Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 11:59 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 353 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 36  Следваща
 Селекцията - 2020/2021 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Селекцията - 2020/2021
Славия се раздели с четирима

Славия се разделя с четирима футболисти. Договорите на Атанас Кабов, Христо Попадийн, Милен Гамаков и Венцислав Бенгюзов бяха прекратени по взаимно съгласие, съобщиха от столичния клуб. "ПФК Славия благодари на Кабов, Попадийн, Гамаков и Бенгюзов за работата заедно и им пожелава успехи в бъдеще", се казва в съобщението на "белите".

_________________
Изображение


Сря Яну 13, 2021 2:07 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекцията - 2020/2021
Освобождаваме Гамаков, Кабов, Бенгюза и Попадийн. За първите двама съм особено изненадан. За пореден път оставаме с изключително малко играчи, не знам как я мислят Венци и изкукалия руснак. Сигурно пак ще приберем разни таланти от Б група ...


Сря Яну 13, 2021 2:10 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7228
Мнение Re: Селекцията - 2020/2021
безумие.....нямам думи...


Сря Яну 13, 2021 2:24 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3753
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекцията - 2020/2021
Като ви гледам коментарите, ми се иска да ви питам дали сте гледали внимателно последните срещи на Славия :oops: Отдавна повтарям, че Бенгюза не е за А група, а същото се отнася и за прехваления Кабов, който е повече леке, отколкото футболист (изгониха го от родния му клуб и то в момент на тежка криза, защото разбраха окончателно, че е несериозен за професионален футбол). Това е първият правилен ход на новия треньор (ако въобще е негов), който одобрявам.
Колкото до Гамака и Попадийн - имам сантименти, но... Не знам по какви причини, но в последните мачове Гамака играеше като на забавен каданс - или му е писнало, или са му малко парите, или и двете, но така не може да продължава. Колкото до Попадийн - съгласен съм, че губим един сърцат бранител и не знам каква е точно причината. Въпреки, че се видя още в първите дни на новия треньор, че няма да разчита на Попа (сигурно нещо са се счепкали). Вероятно и двамата с Гамака са усетили, че при новия треньор ще търкат скамейката и са поискали да бъдат освободени - поне аз така ги виждам нещата. Иначе, повече бих се зарадвал, ако вместо Гамака и Попа, си беше тръгнал Георги Вълчев, например, но толкоз засега.

Дано се намерят по-достойни на техните позиции напролет.

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Сря Яну 13, 2021 2:54 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4021
Местоположение: София
Мнение Re: Селекцията - 2020/2021
Гамака си ни беше стълб, но съм съгласен, че в последно време нивото му доста спадна, но руското човече може да има пръст в това. Попадийн също е загуба, но другите двама са си ботове, особено Бенгюза..

Не е лошото, че се разделяме с играчи, а че не идват заместници, чакаме отборите да ни хвърлят отхвърлените си юноши :D Вчера излезе слух, че сме искали и сина на Гонзо :D

_________________
Изображение


Сря Яну 13, 2021 3:02 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 5:40 pm
Мнения: 7266
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекцията - 2020/2021
В средата сме с Вълчев, пенсията Тасевски и голобрадите недоказани нови момчета Дост и Добрев. По крилата имаме само Кирилов и Стоев. Няма никакви наченки, че ще се вземат нормални нови опитни играчи, само разни юноши и некадърни колхозници на проби, това е ..


Сря Яну 13, 2021 3:48 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3753
Местоположение: Sofia
Мнение Re: Селекцията - 2020/2021
Ще поживеем (дано), ще видим (дано) - до края на подготовката (а и след това) ще дойдат още нови попълнения, които могат да се окажат с решаваща роля за представянето на отбора и оставането в групата (дано)! :)

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Сря Яну 13, 2021 7:15 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12870
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Селекцията - 2020/2021
И какво стана с лятната селекция - Кабов и Терзиев вече ги няма, а тези, които остават за нищо не стават, или поне до момента показват ниво за аматьорски футбол. Същото ще е и със зимната селекция ми се струва. До момента нищо впечатляващо с изключение на Коце Велков, който е стабилен, обаче няма качествата да запълни дупката, оставена от Гамаков.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Яну 14, 2021 1:10 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Чет Юли 06, 2006 7:23 am
Мнения: 590
Мнение Re: Селекцията - 2020/2021
Изненадващ трансфер! Избягал от Славия със скандал пред подпис с "Ботев"


Янис Карабельов може съвсем скоро да се прибере отново в България. Националът подписа сензационно с Кишварда, след като отказа да поднови договора си със Славия.

Президентът на „белите“ Венцеслав Стефанов дори го обяви за „предател“. Той разкри, че имал намерение да го продаде в Русия, където сериозен интерес към Янис проявявали Торпедо Москва и най-вече Урал. Последният тим искаше Карабельов и през лятото, но до трансфер не се стигна заради пандемията от COVID-19.

Унгарците не смятали да налагат халфа сега и търсели отбор, където той да играе до лятото и после да си го приберат. Те сметнали, че идеален вариант за техните цели е "Ботев" Пд, където текат сериозни промени. И Карабельов бил предложен под наем на „канарчетата“. Не е ясно обаче дали Азрудин Валентич ще приеме този вариант за подсилване на тима./Мач Телеграф


Чет Яну 14, 2021 9:36 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12870
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Селекцията - 2020/2021
Полският агент отрече горната новина за Янус.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Яну 15, 2021 4:21 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 353 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 36  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 45 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.