Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:36 am



Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
 Биатлон... 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение Биатлон...
Няма връзка със СЛАВИЯ, ама някой интересува ли се от биатлон?

Аз съм луд фен на Биатлона, Германия, Грайс, Хенкел, Глагов, Вилхелм, Нойнер, Хитцер, Фишер, Литбарски, Биерхоф, Матеус :lol: :lol: :lol: :lol: и Хелоуиин :lol: :lol: :lol:


Пет Мар 14, 2008 9:21 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
Магдалена Нойнер - носител на световната купа!!! Айде ключ, щото няма интерес....тесни специалисти...


Нед Мар 16, 2008 10:22 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Аз тренирах спортна стрелба и бях много добър, докато на идиотските треньори не им хрумна идеята да ме преместят в биатлона, че да има последователи на Славчо Батинков (няма друг състезател с повече последни места на големи стартове).
Тренировките бяха тъпи и ги заразях. Мразя биатлона.


Пон Мар 17, 2008 1:52 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Имаш лична причина да го мразиш и това е разбираемо. Аз също имам подобно отношение към някои спортове, но пък винаги съм си мечтал да тренирам биатлон. Липсата на време, а пък и място в София ме спряха.

Иначе, купата за Нойнер не ме изненадва, тя е изключително прогресираща спортистка, уникален случай. Дано не е моментно. В интерес на истината малко се отдръпнах от биатлона, имайки предвид рецесията, в която се намира българския биатлон - просто адски се дразня, че Филипова ни е топ-състезателката, а е... на 63-о място в крайното подреждане. Жалко...


Пон Мар 17, 2008 1:58 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Точно в София беше школата - над Хладилника е стрелбището на ""Левски" - "Спартак"", или поне беше... Тренировките се провеждаха там и в Борисовата градина - връчваха едни дъсчета с колелца и млатиш по 10-15 километра посред лято... :lol:


Пон Мар 17, 2008 2:13 am
Профил WWW
Администратор
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 30, 2003 4:29 pm
Мнения: 2355
Местоположение: София
Мнение 
Е, това е тъпо...
Аз имам предвид, че (за щастие) не съм жител на Чепеларе и Банско, където базите са си бази, а не някакви имитации като в столицата. Както и да е, поне си опитал :)


Пон Мар 17, 2008 1:12 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm
Мнения: 1935
Местоположение: На майната си!!!
Мнение 
wattie написа:
Някой спортове си имат географски пречки, които не могат да бъдат преодоляни. За да имаме силен биатлон и ски - трябва да имаме сняг целогодишно... Ние нямаме и с това приказката приключва.

П.С. Както всяка година така и тази екваториалните държави бяха най-бързи в бягането, а северните в стрелбата :)


Емм, ако зависеше само от географското положение, то защо тогава най-силната държава е Германия, там няма сняг, айсе Русия е разбираемо, но Германия, Франция, те са все сили в биатлона, а и в близкото минало да не забравяме, че и ние бяхме доста силни. Имахме си Катя Дафовска, Павлна Филипова, Нина Кадева, Ирина Никулчина - все силни момичета, дано отново в скоро време да имаме силни представители

_________________
Изображение
Изображение
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда


Вто Мар 18, 2008 8:24 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm
Мнения: 1935
Местоположение: На майната си!!!
Мнение 
wattie написа:
Някой спортове си имат географски пречки, които не могат да бъдат преодоляни. За да имаме силен биатлон и ски - трябва да имаме сняг целогодишно... Ние нямаме и с това приказката приключва.

П.С. Както всяка година така и тази екваториалните държави бяха най-бързи в бягането, а северните в стрелбата :)


Емм, ако зависеше само от географското положение, то защо тогава най-силната държава е Германия, там няма сняг, айде Русия е разбираемо, но Германия, Франция, те са все сили в биатлона, а и в близкото минало да не забравяме, че и ние бяхме доста силни. Имахме си Катя Дафовска, Павлна Филипова, Нина Кадева, Ирина Никулчина - все силни момичета, дано отново в скоро време да имаме силни представители

_________________
Изображение
Изображение
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда


Вто Мар 18, 2008 8:24 am
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 9 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.