Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:59 pm



Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 Интервю с Филип Кръстев 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Интервю с Филип Кръстев

Филип Кръстев: ЦСКА и "Левски" не ме вълнуват, славист съм от дете




https://topsport.bg/slavia/filip-kraste ... -dete.html

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Юли 20, 2020 4:48 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Интервю с Филип Кръстев
Ще съм щастлив, ако получа повиквателна за националния отбор
Изгряващата звезда на Българския футбол Филип Кръстев получи наградата за футболист на 29-ти кръг на Първа лига. Заедно със своя отбор Славия Кръстев получи правото да играе в Лига Европа този сезон след победа в баражния мач срещу "Ботев" (Пд).

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Юли 22, 2020 12:44 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Интервю с Филип Кръстев
Филип Кръстев: Хвърлям се на 100 %, не ме е страх от контузии

https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... zii-600966

_________________
Изображение


Сря Авг 12, 2020 2:01 pm
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Интервю с Филип Кръстев
Полузащитникът на Славия Филип Кръстев говори пред "Дарик радио" дни преди да се присъедини към белгийския сателит на Манчестър Сити – Ломел. Талантливият футболист сподели, че е в постоянен контакт с новия си тим през последните шест месеца. Кръстев отчете сериозен напредък в кариерата си и заяви, че само като се сети къде е бил миналата година по това време, се хваща за главата.

- Изигра последния си мач за Славия. Не по най-добрия начин се разделяш с бялата фланелка. Славия е на предпоследното място. Какви чувства изпитваш в този момент?

Беше неприятно, че втория ми сезон се разви по този начин. Тимът въобще не вървеше и не бяха на мястото, което трябва. Това е клубът, който ме изгради като футболист. Ще запомня отбора само с хубави неща.

- Защо се стигна до това положение в момента след прекрасното представяне през миналия шампионат?

Със сигурност причините са доста. Има спад в играта и като мотивация и резутлатите. Миналият сезон играем атрактивен футбол, представяхме се добре в защита, играехме бързо в нападение. Срещу най-добрите отбор в България, контролирахме темпото на играта. Аз лично нямам обяснение какво се случи, имаше смяна на треньора, някои футболисти си тръгнаха, но като колектив отборът не е същото и може би мотивацията и хъсът не бяха същите като миналата година.

-Вчера в една от социалните мрежи пусна серия от снимки как се е развила до този момент кариерата ти. Получи много съобщения под публикацията как те кара да се чувстваш това и като гледаш тези снимки на малкото детенце Филип Кръстев до ден днешен какво си мислиш?

Това беше много емоционално. Повече от половината ми живот е преминал в Славия, цялата ми кариера., като юноша съм играл. Като бяхме малки, имахме много силен отбор. Помня всичките си треньори. Радвам се, че феновете на мъжкия отбор ме харесаха, успях по някакъв начин да зарадвам хората и занапред ще се опитам да се гордеят с мен

- С какви чувства очакваш новия етап от живота ти във футбола? Има ли мъничко страх в теб заради новото начало непознатото?

Не, няма никакъв страх в мене, аз съм уверен в качествата ми. Продължавам да полагам все повече и повече труд и мисля, че няма от какво да се притеснявам. Надявам се да бъда успешен в Европа и съвсем скоро да стигна до големия футбол, да пробия в някой голям отбор.

- Ти си един от малкото лъч надежда в българския футбол, тежат ли очакванията на футболната общественост към теб, че на всяка цена трябва да се справиш?

Аз също мисля, че на всяка цена трябва да се справя заради самия себе си. Мечта ми е да стана голям футболист и да играя за националния отбор и може би след някоя друга година ще натежат тези очаквания. Аз съм готов да дам всичко от себе си, да стана много добър футболист и да защитавам честта на България.

- Какво те очаква в белгийския тим, говорил ли си с някого от клуба?

Поддържаме постоянна връзка през тези шест месеца. Горе-долу знам каква ще е обстановката. Със сигурност след Нова година ще замина. В новия отбор трябва да покажа моите качества и да се развивам напред

- Какви са целите ти на първо време и къде се стремиш да стигнеш?

На първо време целите са ми да се адаптирам възможно най-бързо в Европа и до 1-2 години да пробия в някой отбор от топ 5 първенства, да играя възможно най-бързо в големия футбол, а нататък всичко ще си дойде с времето. Аз имам много големи цели, но най-важната ми е цел да стигна до топ 5 първенство.

- Какво си пожелаваш в края на тази наистина сбъркана 2020-та година, в която обаче ти подписа с английския колос Манчестър Сити?

Като цяло за всички хора тази година беше странна и тежка с всички неща, които се случиха, но за мен беше много интересна. Толкова много неща ми се случиха. Като се сетя къде бях миналата година по това време, се хващам за главата. Наистина една уникална година в Славия. За бъдеще си пожелавам най-вече да съм здрав, да давам всичко от себе си на терена и да постигна мечтите си.

Миналата година бях още едно момче, което нямаше този опит и увереност. Имам още много да уча, но все пак съм по-близо до моята цел и съм готов за следващата крачка в моята кариера.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Дек 17, 2020 10:55 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Интервю с Филип Кръстев
Обрат с трансфера на наш национал

Трансферът на българския национал Филип Кръстев може да претърпи обрат тази зима. 19-годишният халф на Славия беше смятан за сигурно ново попълнение на белгийския Ломел, но в последните дни се обсъжда вариант той да заиграе във френския Троа, пише "Het Belang van Limburg".

През месец май Ломел стана поредния отбор в портфолиото на „Сити Футбол Груп“ - компанията, която притежава Манчестър Сити и още няколко клуба от цял свят. След сделката „гражданите“ пратиха няколко млади играчи за обиграване в Белгия. На 18 юни Славия обяви сделката за Кръстев със „Сити Футбол Груп“. През есента младият футболист остана при „белите“ под наем, а след Нова година според плановете трябваше да заиграе в белгийския втородивизионен клуб.

Според „Het Belang van Limburg“, представянето на Филип Кръстев през есента е насочило собствениците на футболната групировка към възможността да бъде потърсен по-силен клуб за българина. Вероятно това ще бъде лидерът във френската Лига 2 - Троа, което може да даде шанс на Кръстев да играе в местния елит през следващата есен.

_________________
Изображение


Съб Дек 19, 2020 11:47 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Интервю с Филип Кръстев
В Троа не виждам кого точно ще измести, за да получава игрално време. В Ломел ще е твърд титуляр. Но пък този отбор е изключително слаб и без амбиции.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Дек 20, 2020 5:14 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Интервю с Филип Кръстев
Филип Кръстев ще играе във Франция

Един от малкото конвертируеми български футболисти - Филип Кръстев, ще продължи кариерата си във Франция, и по-точно във втородивизионния Троа. В края на юни миналата година все още 18-годишният талант бе продаден от Славия на компанията от ОАЕ с американско и китайско участие City Football Group, която е собственост на английския Манчестър Сити. Трансферната сума бе 2,3 млн. евро.

Офанзивният футболист подписа договор до лятото на 2025 година и от 1 януари тази година трябваше да стане играч на белгийския втородивизионен Ломел. Той е част от клубовете, които притежава City Football Group. Същото важи и за френския Троа. В края на миналата година е взето решение за смяна на плана за българския талант. Според него Кръстев заминава в понеделник за Франция, за да се присъедини към Троа. Филип, който на 15 октомври миналата година навърши 19 години, ще играе в този отбор като преотстъпен от Ломел до лятото.

Кръстев е юноша на Славия и още с първите си мачове за "белите" при мъжете направи впечатление. Той заминава за Франция, след като изигра 49 официални срещи с екипа на най-стария столичен тим. 44 са за първенство, 3 в квалификации за Лига Европа и по 1 за купата и суперкупата на България. В тях халфът има отбелязани 4 гола.

Интересното е, че дебютът на Кръстев за Славия, също както и последният му мач, е срещу Локомотив (Пловдив). На 1 май 2018-а 16-годишното момче записва 16 минути при домакинската загуба с 0:3. На 6 септември миналата година Кръстев, който е част от юниошеската формация на България до 19 години, дебютира за мъжкия национален отбор при загубата с 0:1 от Уелс в среща от турнира Лига на нациите.

След 18 кръга във II лига на Франция Троа е на първата позиция. Новият тим на Кръстев гони изкачване в елита и преместването на българина в него е оценка за качествата му.

В Белгия Ломел е 6-и във II дивизия от 8 отбора и няма шансове за промоция.

"24 часа"

_________________
Изображение


Съб Яну 09, 2021 11:16 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Интервю с Филип Кръстев
Ще е резерва в Троа, не знам дали е добре.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Яну 10, 2021 4:19 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Интервю с Филип Кръстев
Филип Кръстев излетя за Франция

Тази сутрин бившата звезда на Славия Филип Кръстев излетя за Франция. Агентът Николай Жейнов публикува снимка от самолета, с който той и халфът ще кацнат в Париж. Кръстев ще продължи кариерата си в отбора на Троа, който е водач в Лига 2. Иначе Филип е собственост на белгийския Ломел, но ще играе като преотстъпен в запътилия се към френския елит тим.


Разкритие: Славия взима огромни за родните стандарти пари за Кръстев

Славия ще прибере доста голяма за българските стандарти сума от продажбата на големия си талант Филип Кръстев. "Белите" ще вземат 2 милиона евро от трансфера на младока, научи Gong.bg. Парите обаче ще бъдат преведени на няколко транша в продължение на 2-3 години.

Тази сутрин бившата звезда на Славия излетя за Франция. Кръстев ще продължи кариерата си в отбора на Троа, който е водач в Лига 2. Иначе техничният полузащитник е собственост на белгийския Ломел, но ще играе като преотстъпен в запътилия се към френския елит тим.

_________________
Изображение


Пон Яну 11, 2021 1:46 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Интервю с Филип Кръстев
В Белгия се примириха: Кръстев никога няма да играе за Ломел

В Белгия са осъзнали, че родният ни талант Филип Кръстев е много силен за местния Ломел и той едва ли някога ще играе там, пише "Мач Телегаф".

Както е известно, въпросният клуб, който е сателит на Манчестър Сити, купи плеймейкъра за 2,3 млн. евро от Славия.

Идеята бе той да премине във втородивизионния белгийски тим и да рита за него, но плановете се промениха и Кръстев ще се подвизава във Франция. Причината е, че нивото на българина е много по-високо от това на Ломел и заради това той преминава в отбора на Троа. Лидерът в Лига 2 също е част от "семейството" на Манчестър Сити.


"Кръстев има договор с Ломел до 2025 година, но почти сигурно той никога няма да играе за отбора", анализира изданието Voetbalkrant.com

_________________
Изображение


Вто Яну 12, 2021 11:05 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.