Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Мар 29, 2024 7:21 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 5 мнения ] 
 :?: Тенис на корт - тренировки, информация 
Автор Съобщение
Току що регистриран

Регистриран на: Нед Авг 06, 2006 11:23 am
Мнения: 2
Мнение :?: Тенис на корт - тренировки, информация
Интересувам се във връска че попаднах на статията във сайта за тенис на корт. Попринцип тренирам вече 3 месеца и вече съм средно напреднала. Обаче там където тренирам нямам възможност да играя повече от събота и неделя а ми се играе и през седмицата и мисля да сменя мястото на тренировките или да удължа някак. Само събота и неделя не ми е достатъчно - тренира ми се по-често.
Интересувам се дали имате във НК Славия тренировки и уроци за любители(възрастни - на 26 съм) през деня поне 2-3 пъти седмично (имам предвид през деня преди 4:00 следобед).
Ако имате може ли да получа информация какви са цените - на индивидуални или групови тренировки и какви са възможностите.
Мерси предварително за вниманието.


Нед Авг 06, 2006 11:35 am
Профил YIM
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:56 pm
Мнения: 2004
Местоположение: София
Мнение 
Със сигурност има такава възможност, но в момента не мога да ти кажа, какви са цените, най-добре отиди и провери сама, отговорниците и инструкторите, както и съблекалните са около едно дървено заведение, непосредствено до първи корт.

_________________
1913


Нед Авг 06, 2006 11:20 pm
Профил
Току що регистриран

Регистриран на: Нед Авг 06, 2006 11:23 am
Мнения: 2
Мнение 
А какъв е адреса на кортовете? :) Попринцип много уважавам Славия - отбора но нигока не съм знаела къде се намира стадиона и кортовете... :) а някой знае ли някакви телефони например на които мога да се обадя или е по-добре да отида на място


Пон Авг 07, 2006 1:19 pm
Профил YIM
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
Значи Стадион Славия а и кортовете за тенис се намират в Овча Купел улица Коломан №1 . За тел на Тенис клуба не мога да ти помогна , но най добре е да отидеш на место! Кортовете се падат от едната страна на стадиона точно до волейболната зала- лесно ще ги намериш !

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Пон Авг 07, 2006 1:43 pm
Профил ICQ YIM WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:56 pm
Мнения: 2004
Местоположение: София
Мнение 
BistraTL написа:
А какъв е адреса на кортовете? :) Попринцип много уважавам Славия - отбора но нигока не съм знаела къде се намира стадиона и кортовете... :) а някой знае ли някакви телефони например на които мога да се обадя или е по-добре да отида на място


Целият спортен комплекс има един вход за автомобили, непосредствено до главната трибуна. Като се влезе се следва извивката на стадиона и след 50 метра вляво има отклонение към съответното заведение с дървена дограма, там са и кортовете. По-лесно е на място, отколкото тук :D

_________________
1913


Пон Авг 07, 2006 2:09 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 5 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.