Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:05 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
 Треньорски барометър за февруари 

Справя ли се щаба?
Да 83%  83%  [ 10 ]
не 17%  17%  [ 2 ]
Общо гласове : 12

 Треньорски барометър за февруари 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Треньорски барометър за февруари

В рамките на съответния месец можете да гласувате в анкетата, да изразявате мнения, да дискутирате и пр. за дейноста на спортно-техническия щаб. Можете да сменявате гласа си според резултатите. Това е и мястото да споделяте интервюта и информации за щаба.
Досегашните резултати в над десетгодишната история на допитването, можете да видите тук.Темата е заключена и ще пада надолу, но данните ще се актуализират.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пон Яну 31, 2022 12:37 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: Треньорски барометър за февруари
Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич даде интервю за Дарик радио, в което сподели, че "белите" ще опитат да победят ЦСКА в неделя, но и равенството ще устройва отбора от "Овча купел".

"Имахме достатъчно време да се подготвим. Направихме всичко, което искахме по програма на лагера в Турция и се надявам да стартираме с победа срещу ЦСКА. Няма да е лесен мач, наясно сме какво представлява ЦСКА като отбор и с какви футболисти разполага. Ние няма да се предаваме и ще направим всичко възможно, за да спечелим точките в този мач. Надявам се, че отсъствието ми заради наказание няма да се отрази на момчетата. Ще си поговорим в дните преди мача. Просто искам да видя дисциплина и себераздаване. Все още не съм наясно за наказанието. Някои хора просто взеха решение да съм наказан. Не мога да преценя как ще излезе ЦСКА срещу нас. Наистина изиграха слаб мач срещу Локомотив София, но имат много добри футболисти. Вероятно са говорили в съблекалнята за това и са взели мерки. Едва ли това им представяне ще се повтори. Не ме засяга какво ще мисли ЦСКА, важно е как ще излезем ние", сподели Заги.

"Имаме си някои болни и контузени футболисти. Не разбирам наказанията, които получиха някои футболисти. Абсолютно всички, които висяха с картони получиха такива в мача с ЦСКА 1948. Не се предаваме. Гледаме напред. Ще опитаме да победим, устройва ни и точката", разкри той.

"Аз съм от много години тук. Много съм доволен от финансовата стабилност. Тук не даваме големи заплати, но винаги сме редовни и всяка заплата идва на точната дата. Това помага и за настроението на момчетата и те се раздават на терена", добави специалистът.

"Не искам да говоря индивидуално за определени футболисти. Ние сме колектив. В съблекалнята сме 25 човека. Доволен съм от всички тях, както и от новите попълнения. Има леко колебание при някои от тях, но се надявам публиката на Славия да им даде увереност", каза още наставникът на "белите".

"Мислим мач за мач. Максималист съм, но винаги предпочитам да мисля само за предстоящия мач. Засега това е съставът, с който разполагаме. Ако намерим някой качествен футболист, може и да направим трансфер. Надявам се и с младите момчета от школата да постигаме успехи. Не знам докъде стигнахме с футболиста от Нюкасъл. Ако го вземем - добре, ако не - продължаваме напред", завърши Златомир Загорчич.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Фев 17, 2022 5:48 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 2 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.