pm ] |
Заглавие: | Re: Програмата и всичко за ППЛ |
Селяните царски вече излязоха пред нас с победата си над амбициозния Берое. Ако не стегнеме редиците, нищо добро не ни очаква това първенство... |
Автор: | seth [ Чет Авг 29, 2019 2:45 pm ] |
Заглавие: | програмата за септември |
15.09.2019 г. , неделя, 17:45 Дунав - Славия 21.09.2019 г., събота, 20:00 Славия - "Левски" 25.09.2019 г., сряда, 16:00 Загорец или Пирин - Славия (КБ) 29.09.2019 г., неделя, 16:00 "Ботев" Пд - Славия |
Автор: | seth [ Пет Сеп 27, 2019 10:36 am ] |
Заглавие: | Re: Програмата и всичко за ППЛ |
04.10.19 17:30 "Славия" -:- "Царско село 2015" |
Автор: | seth [ Пон Окт 07, 2019 9:26 am ] |
Заглавие: | Re: Програмата и всичко за ППЛ |
В "Тема спорт" пише, че мачът ни с "Берое" е на 21.10.2019 г. , понеделник, от 20:00 часа. |
Страница 1 от 3 | Часовете са според зоната UTC + 2 часа |
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |