Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Апр 26, 2024 1:16 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 "Славия" - "Франкенщайн" 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4033
Местоположение: София
Мнение Re: "Славия" - "Франкенщайн"
28 Юли 2019 г. Неделя 21:00 ч.

ПФК Славия 1913 - ПФК ЦСКА-София

ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Мартин Иванов Димитров АС2: Никифор Деянов Велков
4-ТИ: Владимир Вълков Вълков
СН: Константин Делов Писков

_________________
Изображение


Чет Юли 25, 2019 11:37 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3765
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "Славия" - "Франкенщайн"
"Групата на Славия за двубоя у дома срещу ЦСКА-София от третия кръг на efbet Лига, който ще се проведе на 28 юли (неделя) от 21.00 часа:

Георги Георгиев, Антонис Стериакис, Петър Патев, Емил Виячки, Христо Попадийн, Димитър Велковски, Андреа Христов, Милен Гамаков, Филип Кръстев, Николай Дюлгеров, Янис Карабельов, Дарко Тасевски, Мартин Ачков, Владислав Узунов, Радослав Кирилов, Мартин Атанасов, Цветелин Чунчуков, Калоян Кръстев"

Излизаме без Гошо Петков - ясно е, че ще правим подаръци :mrgreen:
Имаме нов футболист - 20 годишния Мартин Ачков.

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Съб Юли 27, 2019 8:19 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "Славия" - "Франкенщайн"
Без Гошо Петков, Томбак, Шоколаров, Стоев, Мицански, Йомов ... На пейката пак ще имаме голобради юноши. Какво се случва с испанчето Муньос, освободен ли е?


Съб Юли 27, 2019 8:35 pm
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Славия" - "Франкенщайн"
Аз мисля, че и Георгиев е добра опция. Стерякис има допуснати 13 гола в последните 4 официални мача, време е да спре авантата към него. Ще ми е интересно дали Карата ще отбележи на Литекс в трети пореден мач. Не са много играчите на Славия в историята които са го правили срещу ЦСКА и срещу Литекс. Интересно защо Йомов не е в групата. Показа, че не е в топ форма, но и други не са, пък са в групата. Испанецът е в отбора, но е безкрайно слаб. При наличието на Андреа и Гамака, даже по-доБре, че не е в групата. Ро-странно обаче е отсъствието на Димитър Стоянов.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Съб Юли 27, 2019 9:27 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4033
Местоположение: София
Мнение Re: "Славия" - "Франкенщайн"
Шоколара още ли е наказан ? Защо го няма ? Липсва ни. Узунов не се справя.

Без Гошо. Йомов игра прилично само срещу 1948, но в първите два мача от сезона никакъв го няма. Томбак показа добри неща в края на миналия сезон, жалко че не е наличен, срещу Витоша и Локото бековете бяха трагедия.

Готов съм да се обзаложа, че ще започнем с гръка... :lol:

_________________
Изображение


Нед Юли 28, 2019 12:04 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4033
Местоположение: София
Мнение Re: "Славия" - "Франкенщайн"
Жалко...

Поздравления за Георгиев. Супер стабилен, спаси очи в очи удари на Тиаго (първото) и Соу (второто). Нямаше вина за головете. Играч на мача за мен.

Този техен първи гол... ясно е, че 100% грешката е на Велковски. Но искам да си пуснете ситуацията, преди топката да се озове в краката на Велковски. Как от средата на терена с възможност за остра контра, се стига да я разиграваме отзад. При 1-0 имахме не една възможност за чудесни конри, но играта се спира в средата на терена, убива се всякаква скорост и елемент на изненада и се връща настрани или назад, с цел "водиме 1-0, не рискувай, просто разигравай". Янис го направи това поне два пъти, вкл. при гола. Това не ми харесва. Съжалявам, че трябва да го напиша, но с този похват, си го заслужавахме. С такава защита не може да се очаква, че ще разиграваме безгрешно. Трябваше да ги убием на контра, да използваме Ради, да действаме със самочувствие, когато отнемем топката.

Как може да смениш Дарко с Попадийн, нямам обяснение. Видяхте ли го как центрира в края на мача ? Потрес.

_________________
Изображение


Нед Юли 28, 2019 9:55 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3765
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "Славия" - "Франкенщайн"
Браво на Георгиев и на целия отбор, като цяло. Наистина жалко за грешките на двама от любимците ми, но вече съм писал тук, че Велковски е по-добър като нападател, докато в защита прави доста чести подобни грешки...
Такава игра искам да виждам и занапред, а защитата де се стяга!
Видя се колко по-добър отбор сме, когато на вратата имаме истински вратар - без коментар!

И специални поздравления за Янис вКарабельов - Свинеубиец доказан :lol:

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Последна промяна Spiro на Нед Юли 28, 2019 10:40 pm, променена общо 1 път



Нед Юли 28, 2019 10:28 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3409
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "Славия" - "Франкенщайн"
След такава загуба много може да се пише и да се говори ... Супер разочарован съм и ще си спестя всичко , което мисля . Литекс са най-жалкото нещо в БГ футбола!

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Нед Юли 28, 2019 10:32 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: "Славия" - "Франкенщайн"
Ако не беше грешката на Велковски, нямаше начин да ни обърнат. Който мисли, че има нещо нередно в мача, наистина не е добре, ясно си личеше, че се хвърлихме здраво. Георги Георгиев трябва да е титуляр, направи много силен мач. Нямахме и късмет да влезе главата на Чунчуков при 1:1. Дюлгеров, Янис, Ради играха много добре също, за съжаление за пореден път се видя, че пейка нямаме, дано ни се оправят скоро контузените. Ужасен развой за нас...


Нед Юли 28, 2019 10:49 pm
Профил ICQ
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12893
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Славия" - "Франкенщайн"
Като цяло тактиката беше брилянтна, но тези индивидуални грешки, при това от футболисти, на които разчитаме много, ни закопаха. Георгиев се справи много добре. Добри изяви имаше и дюлгера, към когото признавам съм скептично настроен от самото начало. Ако в този отбор дойде Галин, нещата ще изглеждат съвсем различно.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Юли 28, 2019 10:50 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 26 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 70 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.