Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Апр 24, 2024 2:42 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 "Славия" - "Витоша" 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4032
Местоположение: София
Мнение Re: "Славия" - "Витоша"
Групата на Славия за мача у дома срещу Витоша Бистрица от първия кръг на шампионата, който ще се проведе на 14 юли, неделя, от 18.45 часа:

Георги Георгиев, Антонис Стериакис, Петър Патев, Давид Уманес, Емил Виячки, Христо Попадийн, Димитър Велковски, Андреа Христов, Милен Гамаков, Николай Дюлгеров, Янис Карабельов, Георги Йомов, Дарко Тасевски, Димитър Стоянов, Владислав Узунов, Филип Кръстев, Радослав Кирилов, Мартин Атанасов, Калоян Кръстев

_________________
Изображение


Съб Юли 13, 2019 11:46 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3765
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "Славия" - "Витоша"
След като на два пъти легнахме миналата година на премиерските тигри и полза нямаше, днес направихме "невероятна" обръщалка...
Честита победа, слависти!
Само за гърчавото вратарче имам претенции - няма как да то продадеме с тия резултати, по-добре да го подарим обратно на гърците :mrgreen:

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Нед Юли 14, 2019 7:50 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4032
Местоположение: София
Мнение Re: "Славия" - "Витоша"
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПОБЕДА !

1. Гръка. Всеки мач 0-1 започваме. Тия имаха 4 удара - 2 гола, 1 греда и едно спасяване през първото, след грешка на защитата и опит за прехвърляне, защото гръка беше напред. Айде, в края след обрата имаше също удар, в обсега на гръка, разбира се.

2. Узунов като нападател - тотален провал. Това момче е халф, за чий Заги реши да го мъчи не знам. Дори да не искаш да започнеш с Калоян, премести някои от атакуващите крила, но Узунов се видя още с 1948, че не става.

3. Чунчука съм го критикувал стократно, но след като няма алтернатива, е наложителен.

4. Защитата е зле, бековете да се научат да центрират. Виячки не ми хареса. Защитата + този вратар е катастрофа.

Ради беше добре, от него идваше всичко хубаво. Йомов - длъжник голям. Тасевски, няма как да го накараме да тича, просто трябва да се научим да използваме акъла му на терена.

_________________
Изображение


Нед Юли 14, 2019 8:29 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "Славия" - "Витоша"
SaKrAnTo 1913 написа:
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПОБЕДА !

1. Гръка. Всеки мач 0-1 започваме. Тия имаха 4 удара - 2 гола, 1 греда и едно спасяване през първото, след грешка на защитата и опит за прехвърляне, защото гръка беше напред. Айде, в края след обрата имаше също удар, в обсега на гръка, разбира се.

2. Узунов като нападател - тотален провал. Това момче е халф, за чий Заги реши да го мъчи не знам. Дори да не искаш да започнеш с Калоян, премести някои от атакуващите крила, но Узунов се видя още с 1948, че не става.

3. Чунчука съм го критикувал стократно, но след като няма алтернатива, е наложителен.

4. Защитата е зле, бековете да се научат да центрират. Виячки не ми хареса. Защитата + този вратар е катастрофа.

Ради беше добре, от него идваше всичко хубаво. Йомов - длъжник голям. Тасевски, няма как да го накараме да тича, просто трябва да се научим да използваме акъла му на терена.


От това, което видях, моето мнение почти изцяло се припокрива с твоето. Радвам се много за Калоян, много стабилен мач за Тасевски, Ради и Янис, но... Стергиакис ще ни закопава всеки мач, а лошото е, че надали ще се намери друг отбор да ни отърве от него :shock: Новите Попадийн, Виячки и Дюлгера въобще не ми харесаха, не съм изненадан. Този отбор би бил съвсем различен с Гошо Петков на вратата и Андреа или испанчето до Гамаков. И отпред да разполагаме с Чунчуков, Емо Стоев, Мицански и дай Боже Галин. Цяло чудо е, че бихме днес с толкова много проблеми.


Нед Юли 14, 2019 10:54 pm
Профил ICQ
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3409
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "Славия" - "Витоша"
Няма кой да го вземе този вратар . Всеки мач получава по няколко гола .. Задължително трябва да търсим нов вратар ,защото с него не ни чака нищо добро. Не мога да разбера защо защитата се върти постоянно ,което изобщо не е добре за нас . ЦСКА 1948 , които ни победиха на контрола днес за 1 полувреме са получили 3 гола и са загубили . Мач с мач не си прилича , но тогава стратегията и футболистите бяха почти същите ,като за мача с Бистрица. Важни са трите точки и силно искам всеки мач да са изстрадани ,но да ги печелим .

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Пон Юли 15, 2019 12:57 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Славия" - "Витоша"
Мач, който трябваше да вземем на ходом, го взехме с много нерви и брак в действията. Много грешки. Оставяме настрана комичните хлъзгания и множеството грешни подавания, но в защита има футболисти, които просто не са за професионален футбол. Визирам Дюлгеров и Виячки.Направо са трагични и имат пряка вина за втория и третия гол. Това момче Стерякис след феноменалния мач с Литекс не е на себе си и допуска фрапиращи голове. Вчера Бадема едва не го прехвърли и той продължаваше да допуска същата грешка - да стои почти до централния кръг и да се придвижва към вратата в свински тръс, когато топката попадне у бистричани. Надявам се да оправи играта си. Има множество проблясъци през годините, но в плейофите, контролите и вчера направо не е на себе си и допуска много голове, които ни струваха поне 12-13 точки в края на миналия сезон. Не знам кой иска да го купи, но престоят му при титулярите, когато очевадно не е във форма, не работи в негов интерес, нито в интерес на клуба. Георгиев също съм на мнение, че не е добър вратар, особено по отношение на комуникацията със защитата, но поне тези грешки нямаше да ги направи.
Не разбрах кое наложи да почнем с Дюлгеров дефанзивен халф и Узунов таран, при положение, че Калата беше на линия и можеше да почне от самото начало и това да освободи Узунов за позицията, на която е в пъти по-добър.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Юли 15, 2019 9:56 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4032
Местоположение: София
Мнение Re: "Славия" - "Витоша"
Венци Стефанов: Хвана ме страх от Загорчич и напуснах съблекалнята

https://gong.bg/bg-football/parva-liga/ ... ata-550440

_________________
Изображение


Пон Юли 15, 2019 11:09 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Славия" - "Витоша"
https://www.youtube.com/watch?v=oDF-t_VFZ6c

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Юли 15, 2019 4:39 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4032
Местоположение: София
Мнение Re: "Славия" - "Витоша"
От Витоша скочиха на съдиите в мача срещу Славия

https://www.sportal.bg/news.php?news=795934

Па и нагли на всичкото отгоре.

_________________
Изображение


Вто Юли 16, 2019 11:29 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.