Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:33 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 6 мнения ] 
 Басът 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Басът
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Сря Окт 21, 2020 7:34 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Славия" - """Левски"""
Петър Дяков написа:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Човек показва, че стои зад думите си, когато включи и нещо материално. Ти казваш, че Акис е велик, аз казвам, че е слаб и няма да изиграе повече от 2 мача в Чемпиъншип за Блекбърн до 31.12.2020.
Ако искаш да се хванем на бас - изиграе ли 3 мача в Чемпиъншип - давам ти черно Джони. Изиграе ли 2,1 или 0 мача за Блекбърн в Чемпиъншип - ти ми даваш червено Джони, т.е. три пъти по-евтинджос от черното.
В риска се включват и натрупани картони за титуляра, контузии на един от двамата и пр.Преотстъпване на Стерякис в резервния отбор, на друг отбор и пр. също не прави баса невалиден. Отмяна на мачовете в Чемпиъншип заради Ковида прави баса невалиден.
Ако си съгласен и наистина мислиш, че е толкова качествен , можеш да приемеш баса тук до 23.10.2020 - 23.59 часа, тук.. :D :D :D

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Чет Окт 22, 2020 11:20 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Re: "Славия" - ""Левски""
Никъде не съм писал или казвал, че Тони Стерякис е велик. Отбелязвал съм, че е много перспективен влатар и че изводите, които се правят за него (включително в нашия форум) са пресилени и обидни. Вратарският пост е специфичен и там съзряването по принцип идва по-късно (ако не си Касияс, Монката или някой друг целунат отгоре). Редица световноизвестни вратари от Яшин до Буфон са достигали зрялост в напреднала за спортиста възраст.

В момента Роувърс разполагат с четирима гоулита: титуляра Камински, нашето гърче, сина на Стивън Пиърс и още един младок. Стерякис се води като втори вратар, но другите две резерви са местни момчета. Ако ще се хващаме на бас, приемам твоите условия, но до края на сезона и включващо мачове на Купата на Англия. В замяна може да увеличим броя на мачовете на поне 4 и да уточним условията (например започване като титуляр или поне едно цяло полувреме, защото смяна за пет-шест минути по тактически съображения в края на двубоя не се брои за изигран мач). :D

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Чет Окт 22, 2020 2:58 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Re: "Славия" - ""Левски""
Предлагам следното: 4 мача до края на сезона. Ако Тони е бил на терена по-малко от 30 минути (в един или повече мачове, взети заедно - да не се броя за мач). От 30 до 60 минути (същото като по-горе) - половин мач. Повече от 60 минути - цял мач. Deal? :D

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Чет Окт 22, 2020 11:02 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12867
Местоположение: SOFIA
Мнение Re: "Славия" - ""Левски""
Е, не съм съгласен да се смятат всички турнири. Мисля, че само Чемпиъншип е достатъчно - хем е сериозно състезание, което никой отбор няма да подцени, хем са минали само 6 от 46 кръга. Съгласен съм и да е до края на сезона.
Вместо да броим мачове и кога колко е играл, най-добре да се спрем на минутите. Нека бъдат 400 минути в Чемриъншип. Това са 4 пълни мача и 40 минути.
Нека смятаме за меродавна само информацията в сайта от линка по- долу. Специално за Чемпиъншип статистиката е вярна и се попълва редовно.-
https://www.transfermarkt.com/antonis-s ... ler/366217

Ако си съгласен, пиши (не се отчайвай, че след бенча в миналия кръг, сега са го извадили и от групата).

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Пет Окт 23, 2020 3:17 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение Re: "Славия" - ""Левски""
OK. 400 минути до края на сезона. :)

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Пет Окт 23, 2020 3:04 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 6 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.