Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:23 pm



Отговори на тема  [ 148 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
 Футболен турнир?!? 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 6:22 pm
Мнения: 1935
Местоположение: На майната си!!!
Мнение 
Аз предлагам, този турнир да е под мотото "сасъд ЗА "Левски"!" Идеята харесва ли ви? :lol:

_________________
Изображение
Изображение
Аз съм с бяла душа и винаги ще бъда


Нед Яну 20, 2008 6:42 pm
Профил WWW
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 11:32 am
Мнения: 179
Местоположение: SOFIA CITY
Мнение 
Да стана добър турнир :!: Аз съм доволен от третото место и от играта на нашия отбор 8) само от мойта игра несъм доволен 2-рия мач но на 3 часа сън и на 1 шише пиене предишната вечер пак добре че и толкова играх и неколабирах на терена :D :lol:

_________________
FORZA SLAVIA!!!!!


Нед Яну 20, 2008 8:59 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 11, 2007 12:22 am
Мнения: 546
Мнение 
Честито на спечелилите ! :)

_________________
За всички наши братя аз ще застана
За всички наши братя ще се боря аз до края


Нед Яну 20, 2008 9:45 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
Турнира беше страхотен! Трябва пак да го направим. А малките дето станаха 2ри аз ги кръстих Арсенал - точно като тах са. Малки и разцъкват яко пред вратата. И арсеналчетата имате за домашно до следващия турнир да пиете колкото се може повече(алкохол), че иначе много тичате :lol:
Аз се кандидатирам за най-техничен играч :lol: 8)
Финала си беше точно като за финал - с драма и дузпи :wink: :D

_________________
Изображение


Нед Яну 20, 2008 9:49 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
хахаха италианец и ти ли беше снощен :)
аз се кандидатирам за най-пиян играч на турнира 8) :?

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Нед Яну 20, 2008 10:17 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 11:49 am
Мнения: 1219
Мнение 
Конкуренцията в тази категория е жестока :wink: Евала на всички играли в отбора на форума за нахъсаната игра ! За 3 мача вкарахме 24 гола...перфектно ! Благодарско и на тези, които се включиха, че да попълним бройката.... и за мен разбира се, че изравних в последната минута :roll: и че хванах дузпите... :roll: ( яко скромен )

_________________
Стевицаааа, вади го тоя, беееее


Нед Яну 20, 2008 10:28 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 11:32 am
Мнения: 179
Местоположение: SOFIA CITY
Мнение 
100qn написа:
хахаха италианец и ти ли беше снощен :)
аз се кандидатирам за най-пиян играч на турнира 8) :?

Е 1-вия мач бех на ниво обаче 2-рия почнаха да ми излизат фасовете ТОТАЛНО СПУКАХ ГУМИТЕ :D :lol:

_________________
FORZA SLAVIA!!!!!


Нед Яну 20, 2008 10:33 pm
Профил
Познат
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 07, 2005 9:41 pm
Мнения: 26
Местоположение: София
Мнение 
Наистина беше много забавно днес, евала на Kijani за организацията!

Ако сме достатъчно сериозни и инициативата стане традиционна, може дори да направим нещо като 'отбор на звездите' и да предложим да речем на форумните герои на буферите да направим един мач срещу тях. Друг е въпросът, че е възможно да има счупени крака, носове и други части на тялото :lol:

Но все си мисля, че футболът е далеч по-културен и забавен начин за уреждане на сметки от боя да речем.


Нед Яну 20, 2008 10:36 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Фев 08, 2004 10:57 am
Мнения: 1159
Местоположение: sofia
Мнение 
оо при мене беше точно обратното първия мач направо ми идеше да се метна у реката толко ми беше лошо ама после се поосвежих 8)
важното е че се нагърбихме макар и в такова положение 8)

_________________
ВСИЧКО Е ПЕСЪК....!?!!?!?!? хахаха


Нед Яну 20, 2008 10:38 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
Chelsea написа:
Конкуренцията в тази категория е жестока :wink: Евала на всички играли в отбора на форума за нахъсаната игра ! За 3 мача вкарахме 24 гола...перфектно ! Благодарско и на тези, които се включиха, че да попълним бройката.... и за мен разбира се, че изравних в последната минута :roll: и че хванах дузпите... :roll: ( яко скромен )


Всичко започна от там, как аз напуснах вратата и дадох ръкавиците на митоо, първо включване по крилото, финт с левия крак(с него ритам, а с десния се подпирам)....шут и гоооооооооол, остават 40 секунди до последния съдийски сигнал, времето неуморно тече :lol:, един гол преднина за БойсСофия, атака на форума, Минава през Борис 3, мене, фивър, топката попада в Златков, центриране....добро пласиране на Челси удар с глава и неспасяем гоооооооооол в горния десен ъгъл....там където паяците плетат своята мрежа :lol: :lol: ...да пресъздам атаката щото това трябва да остане за поколенията :lol: ..Дузпи, концетрация и победа !! А иначе аз съм много за да го правим тоя турнир поне по един път месечно, хора има, въпроса е да се организираме отново и даже отборите да станат 8 ще е по интересно, а и да се играе на двете игрища едновременно защото така много се чака и се настива най-вече в това шибано време!!

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Нед Яну 20, 2008 10:51 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 148 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.