Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Юни 08, 2024 12:30 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
 "Нюкасъл" - "Блекбърн" 

Кой ще вземе северняшкото дерби?
Анкетата свършва на Пон Мар 03, 2008 12:28 am
"Нюкасъл Юнайтед" 56%  56%  [ 5 ]
"Блекбърн Роувърс" 44%  44%  [ 4 ]
Общо гласове : 9

 "Нюкасъл" - "Блекбърн" 
Автор Съобщение
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12933
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Географията си е география, футболът - футбол. Дербитата се определят на географски признак. Блекбърн е в Северна Англия. Не изопачавай нещата. Вижда се, че много малко неща са ти ясни. И ме наричай по ник, ако обичаш.


Пет Фев 29, 2008 6:43 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
Стига сте спорили и децата знаят, че дербито на Съндърланд е с Нюкясъл, а на Нюкясъл е със Съндърланд :D


П.П. А иначе Нюкясъл - Блякбърн и да е северно дерби , на кой му дреме :lol: :lol: :lol: А всъщност Ширър дойде в Нюкясъл от Блякбърн и беше приет добре от феновете, както и не бе освиркван от тези на Бл....... Та май ето колко това е "Северното дерби" .


Пет Фев 29, 2008 6:51 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12933
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Беше приет добре, защото си е от града и е продукт на тази школа. В Блекбърн дойде от Саутхамптън в разцвета на силите си.


Пет Фев 29, 2008 7:01 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4044
Местоположение: София
Мнение 
стига сте се карали, няма такова дерби, няма такава вражда м/у двата отбора, чисто и просто мач, the end !

_________________
Изображение


Пет Фев 29, 2008 7:31 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 10:28 pm
Мнения: 1258
Местоположение: София
Мнение 
За мачът ни с Берое тук таме по някое мнение, вчера ония Пловдивските клонинги на М. Захариев сътвориха сензации :lol:, сега вие ще си извадите очите за Блякбърн ли е Блекбърн ли е и Нюкасъл....няма смисъл от премерване и монолози да не казвам на какво(надявам се сте я гледали постановката :lol: )....мене друго ме протеснява, вие сте може би лицето на тоя форум, едва ли не задавате стандартите :lol: ......, а какво излиза вчера влизам да прегледам форума клонингите на М. Захариев, днеска някакъв безмислен спор отново....най-малкото не ви отива и на двамата на знанията и на положението ви!! А как ми се иска всички да са толкова активни когато става въпрос за това да се направи някое ново знаме......или да се организира нещо друго!!....пфуу писна ми от дървени философи - УТРЕ ИСТИНСКИТЕ СЛАВИСТИ ЩЕ СЕ ВИДИМЕ В СТ. ЗАГОРА :wink: .....другото е менует за лека нощ:)

_________________
ЗНАМЕТО НА СЛАВИЯ СЕ ВЕЕ, СОФИЯ С НЕГО СЕ ГОРДЕЕ......

Изображение
www.zone1913.com


Пет Фев 29, 2008 7:47 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12933
Местоположение: SOFIA
Мнение 
jordas написа:
За мачът ни с Берое тук таме по някое мнение, вчера ония Пловдивските клонинги на М. Захариев сътвориха сензации :lol:, сега вие ще си извадите очите за Блякбърн ли е Блекбърн ли е и Нюкасъл....няма смисъл от премерване и монолози да не казвам на какво(надявам се сте я гледали постановката :lol: )....мене друго ме протеснява, вие сте може би лицето на тоя форум, едва ли не задавате стандартите :lol: ......, а какво излиза вчера влизам да прегледам форума клонингите на М. Захариев, днеска някакъв безмислен спор отново....най-малкото не ви отива и на двамата на знанията и на положението ви!! А как ми се иска всички да са толкова активни когато става въпрос за това да се направи някое ново знаме......или да се организира нещо друго!!....пфуу писна ми от дървени философи - УТРЕ ИСТИНСКИТЕ СЛАВИСТИ ЩЕ СЕ ВИДИМЕ В СТ. ЗАГОРА :wink: .....другото е менует за лека нощ:)

Малко или много тези спорове са продуктивни и полезни, защото се изкарват аргументи, които са интересни за непредубедения читател и той научава нещичко. За самите спорещи е друго нещо - зависи кой как приема нещата. Аз не се паля, за мен споровете се водят по определена тема, а не из целия форум, камо ли в реалността.


Пет Фев 29, 2008 7:56 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
Не бе Джордас, ние не се караме :lol: това си е един напълно приятелски спор ( каквито, ако седнем на маса ще изпъкнат много на най-различни теми ) :lol: някак си не върви пък и форумът да е сух и всички да сме на едно мнение, губи се тръпката! нали така, Ортега :lol: :lol: :lol:


Ааааай наздраве :wink:


Пет Фев 29, 2008 9:52 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 12933
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Е, щом и тоя мач не взеха, значи "свраките" са трудноспасяем случай...


Съб Мар 01, 2008 7:08 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.