Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Сря Май 08, 2024 4:33 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 "Славия" - "Дунав" 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4038
Местоположение: София
Мнение Re: "Славия" - "Дунав"
Дунав можеше да води с повече един гол. Несериозно отношение в началото, което срещу по-сериозен съперник ще бъде пагубно. Хубавото е, че успяхме да обърнем още до почивката. В защита ще страдаме, Дунав у дома не е най-точния измервател на възможностите ни. Браво на Емо Стоев, най-после да блесне ярко.

Срещу "Левски" ще е друга бира.

_________________
Изображение


Вто Фев 25, 2020 11:11 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7230
Мнение Re: "Славия" - "Дунав"
Spiro написа:
saract написа:
В защита сме зле а Чунчуков е трагедия отпред.Дано Калоян Кръстев се оправи по бързо.Иначе отборът върви нагоре и подобрява играта.Емо Стоев се налага страшно успешно а Галин е безспорен лидер /макар че ме подразни при дузпата/.

В защита имаме опции - мисля, че Попадийн и Патев ще стоят по-добре на бековете. Оригинално е Анди да го пробват десен бек, но не мисля, че е сериозен вариант срещу по-подвижни противници... Не знам колко ще е готов Калоян, но за мен Косъма определено е по-добър вариант от Чунчука. Като добавим и Ради Кирилов отляво на атаката, мисля че имаме нелоши шансове срещу говедата. Въпросът е дали ще ги използваме докрай, или както неведнъж се е случвало досега, ще реанимираме изпадналите в немилост подуенци?!?

Бековете са ахилесовата пета на отбора.Не знам това Мартин Атанасов дали е бек но няма да е лошо да бъде налаган.Патев и Попадийн са средна хубост в най добрия случай.А Андреа Христов трябва да е централен защитник и нищо друго.Чунчука е безнадеждно слаб и си мисля че е по добре ако не играе Косъма да се пробва Йомов като фалшива деветка.Защото фланговите играчи ни станаха страшно много. А от този Вълчев като дефанзивен халф въобще не се съм очарован.


Вто Фев 25, 2020 1:39 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 12 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.