Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Апр 28, 2024 5:09 pm



Отговори на тема  [ 11 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 "Левски" - "Славия" 
Автор Съобщение
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3410
Местоположение: Sofia
Мнение "Левски" - "Славия"
12.11.2022 17:30 Събота

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Пон Ное 07, 2022 12:01 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3766
Местоположение: Sofia
Мнение Re: ""Левски"" - "Славия"
Очаквам битка на кило кръв и метър кожа, пък дано имаме и късмет да вземем ценни точки!

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Пон Ное 07, 2022 10:15 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12900
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: """Левски""" - "Славия"
Лек оптимист съм за мача. Опазихме се от наказания и контузии за Герена. Само Томбак ще липсва, но пък Попадийн след колебливото представяне в първите срещи, като че ли намери себе си и с Черно море беше безгрешен - много сигурен в защита, премерени включвания напред, въобще - навлезе в нещата.
Дано се опазим от контузии, защото "Левски" напоследък са като Втора хирургия, а ни предстоят мачове срещу Лудогорец и най-вече за купата, като последното може да ни направи успешен сезона и не бива да се подценява.
Не знам дали е удачно с говедата да изчистим висящите картони с оглед на гостуването в Своге в следващия мач. Все пак Спортист не е съвсем аматьорски отбор, а и Вуцов ще е с на;ционалите.Не знам как са срещите на Кабо Велде, но ако имат мач може и Соарес да липсва, а като добавим и френдлитата на младежите и юношите, може съвсем да се оголим.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Вто Ное 08, 2022 12:18 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3766
Местоположение: Sofia
Мнение Re: ""Левски"" - "Славия"
Славия иска точки от "Левски" и Лудогорец
https://sportal.bg/news-2022110808371105866

Треньорът на Славия - Златомир Загорчич, който бе наказан и не можеше да води отбора в мача срещу Черно море, говори пред "Мач Телеграф" за двубоя и предстоящите сблъсъци на "белите" с "Левски" и Лудогорец.

"Много съм доволен от показаното от моя тим през първото полувреме срещу Черно море. Вкарахме ранен гол, а имахме и други ситуации, които обаче пропуснахме. След почивката вече беше друго, защото искахме да задържим резултата и хубавото е, че успяхме. Преди срещата не съм гледал статистиката и ад не се интересувам толкова от нея", каза Заги и по повод това, че "белите" нямаха успех над "моряците" в седем шампионатни мача поред.

"Хубаво е, че се опазихме от наказания, но аз не мисля само за мача с "Левски". След това играем и с Лудогорец и искам отборът ни да вземе точки и от този двубой. Забравили сме вече победата на "Овча Купел". На "Герена" винаги се играе трудно. Не ме интересува какво става при съперника. Искам да виждам игра и дисциплина на терена от моите футболисти и да постигнем нов успех", каза още Загорчич пред "Мач Телеграф".

Ахмед Ахмедов, който вкара победния гол за Славия срещу Черно море в неделя, е получил контузия и е под въпрос за дербито с "Левски". Загорчич призна, че смяната му в 88-ата минута с Иван Минчев е била продиктувана от здравословен проблем на тарана.

"Не съм сигурен какво е точно състоянието му. Тепърва ще се види, но не е ясно дали ще може да го използвам. Други с оплаквания след мача с Черно море няма. Знаете, че Ертан Томбак няма да може да играе до Нова година", заяви треньорът на "белите".

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Вто Ное 08, 2022 11:41 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12900
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: """Левски""" - "Славия"
Билетите за Герена
Сектор Г: 12 лв.
Феновете на отбора гост ще могат да си закупят пропуски от касата пред Сектор Г, която ще отвори един час и половина преди началото на мача.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Сря Ное 09, 2022 12:25 am
Профил WWW
Администратор

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 11:29 pm
Мнения: 444
Местоположение: София
Мнение Re: ""Левски"" - "Славия"
12 поредни мача нямаме "двойка" като знак, при ""Левски"" серията е 7 мача. Това много напомня на мача от 1 март 2020, когато ги ударихме на "Герена" - тогава те нямаха "двойка" в 12 поредни мача...

_________________
Стреми се да бъдеш, а не да изглеждаш.


Сря Ное 09, 2022 10:11 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3766
Местоположение: Sofia
Мнение Re: ""Левски"" - "Славия"
Групата на Славия за мача като гост срещу "Левски" от 18-ия кръг в Първа лига, който ще се проведе на 12 ноември (събота) от 17.30 часа:

Георги Петков, Светослав Вуцов, Людовик Соарес, Eмил Виячки, Христо Попадийн, Константин Чешмеджиев, Венцислав Керчев, Кемело Нгуена, Георги Вълчев, Ерол Дост, Иван Минчев, Кристиян Добрев, Емил Стоев, Галин Иванов, Кристиян Стоянов, Тони Тасев, Ахмед Ахмедов, Дарко Тасевски, Мартин Сораков

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Пет Ное 11, 2022 6:06 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 31, 2003 4:36 pm
Мнения: 3766
Местоположение: Sofia
Мнение Re: ""Левски"" - "Славия"
Браво! Браво! Браво! Поздравления за Заги и компания за геройската игра! Късметът помага на смелите! Благодаря ви за върховното удоволствие, бели момчета!

_________________
СЛАВИЯ Е ЛЕГЕНДА - ДА СТАНЕМ ЧАСТ ОТ НЕЯ - БЕЛИ ШАМПИОНИ !


Съб Ное 12, 2022 7:41 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Нед Окт 31, 2010 10:27 pm
Мнения: 295
Местоположение: София
Мнение Re: """Левски""" - "Славия"
Страхотна победа. Честито на всички бели фенове.

_________________
И в радост и в тъга - САМО СЛАВИЯ!!!


Съб Ное 12, 2022 9:54 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Нед Окт 31, 2010 10:27 pm
Мнения: 295
Местоположение: София
Мнение Re: ""Левски"" - "Славия"
малко снимки на момчетата


Прикачени файлове:
IMG_5816.JPG
IMG_5816.JPG [ 190.59 KiB | Прегледано 2051 пъти ]
IMG_5815.JPG
IMG_5815.JPG [ 137.99 KiB | Прегледано 2051 пъти ]

_________________
И в радост и в тъга - САМО СЛАВИЯ!!!
Съб Ное 12, 2022 10:11 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 11 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 148 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.