Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 8:23 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 Събитията след мача с Англия и кризата в БФС 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Re: Събитията след мача с Англия и кризата в БФС
Много скучен тоя чичо Венци - не ме питай това, не ме питай онова, обърни се към еди-кой си, no comment... А иначе не можеше да му затвориш голямата уста да дава акъл за щяло и нещяло... :arrow:

Логичен край на едно провалено и корумпирано управление. Изпаднахме в пълна изолация: да не ни искат и за спаринг-партньори, празни и порутени стадиони, просташки изцепки на фенове, липса на каквато и да стратегия (и последния по-свестен треньор на националния, и него изгониха). За капак - впиянчен чалгаджия за футболен шеф, чиито гафове станаха пословични и който има наглостта да каже: "ми махат ме, щот съм много добър".

А състоянието на футбола ни, където командват мутри и ченгета, не е по-различно от това на държавата. Защо ли агитките на бъдещия главен прокурор скандираха познато клише от подуенския репертоар?!... :twisted:

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Пет Окт 18, 2019 11:49 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12869
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Събитията след мача с Англия и кризата в БФС
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов има кандидат за президент на БФС. Това е бизнесменът Веселин Балевски. Босът на "белите" вече на няколко пъти подхвърля пред медиите, че Балевски е точният човек. Стефанов дори смята да го предложи за заместник на Борислав Михайлов

Веселин Балевски е познат във футболините среди. Той е бил в управата на Димитър Ларгов през далечната 1989 година, а след това при Иван Славков и при първия мандат на Борислав Михайлов.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Ное 14, 2019 5:00 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 12 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 49 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.