Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Нед Май 12, 2024 1:31 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
 Коя Ви е любимата дискотека? 

Коя е любимата Ви дискотека?
"Ескейп" 19%  19%  [ 3 ]
"БИАД" 13%  13%  [ 2 ]
"Спартакус" 6%  6%  [ 1 ]
"Дъ плейс" 6%  6%  [ 1 ]
"Библиотеката" 0%  0%  [ 0 ]
Някоя от студенстки град 19%  19%  [ 3 ]
"Блек бокс" 0%  0%  [ 0 ]
Аз не ходя по такива места! 38%  38%  [ 6 ]
Общо гласове : 16

 Коя Ви е любимата дискотека? 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пет Окт 01, 2004 7:06 am
Мнения: 2045
Мнение 
Цитат:
И никога не си позволявай да режеш знаме на Славия вече, освен ако сам не си го правил!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! СРАМ!

Цитат:
да, може би трябваше да върнем лентата 2 години назад, че да станем 2002 година за да можем да го опънем...

Цитат:
ЧАЛГАР


:?: :!:
neshto i az ne mojah da sfana vruzkata... :roll:


Чет Май 12, 2005 12:35 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:48 pm
Мнения: 864
Местоположение: София
Мнение 
Божо написа:
Стефан написа:
Божо написа:
Да ви е...а в гнусните чалгари, как може да го понасяте тоя рак за душата бе изедници? Вие не сте слависти бе!!!!!!! Ние сме културни хора, а чалгарите са селяци. ВЪН ЧАЛГАРИТЕ ОТ СЛАВИЯ. ЧАЛГАРИТЕ В ТРОЛЕЯ (отзад и отпред). ТРОЛЕЯ С ЧАЛГАРИТЕ В КОНЦЛАГЕР.


БОЖО АКО НИЕ СЕ МАХНЕМ- "ЧАЛГАРИТЕ" АГИТКАТА НА СЛАВИЯ ЩЕ ОСТАНЕТЕ САМО 3-4 ЧОВЕКА .... 8) .. ПОМИСЛИ ДАЛИ Е ХУБАВО ДА ГОВОРИШ ТАКА....... :wink:



Брато, днес на мача чалгарите отново доказаха, че не стават за нищо, освен да си чешат онези неща, които нормалните хора използваме за смешение с другия пол. Освен 2-3 глупости (в типичен чалгарски стил) нищо друго не можаха да сътворят. Това не са момчетата, от които правим агитка от няколко години. Това са някакви жалки последователи на батковците си от синята и червената агитка. Нищо общо със Славия. Срам за Славия. Докато не се променят нещата, ще минете без мен. Аз ще си направя един анти-чалга фронт, та ако ще и сам да си стоя в него, но няма да петня името на Славия. Дефакто агитката днес беше много по-нещастна от отбора. Той загуби от Локомотив само с 0:1............... И никога не си позволявай да режеш знаме на Славия вече, освен ако сам не си го правил!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! СРАМ!


Божо , я го дай малко по спокойно......!!! Всеки може да си слуша кват иска музика.....та ако ще и талибанска балалайка и ти нямаш никво право да мукажеш нищо пак камоли да го обиждаш!! Това че ти слушаш дадена музика добре....евалата даже......но не си мисли че всички трябва да слушаме твойта музика.
Мисля си че вчера на мача постъпи малко глупаво когато започна да обиждаш феновете горе които бяхме на сянка.... + това си мисля че на музиката която слушаш те прави фен .... тя няма нищо общо!!! И с какво петним името на славия я ми кажи че нещо не разбирам..... може би с това че бяхме изобщо дошли на мача.....или с това че си скасах задника само и само да има знамена на мача!?!?!?! С това ли го петня!?!?!?!?!? Ако ми кажеш с какво го петня вяврвай ми нема да стъпя повече на стадиона за да не го петня.............!!!!!!!!!!!!!!!!
И ДА ТИ КАЖА НЕЩО СЪВСЕМ СЕРИОЗНО НА АГИТКАТА НИ ТРЯБВА ЧОВЕК КОЙТО ДА ОБЕДИНЯВА ХОРАТА........А НЕ ДА СИ НАЛАГА САМО СВОЕТО МНЕНИЕ...........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ДО КОЛКОТО ЗА ЗНАМЕТО.......ЗНАМЕТО Е НА АГИТКАТА НА СЛАВИЯ....ПРЕДИ БЕШЕ НА ОСК СЛАВИЯ.......... НЕ НИТО МОЕ НИТО ТВОЕ.......!!!! и ЩОМ Е НА АГИТКАТА.....ТО ЗНАЧИ АЗ ВСЕ ОЩЕ ОТГОВОРЯМ ЗА ТЕЗИ НЕЩА.....!!!! ЗНАЧИ ТАКА СЪМ ПРЕЦЕНИЛ ТАКА СЪМ НАПРАВИЛ!!!! КОЙТО ИМА НЕЩО ПРОТИВ ДА ДОЙДЕ ДА МИ КАЖЕ!!!! ЩОТ ПЛЮЕНЕТО ПО ИНТЕРНЕТ Е БЕЗМИСЛЕНО. А ПЪК АКО ИСКАШ ЗНАМЕТО ДА СИ Е СЪЩОТО ....НЯМАШ ПРОБЛЕМ............ЕДИН ШЕВ И ПАК Е 90 ГОДИНИ СЛАВИЯ......... САМО НАМЕРИ МАШИНА НА ВРЕМЕТО ТА ДА МОЖЕ ДА ГО ПОЛЗВАШ.

И КАТО ЗА ЗАВЪРШЕК ЩЕ ТИ КАЖА .... МНОГО ГРЕШИШ КАТО ОБИЖДАШ МОМЧЕТАТА.....ТЕ НЕ СА ГО ЗАСЛУЖИЛИ.....МИСЛЯ СИ ЧЕ ТРЯБВА ДА ПОМИСЛИШ НАД ВЪПРОСА ЧЕ СЕКИ МОЖЕ ДА СИ ПРАВИ КАКВОТО ПОИСКА А И НАЙ ВЕЧЕ ДА СЛУША КАКВОТО СИ ИСКА.....НИЕ СМЕ ДЕМОКРАТИЧНА ДЪРЖАВА. ЗА СЕГА ОТ МЕН ТОВА НО СМЯТАН ЧЕ НЕ СИ ПРАВ..............!!!!!

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение

ВИНАГИ С ВАС !


Чет Май 12, 2005 10:03 pm
Профил ICQ YIM WWW
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 18, 2003 10:33 pm
Мнения: 225
Мнение 
Напълно се придържам към предното мнение...


Между другото, Божо, ти ли каза на Бойко Борисов да свали билборда на Азис? :roll:


Съб Май 14, 2005 11:24 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12909
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Всеки да си слуша каквото си иска. Не слушам чалга. Много хора слушат. Но това няма и не трябва да има нищо общо със Славия и ходенето по мачове. А иначе темата си е добра, точно в Кафе е мястото за тези въпроси. Да си пишем каквото искаме. Въпросът обаче е в това да се приемат различните мнения и предпочитания и да не се смесват нещата с подкрепянето на отбора.

_________________
Зачитам чуждото мнение, но рядко го прочитам докрай.


Нед Май 15, 2005 10:51 am
Профил WWW
Луд за връзване

Регистриран на: Чет Дек 02, 2004 11:02 am
Мнения: 342
Местоположение: София
Мнение 
Съгласен с преждеговорившия. Нищо общо нямат музиката и футбола.

_________________
БОГ ДА ПАЗИ СЛАВИЯ!


Пон Май 16, 2005 9:51 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.